Добри лекари в Бургас

  • 964
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 371
Кажете ми моля ви някой добър лекар в Бургас, който може да ме провери за овулация.Препоръчаха ми д-р Калчева, но в момента е в отпуск. Rolling EyesЩе съм ви благодарна,ако ми препоръчате някой от който сте били доволни.Благодаря ви предварително. Wink

# 1
Аз съм доволна от д-р Елена Братова 8461 84,0888 664 173

Има тема за гинеколозите в Бургас:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=10705.0

# 2
  • вкъщи
  • Мнения: 2 457
наистина добрите лекари в бургас са кал4ева и георгиев!
георгиев оба4е е мн зает,а кал4еа е в отпуска и също мн заета.на георгиев тел е 826602,на кал4ева 840808.казавам ги по памет,дано не греша,но можеш и от гугъл да ги намериш.

# 3
  • Мнения: 35
Аз преживях доста преди да си гушна слъницето тази година на 2 май и за това ми помогна д-р Душепеев лекувах се при него и родих при него,но избора трябва да направиш сама и да не сменяш много много лекарите.

# 4
  • Мнения: 371
Благодаря ви на всички! newsm10
Сега ми остава само да реша при кого да отида. newsm78

# 5
  • Мнения: 814
 Най-добре изчакай Др. Калчева да се върне от отпуск и отиди при нея Peace. По добър специалист от нея в Бургас едва ли ще намериш

# 6
  • Мнения: 493
Най-добре изчакай Др. Калчева да се върне от отпуск и отиди при нея Peace. По добър специалист от нея в Бургас едва ли ще намериш
newsm10

# 7
  • Мнения: 371
да и аз така си мисля,много хубави неща чета за нея и май май така ще направя, ама ми казаха да отида на 13-14 ден от М а когато тя се върне ще е вече 17 дали не пречи? newsm78 аз все пак ще си меря БТ ама незнам.Мисля че няма да е проблем нали?!

# 8
  • Мнения: 56
Аз препоръчвам д-р Мърмърова.
Миналата година бях на фоликуметрия при нея и съм много доволна, но незнам дали и тя не е в отпуск.
Приема в Ел Масри и мед. център Литос - на гърба на Окръжна болница.
тел: 0889 809310

# 9
  • Мнения: 100
Аз съм мн доволна от д-р Драгнева родих седалишно, обърна ми мн внимание, без да поиска нищо в замяна. Но незнам дали работи със здравната каса. Ивелина

Общи условия

Активация на акаунт