Бихте ли отложили...

  • 4 382
  • 106
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 24 467
Аз и за аналгин съм чувала, ама и това не ми е помагало, когато бях тинейджърка... С по- сериозни неща не посмях да опитам тогава.

# 46
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Много пъти ми се е налагало да си отлагам цикъла или по скоро да го спирам,но морето не бих отложила Mr. Green.Един път си бях взела някакви таблетки за закъсняване на цикъла,но се оказаха пълен боклук Crossing Arms,и трябваше да спасявам положението с тампони.Разбира се,че се къпах но по-малко в морето и по-начесто си сменях тампона,просто друг начин няма Peace.
За спиране на цикъла се миех по 3-4 пъти на ден с йод разтворен във вода и на следващия ден няма никой Laughing Peace

# 47
  • Мнения: 526
Вит.С намалява кървенето,но чак да ти спре цикъла newsm78Не знам,не казвам,че не е възможно.
Аз бих ползвала тампони.Отлагала съм си цикъла веднъж и след това ми дойде доста болезнено,та не мисля да повтарям Naughty

# 48
  • Мнения: 508
И аз ще лъсна на морето. Чувала съм, че витамин С намалява кървенето. А тампоните помагат ли?
Не искам да отлагам

# 49
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Вярно е,че след спирането на следващия месец цикъла е по-болезнен,но няма как две добрини на веднъж Mr. Green

# 50
  • Мнения: 27 524
Да, правя го с витамин Ц, най-безвредно е и действа.

# 51
  • Мнения: 236
Ами, поне кажете как става номера с това витамин С. Praynig

# 52
  • Мнения: 3 634
Ами, поне кажете как става номера с това витамин С. Praynig

Изпиваш в рамките на 12 часа 1 опаковка от 500мг. Може малко да ограничиш водата в този ден или да си подготвена за често пишкане. В края на деня вече нямаш цикъл. Може би има значени колко ти е обилен по принцип.

# 53
  • Русе
  • Мнения: 2 354
и аз съм на такава вълна, и мисля да го отложа

# 54
  • София
  • Мнения: 1 603
И аз си мисля, че не става. Най-много да намалиш кървенето.

Точно така - намаляваш кървенето. Просто цикъла /при мен поне/ става 1-2 дни и тече съвсем малко, тъй че, не е проблем да ползвам тампони през това време. И във водата си влизам.
Тъй че, С-то е много добър вариант - просто почти съм го отложила.

# 55
  • Мнения: 236
Много хитро. Колебая се. А само един ден ли се пие?

# 56
  • Мнения: 27 524
Аз не пия вит С, когато ми е започнал, а само да го отложа. Т.е. започвам да пия витамин С-то няколко дни преди това и пия всеки ден. Така се отлага с няколко дни по-назад. Ако е започнал и пиеш - ще свърши за по-малко дни, но това е неправилно и не го правя.

# 57
  • Мнения: 5 103
Отлагам го с хормонални хапчета.

# 58
  • Мнения: 4 300
Мне. Струва ви ми се безсмислено. А и честно казано къпането в морето не ме изкушава изобщо.

# 59
  • Мнения: 236
Мисля, че и този път ще заложа на хормоните. Това с вит. С не съм го пробвала и ще ми е нервно, а много залагам на тази почивка. Дано и този път е без проблем.

Общи условия

Активация на акаунт