лекар за секцио в София???

  • 1 756
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 377
Д-р Константин Ташков от Св. София или д-р Гиздов от Военна болница ( но пък за раждания и аборти работи сам в Св. Лазар, а там, хм ..... е скъпичко).
На 7 юни беше моето секцио при д-р К. Ташков и съм страшно доволна. Щях да съм при д-р Божидар Ташков - бащата, но той се разболя точно тогава, и не съжалявам че се спрях на сина. Страхотен специалист и човек. Свърши страхотна работа. На следващия ден корема ми се беше прибрал, като ни раздвижиха не чувствах никакви болки. Сега, 40 дни по-късно вече моа да ходя на фитнес и изобщо да върша всичко, което съм правила и преди.

Избери го, няма да съжаляваш. Много е внимателен.

# 16
  • Мнения: 16
И аз да кажа Grinning Раждах в бившата Тина Киркова, при д-р Маржена Панова, много дъм доволна от нея. Тя ми следи и цялата бременност. Платих 500лв. за избор на екип. Хареса ми това, че всичко ти се казва и не се чудиш на кой колко пари да дадеш. Не мога да се похваля че съм станала след няколко часа, но след по малко от 48 часа станах и доста бързо се възстанових. После не съм имала никакви проблеми с операцията. Но ти препоръчвам да си вземеш ВИП стая. Разликата в условията не е голяма, но за вниманието и обслужването е огромна!!!!

# 17
  • Мнения: 1 883
дрАнатолий Дуковски - Майчин дом - и двете ми щерки са родени секцио при него и съм мноооого доволна

# 18
  • Мнения: 63
Много Ви благодаря за съветите момичета.Определено сега си създадох някакво впечатление относно най-препоръчваните лекари Peace

Общи условия

Активация на акаунт