Объркана съм

  • 2 428
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 515
Опитай се да съчетаеш и двете неща.Аз на 25 имах 2 деца и завършени 2 образования.Това ,че ще имам дете не ми беше пречка,напротив.....

# 16
  • Мнения: 30
Обсъди го с таткото, това е решение само м/у  вас двамата, малкия ти син едва ли знае все още какво точно иска  Simple Smile аз, както и доста други момичета съм пристрастна и ще ти кажа - давай - щом ще се ражда бебе и то ще е само въпрос на желание - какво по-хубаво от това?   bouquet

# 17
  • Мнения: 2 309
Angel^wings
Направо,като ти видя снимката под ника,си те представям,колко си цивилизована и с добро самочувствие...подплътено с деградивно мнение,насаждащо конфликт.Това една,добре възпитана личност не би го допуснала Naughty

Защо смяташ изместиха темата!?Именно,защото в ИСКМ БЕБЕ,СЕ ИСКА БЕБЕ bowuu

ПП Не видях,някоя от този форум да обижда на "комплексари"...всички ИСКАЩИ казват,че не могат да дадат различна позиция от тази!

Последна редакция: вт, 24 юли 2007, 17:10 от Рожбо

# 18
  • Мнения: 1 792
ма рожбе кво и разясняваш.тя мацката не и се мисли толкоз надълбоко. Mr. Green

# 19
  • Мнения: 1 247
ма рожбе кво и разясняваш.тя мацката не и се мисли толкоз надълбоко. Mr. Green

# 20
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
Angel^wings
Направо,като ти видя снимката под ника,си те представям,колко си цивилизована и с добро самочувствие...подплътено с деградивно мнение,насаждащо конфликт.Това една,добре възпитана личност не би го допуснала Naughty

Защо смяташ изместиха темата!?Именно,защото в ИСКМ БЕБЕ,СЕ ИСКА БЕБЕ bowuu

ПП Не видях,някоя от този форум да обижда на "комплексари"...всички ИСКАЩИ казват,че не могат да дадат различна позиция от тази!

А за мушмурок какво ще кажеш, че е алкохоличка ли?  Joy
 Писнало ми е от мислещи консерви като вас!
************************ THE END *****************

# 21
  • Мнения: 1 792
мълчи чи то не е лъжа Sickособенно  от копринка насам вече немога да им променя мнението.
абе стига сте се джавкали кат квачки бее.я пийте по едно аз черпа.ай стига че няма смисъл

# 22
  • Мнения: 3 164
П.С. Категорично поведението на някой хора от "Искам бебе" е отвратително.
        Готови са да убият човек, ако някой каже че се колебае да роди дете...Абе момичета...я
        по спокойно.Комплексите избивайте някъде на вън от форума.
        Тук влизат хора с различни проблеми и няма нищо лошо да се обърне внимание на всички.
        Спора не е за пръв път......Няма по добро място от "Искам бебе" за да те надъха няхой и
        да  те амбицира да родиш дете....А вие какво правите......само хулите....възмутително.
        Това не е поведение на цивилизовани хора.


Peaceабсолютно права си!ако имаш по-различно мнение от стадото  и естествено, че ще се опитат да те  #2gunfire
А за самочувствието им на умни, интелигентни и всичко разбиращи, няма нужда да споменавам ooooh!

Цитат
Е ТОВА БЕШЕ ИЗЛИШНО.ПООЛЯ СЕ ЛЕКИНКО МИЛА Mr. Green
и ти доста се оливаш, не мислиш ли??
не знам защо се имаш за последна инстанция и си мислиш, че като нападаш другите(без дори и да ги познаваш!), си много интересна!Грешиш!!!

# 23
  • Мнения: 2 563
Следвай първо, после бебето. Малко хора могат да се изучат добре докато им реве дете на главата. Не си никак стара, имаш време и за двете неща. А и с повече образование имаш по-голям шанс да дадеш на децата си повече сигурност. Не оставай зависима от мъжа си - всичко се случва - не позволявай един ден да си сама с две деца и без образование.

# 24
  • Мнения: 1 792
мила ми Биба.толкова си далече от истината слънце че нямам думи.
ама ся защо да ти се обеснявам половин час...няма смисъл.живей си живота,свиркай си и хич да не ти пука.
от както си пия дозата редовно съм много добре Crazy

# 25
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Съвет на теб не мога да ти дам. Ще ти кажа аз как бих разсъждавала за себе си. За мен едно малко бебе си е работно място откъдето и да го погледнеш. Имаш вече едно дете, знаеш за какво иде реч. Особено ако няма кой да помогне-извеждане, хранене, смяна на памперси+домашните задължения+учене на мен лично ще ми дойде нанагорно. За себе си бих избрала един от двата варианта:
-раждам второто, и го гледам докато поотхвръкне и тогава записвам второ висше
-първо оправям второто висше и чак тогава раждам.
Двете накуп не бих ги правила (ама аз съм си мързел). Затова и не мога да те посъветвам.

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 6 929
Двете неща не са взаимноизключващи се, за да е дилема.  Grinning
Започнах второто си висше с бебе ба 3 месеца, завърших го бременна с 3-то.
Трудно е, но не невъзможно.
МОжеш да учиш докато голямото е на градина, вечер след като заспи...
А като се роди второто в интервалите докато спи.
Аз така я карах, с изключение на периода когато малкият се роди, а големият още не ходеше на градина ( с 1 г. разлика са). Тогава ползвахме детегледачка.

Общи условия

Активация на акаунт