За боята Сери?!

  • 1 361
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 323
И по скоро за червените нюанси бих искала да попитам.Няколко човека досега ми я похвалиха колко хубав цвят прави,колко е издръжлива и т.н.Ако някоя от вас я е ползвала,много моля да даде мнение.Чувала съм,4е много изгаря косата и много цапа дрехите newsm78Чакам мнения Simple Smile

# 1
  • DE
  • Мнения: 967
Много ми е силна на мен! Обели ми се главата от нея, но на други хора нищо им няма.
Зависи от кожата!!!

# 2
  • Мнения: 17 407
За червените не знам, ползвала съм виолетово черно и синьо черно( в този порядък, с интервал около 2 месеца). След второто боядисване, като минаха няколко седмици, още ми червенееше косата в корените.Цветовете са хубави, но на мен не ми харесва самата боя- много е силна.

# 3
  • Мнения: 1 988
Много ми е силна на мен! Обели ми се главата от нея, но на други хора нищо им няма.
Зависи от кожата!!!
Peace доста е силничка,да ooooh!

# 4
  • София
  • Мнения: 13 204
Моята фризьорка работи със Сери. Аз съм доволна!

# 5
  • Мнения: 1 111
 Мен фризьорката ми ме боядисва последния път с такава, първо-косата ми изгоря, второ-не се получи желания от мен цвят/светло червено/ и трето-цвета падна много бързо.Така че, успех! Simple Smile

# 6
  • Мнения: 4 726
Много гори тази боя, това са ми впечатленията Tired

# 7
  • Мнения: 466
Не знам за горенето на косата, може би зависи от дебелината на косъма. Аз съм се боядисвала с нея няколко пъти, но се отказах, защото първо наклепах цялата баня все едно, че беше кланница в нас и второ малко да се поизпотя, такъв червен врат имах първите дни, че направо срам ме хващаше. Боядисах си няколко светли блузки  и се отказах от нея.

Иначе наистина се постига много хубав червен цвят и при мен беше траен. Корените ми израстваха, цвета си оставаше, но вече не я искам и не бих се боядисала с нея.

# 8
  • Мнения: 477
Много ми е силна на мен! Обели ми се главата от нея, но на други хора нищо им няма.
Зависи от кожата!!!
Peace доста е силничка,да ooooh!
Да и аз така знам.

# 9
  • Мнения: 222
veri, все още ли се боядисваш в червено? Какво боя ползваш и довола ли си? Аз мислех следващия път точно със Сери да се боядисвам, но май ще се разубедя като чета тук за опита ви с нея.......

# 10
  • Мнения: X
Много гори тази боя, това са ми впечатленията Tired

И моите са такива.
Ползвах я известно време, Не е чак толкова трайна.
Изтощава косата повечко, защото изрусява и боядисва едновременно.Специално червените нюанси се измиват много бързо.
Сега от три години използвам Wella Wellaton и съм много доволна от нея.Цвета може да сменя, но боята  Naughty

# 11
  • Мнения: 2 237
Ползвах я веднъж и повече никога няма да направя тази грешка.Коментара е излишен.

# 12
  • Мнения: 466
veri, все още ли се боядисваш в червено? Какво боя ползваш и довола ли си? Аз мислех следващия път точно със Сери да се боядисвам, но май ще се разубедя като чета тук за опита ви с нея.......

Да, все още се боядисвам в червено, но съм  ползвала толкова бои и все не мога да си намеря точния цвят , та се налага през известно време да ги сменям.   На Вела колор, Лонда, Чифели , Палете, и какви ли не за 12-14 години от както съм почнала да се клепам. Последните два пъти си купих на Крамер колор един по- оранжев цвят, че моя ми беше омръзнал, но си мисля, че още веднъж ще пробвам и ще купувам друга.

Била съм и с черна и руса коса.  Мъжа ми ме харесва с черна, но честно казано аз си мисля, че този цвят ме състарява . Обмислям да се направя кестенява, бях чела наскоро, че вече червения цвят не е модерен въпреки, че не се водя много по модата, но като, че ли и на мен ми омръзна червеното.

# 13
  • Sofia, BG
  • Мнения: 210
А аз тъкмо си купих боя за руса коса и фризьорката ми направо ме оплю, каза че на нея й я предлагали за 1,60лв цена на едро, значи правете си сметката за качеството на съставките вътре.

# 14
  • Мнения: 658
Аз работя с тази боя вече една годна и не съм имала фалове върху нечия коса. А моята си боядисвам с найсветлите тонове от каталога и  косата си ми е на главата. Нямам оплаквания и от клиентките си. Може би ако се боядисвате сами в къщи се смесвате количествата боя-оксидант в правилното съотношение.  Заадължтелно питайте този от който я купувате как да я ползвате. Боята си е професионална и си има точни пропорции. За цената която споменавате - явно някой ментажия или прод Thinkingавач на крадена стока я е предложил на Вашата фризьорка.

Общи условия

Активация на акаунт