Отговори
# 30
  • Мнения: 2 673
... ooooh!малеее трябвало е да я започнете всички ...гадта мръсна #Cussing out #2gunfire

Рибата мирише от главата, а тази е смърдяла, защото смърдят и нейните шефове. Ако я накажат като и резнат заплатата, съм сигурна че следващия път ще работи и след работно време. ТАка е там, където работя аз. Чисто и просто.

# 31
  • Мнения: 3 423
Разрешено ли е да притежаваш оръжие в България?

# 32
  • Мнения: 3 835
Разрешено ли е да притежаваш оръжие в България?

Зависи, ако си минал през психодиспансера.

# 33
  • София
  • Мнения: 3 834
Ох, и аз като се сетя - миналата седмица трябваше да си подновя личната карта и ми направиха проблем за месторождението. Преди четири години като съм си правела първата лична карта, такъв проблем не е имало. Просто съм родена в град, който след това е прекръстен. И тая ме караше да ходя до не знам си какви общини за нещо толкова елементарно. Казах й - преди четири години никъде не съм ходила, и сега няма да мръдна. Месторождението ми няма как да се е променило за тези четири години, имат си всичко в базата от данни, и сега в новата ми лична карта вписали старото име на града, а в старата ми беше актуалното. Да не съм аз виновна, че ги прекръщават постоянно тия градове.

# 34
  • Мнения: 2 957
Евала че си реагирала.Само тая проклетия да не започне сега да те разкарва и да те мотае  Confused

# 35
  • Мнения: 920
Любимото ми място е кварталната поща. Връща ме години назад. В редките случаи, когато компа работи и може да си платиш тел. едната служителка говори с приятелка, другата съсредоточено пише в някаква тетрадка, а началничката се носи с 5 баници. Раб. време е до 7, отивам в 7 без15 - компютърът вече е затворен.

# 36
  • Мнения: X
Само тая проклетия да не започне сега да те разкарва и да те мотае  Confused

Няма да има за какво да ме мотае.Всичко ми е изрядно попълнено,а днес ще преснимам и нужният документ.Но ако вземе да ми вдига "стойки" пак,направо при началника ще отида.
Ще се почуствам много унизено,ако разбера, че нищо няма да и направят. 99,9% сигурна,че такива ще са последствията.Затова не ми се занимава с жалби. Tired
За да си позволява, да се държи толкова нагло с хората,значи има много силен гръб.

# 37
  • Мнения: 4 111
Докато има хора като онази буля на опашката след теб, ще има и такива служители.
На мен ми се случи подобна история, няма да обяснявам подробно. Стигнахме до началството. Стана свръх любезна, усмихната, мина и кривотията. И документите ми ги извадиха много бързо, а отначало жената твърдеше, че "не може то така".

# 38
  • Мнения: 25 590
Любимото ми място е кварталната поща. Връща ме години назад.
 ...

Ооо, кварталната поща - любимото ми учреждение!  Hug Всеки път, когато вляза, започвам да се оглеждам неловко, докато усетя, че търся с поглед портретите на Г. Димитров и Ленин и се чудя защо не ме ругаят на "другарко"!  Crazy

# 39
  • Мнения: 603

.............значи има много силен гръб.
Има силен гръб баба й, тя няма. Началникът й също си има началник, а неговия началник и той. Пращаш жалбата на най-висока инстанция и съответно горят всички по веригата.
Да не е сестра на Министъра на вътрешните работи случайно...

# 40
  • Мнения: 2 957
Никакъв гръб няма според мен.Тя ако имаше гръб нямаше да стои зад някакво гише.Просто си е такава кривотия и разчита на това че на никой не му се занимава с жалби и оплаквания.

# 41
  • Стара Загора
  • Мнения: 72
А за жалба да пускам,честно ви казвам,изобщо не ми се занимава.Знам,че няма да има никакъв ефект.Само ще си губя времето.А пък в момента имам много,ама много други ангажименти.А да си отварям нови-не мога!Не и в този период. Naughty
Ако не пуснеш жалба, единственият резултат е че ще си загубила времето на хората след теб. Впреки че те самите би трябвало да подадат жалби, щом е затворила по рано.

Цитат на: Smart
Последно време това ми е вълната - недоеб..... служителки. Ебати, да ходят на село да копат, като не стават за работа с граждани.

Сакън, ако хора като тез ходят да копат, целокупният български народ ще стои гладен.

Последна редакция: ср, 18 юли 2007, 09:30 от Tisho_P

# 42
  • Мнения: 212
Да кажа и аз нещо като действащ в момента държавен служител. Значи аз самия се отнасям изключително културно и възпитано към гражданите особено към гражданките и особено ако са по-така.... засукани с големи, хубави ......очи  Grinning И всички колеги мъже сме така - културни и възпитани, търпеливо обясняваме ако някоя гражданка не е разбрала нещо ако трябва и в кафенето ще слезем да й обясним както трябва  Grinning  Само мога да ви посъветвам ако има 1 мъж там където ще ходите да ви обслужват гледайте да се паднете при него. От мъже никога не можете да очаквате да ви викат и ругаят. Но... за колежките не мога да кажа същото. Както и самата авторка беше писала в началото може тази колежка наистина да е била недоебана. Вие сте жени и знаете какво е това и как се чувства една такава жена и явно си го изкарва на всички наоколо. Може да е в менструация и пак да не е в настроение. Може и критическата да я гони и пак да не е в настроение. Както виждате има хиляда причини една жена да е гадна и зла. Сигурен съм че и вие понякога сте такива и си го изкарвате на всички около вас. Така че не я съдете прекалено строго и тя е човек (по-точно-жена)  Grinning

# 43
наказала те е, демек.  Laughing
аз лично не бих оставила нещата така - има си писъмца, входящи номера... да ти се обяснят писмено.
с никакви шефове не бих се разправяла - писмо, входящ номер.
това й е хубаво на държавната/общинската администрация
резултат може да няма, но спокойно можеш да ги поразиграеш по тъча.

Абсолютно!
 Peace

# 44
  • Мнения: 4 111
borisfx, имаш право, уверила съм се, че е така. В банката до нас от 5 каси само на една обслужва жена. Мълчи си, работи мирно и кротко.

Общи условия

Активация на акаунт