Слънце Търновският край огрява и любов дарява!(2)

  • 15 521
  • 309
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 195
За срещата-   friendship thumbsup
И аз останах много доволна, хайде другия път още повече да сме Peace

# 301
  • Мнения: 686
Здравейте!
 Срещата мина много добре.Пихме по едно безалкохолно и си поприказвахме.Бяхме аз,didisv,Летисия с малката госпожица и abcxyz с двете сладуранки.Събрахме тетрадки,блокчета,химикали,фулмастри,моливи,етиктчета,пластелин,блокчета за апликаций и др.,и 10лв. от abcxyz.Ще чакам Дидка да ми се обади тези дни да и ги дам.
 
Само да добавя,че към всичко събрано досега има още 20лв. от Vessy78 и нейна приятелка.С тях стават 30лв.и 3 чанти с ученически пособия.Дано успеем да зарадваме някои дечица.

# 302
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Здравейте   bouquet Акцията приключи ,но не ми се пише пак всичко наново,затова ето тук прочетете http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=165409.new#new

# 303
  • Мнения: 500
ЧЕСТИТ ПЪРВИ УЧЕБЕН ДЕН НА ВСИЧКИ УЧЕНИЦИ!

# 304
  • Мнения: 884
Момичета, да са ви живи и здрави учениците, и да ви радват много в училище и в къщи!
 Благодаря на всички, които се включиха в акция  "Училищна треска". Дидка довечера ще ми каже за събраното от вас, но колкото и каквото и да е то- знам , че е от сърце!  bouquet

# 305
  • Мнения: 195
Добро утро!
Честит първи учебен ден на учениците! Да са здрави и да пълнят бележниците с шестици!  bouquet

# 306
  • Мнения: 258
Успеша учебна година на всички ученици!
   Момичета,живея на Краков,кажете коя ми е най-близката детска кухня и какво трябва да направя да запиша бебока си?
  Къде пробихте ушичките на момиченцата си?

# 307
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
Рали,където живееш ти е най-удобна кухнята до "Стиви" точно под парка-отиваш там и си поръчваш купони.
Ушите на Божа ги пробиха в Дома за модата и красотата на пазара-там са все стари кадри,а така ми препоръчаха и от козметичния салон,който посещавам!

# 308
  • Мнения: 500
Честит имен ден,Вяра!Честито и на всички именници днес!

# 309
  • Мнения: 5 362
ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ ДНЕС!!!
  bouquet

raliar,и на Калина ушите пробихме в Дома на красотата.И аз съм чувала добри отзиви за там,за това.За кухнята Сиска ти е писала.
Веси какви са тези продукти,за които си говорите?

Общи условия

Активация на акаунт