Има ли комбиниран шампоан против пърхут, но и за изтощена коса?

  • 1 092
  • 10
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 750
Мацки, търся шампоан, който да се справи с пърхута и чувствителния скалп на главата ми. Но понеже косата ми е боядисвана и на кичури, та ми се иска шампоанът да става и за този случай. Пробвала съм с Дюкре, но изобщо не ми хареса - трудно се разнасяше, косата ми стоеше някак сплескана, а и пърхутът не изчезна. Сега търся нещо по-подходящо. Давайте идеи!

Благодаря предварително за помощта  Simple Smile

# 1
  • Мнения: 4 718
Поне аз не съм чувала...Обаче шампоаните против пърхут са доста агресивни Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 659
Преди имаше шампоан за чувствителен скалп на Нивеа, но не беше против пърхот, а сега мисля имат шампоан против пърхот за суха коса. Имаше и една серия против пърхот на Wella - Crisan, но незнам дали все още се внася. Иначе скоро даваха по ТВ реклама на новият Head & Shoulders за боядисана коса.

# 3
  • София
  • Мнения: 1 750
Kasidy, какво имаш предвид под агресивни? Към самата коса ли?

veroniki, и аз гледах тая реклама на Head & Shoulders, но не съм доволна от шампоаните им по принцип и не бих им се доверила отново.

# 4
  • Мнения: 4 718
Да, към косата най-вече и в по-малка част към скалпа.

# 5
  • Мнения: 17 407
Аз полвам на Виши за сух скалп-  косата ми е много суха и съм доволна.

# 6
  • DE
  • Мнения: 967
Selsun Blue - само от аптеките. Помага за пърхута и не пада боята от него!

# 7
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Аз ползвам Нивеа за за изтощена коса!

Доволна съм!

# 8
  • Мнения: 22 414
Можеш да си вземеш шампоан за чувствителен скалп, Клоран имат такъв, а също и други марки. И отделно да вземеш шампоан против пърхот на Низорал, който се ползва 1-2пъти в седмицата и лекува пърхота, а не просто го третира.

# 9
  • Мнения: 213
ползвала съм този НИЗОРАЛ но ми действаше само докато го ползвах после пърхута пак се появи  Sick

# 10
  • Мнения: 22 414
ползвала съм този НИЗОРАЛ но ми действаше само докато го ползвах после пърхута пак се появи  Sick

Има различни типове пърхот. Трябва да се установи от лекар дерматолог какъв точно е и тогава да се предпише медикамент за третирането му.
Низорал не лекува всички видове пърхот.

Общи условия

Активация на акаунт