седмичка 14-20.03.2005

  • 2 916
  • 45
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 111
Здравейте и от мен!
Отдавна не съм писала (то и нямаше нищо интересно покрай мен)-но ви чета редовно.
При мен нещата продължават да не стават - ама хич - е вярно че не съм направила всички изследвания - например цветна снимка не съм правила още.
Опитваме от 2 години и никакъв резултатр и МАЙ ПОВЕЧЕ НЯМЯМ СИЛИ ДА СЕ НАДЯВАМ НАПРАЗНО.......
Замислям се вече за вариант да си взема някакви контрацептивни хапчета и поне няколко месеца да не опитваме повече

# 31
  • Мнения: 637
Я да използвам намалението, че днес мога да пиша във форума и да ви кажа едно здрасти! Как сте, бе хора? Simple Smile

# 32
  • Мнения: 7 716
Здрасти Laughing
А защо друг път не можеш?
Аз лично съм еуфорична, изпълнена с надежди, може би е от времето Wink

# 33
  • Мнения: 111
А пък аз съм напълно обезверена и вече не се надявам...

# 34
  • Мнения: 637
Ми какво да ти разправям - то е направо смешно! Смених дъното и порцесора и сега ми увисва през 5 минути и направо ми иде да го застрелям (компютъра, де). То че ще се преинсталира ясно, но не ми се щеше преди да мине срещата за стерилитета, да не ми се затрият някои неща. А сега ме мързи и съм уморена! Ей такива простотии. #Onfire  #Onfire  #Onfire  #Onfire  #Onfire

# 35
  • Мнения: 7 716
Защото си цикъл Wink  Нормално е. И аз така. Wink

# 36
  • Мнения: 637
Цитат на: Naya
А пък аз съм напълно обезверена и вече не се надявам...


О, Naya, недей така! Я вземи да видиш дали са ти проходими тръбите. Имам още часове за безплатното консултиране с психолог, искаш ли да ти пратя парола?

# 37
  • Мнения: 4 068
Ивъх.....Мели, това ти ли си?
Тамън се чудех къде се губиш, а то каква била работата.
Радвам се, че се мерна.
Айде скоро да оправиш компа, че липсваш.

# 38
  • Мнения: 4 324
Ooooo я кой се появил  Simple Smile Мели  Simple Smile Здрасти и на теб.

Naya, Naya всеки един нов цикъл е съпроводен с настроението с което сси в момента. Горе главата и мисли позитивно. Вземай се в ръце, защото няма кой друг да го направи. Я дай една усмивка  Simple Smile

# 39
  • Мнения: 7 716
Цитат на: Meli
А сега ме мързи и съм уморена! Ей такива простотии.

Витаминки, докторке, витаминки и разходки на въздух и слънчице Laughing

# 40
  • Враца
  • Мнения: 5 199
Naya, всички си имаме такива моменти, Лали нарича това стигане до дъното. За съжаление целия този бебеправещ процес ни изяжда нервите с това очакване и разочарование. Понякога решението за почивка е добро, стига наистина да си почиваш, но това зависи изцяло от теб.
Мели здравей, дано скоро пак да имаш възможност да пишеш!
Поздрави и весел и усмихна ден момичета

# 41
  • Мнения: 4 324
какво ще кажите за една чат среща  Wink

# 42
  • Мнения: 637
Аз съм, аз съм! Laughing

Ренци, пък твоя мъж ми се смее, щото влизам - излизам, направо на секс го обърнах! И той като ме пита кво стааа, аз му викам - ми бъгна. А той - бе кви са тия купешки думи от тебе! Никакво съчувствие!

Верно, Лали, витаминки, ама кой да ми каже! Знам си аз, че трябва да ви слушам!

Целувки на всички! Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes

# 43
  • Враца
  • Мнения: 5 199
Веднага:-)
в зачатие нали?

# 44
  • Мнения: 7 716
Хехехе, аз съм там Wink

Общи условия

Активация на акаунт