Вкусни ли са 3D тортите?

  • 2 493
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 371
обикновено пове4ето хора не изяждат украсата от захратно тесто, фондан или маса за обли4ане, освен ако много не оби4ат сладко Simple Smile
Не съм виждала никой да си оставя фондана, все лакомници сме значи hahaha

# 16
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Ако това е триизмерна торта, миналата година на сина ми поръчахме такава - на далматинче. Не ми допадна особено "украсата", вътре беше доста суха... Не съм доволна! Аз обичам по-сочни торти, макар и без особена украса...

# 17
  • Мнения: 139
Преди време и аз бях питала във форума за тези торти и  се намериха хора които се забавляваха доста с наименованието триизмерна торта.
А въпросните торти се нари4ат то4но така.Като малки скулптури са.
За моят син поръ4ах от Вики и съм доволна.Блата вътре е като леко сиропиран кекс с малко крем.

# 18
  • Мнения: 4 371
Блатовете и пълнежа е такъв, какъвто ти искаш Peace

# 19
  • Мнения: 526
А въпросните торти се нари4ат то4но така.Като малки скулптури са.

На снимките изглеждат добре и са много атрактивни,предполагам и че са вкусни,но като са с по-особена форма,можеше да им измислят някакво по-несмехотворно име,нали? ooooh!

# 20
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
А въпросните торти се нари4ат то4но така.Като малки скулптури са.

На снимките изглеждат добре и са много атрактивни,предполагам и че са вкусни,но като са с по-особена форма,можеше да им измислят някакво по-несмехотворно име,нали? ooooh!

Да! Аз незнаех, че се наричат така...

# 21
  • Мнения: 1 313
На мен са ми много сладки тези торти, обикновено оставям захарната украса. Но пък за децата са много интересни Simple Smile

# 22
# 23
  • Мнения: 1 432
Разиграхте се вие с тези триизмерни торти  Wink.Помогнахте ми да се ориентирам ,но  vesi_127 ме изненада много с тази торта "Лъв"То4но такава искам,отивам да я тормозя на ли4ни.  Blush

# 24
  • Мнения: 3 268
На сладкарница "Неделя" таралежчето е много вкусно. Бодличките са от течен шоколад, а кремът отвътре е млечен мисля. За други 3D торти не мога да пиша, защото не съм ги опитвала.
Таралежът и аз го поръчах за моята дъщеря.Невероятно вкусен е.

Общи условия

Активация на акаунт