нередно и кефещо

  • 3 855
  • 71
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 7 640
като от "Сън в лятна нощ" ми звучи, готино Grinning
Имаме едно такова кафе тука, дето се спиртосват артисти разни, да не би и при вас да е така Laughing

# 61
  • Мнения: 2 022
Хи-хи-хи. Когато аз карах шофьорския курс, моят инструктор качваше гаджетата си в колата. Веднъж даже го чакахме с един друг колега 30 минути пред един блок в Слатина.  Embarassed

Що се отнася до подвикванията - прави ми впечатление, че доста "свежари" подвикват по млади майки с колички. Защо ли? 
newsm78

# 62
  • Мнения: 503
Смятат ги за отегчени домакини- лесна плячка. Wink

# 63
# 64
# 65
  • Мнения: 503
Така си и помислих, че ще стане накрая.

# 66
  • Oslo
  • Мнения: 659
Wolf, голям смях! Joy Joy Joy В тинейджърските ми години вървяхме така с една приятелка и нещо разпалено се обяснявахме, и изведнъж тя яко цунка един стълб и го прегърна даже, дълго и беше подут носа от тая любов....

# 67
# 68
# 69
  • Мнения: X
Волфганг суперско включване по темата - смях се от сърце!!! В младежките ни години се събирахме в една детска градина до едни люлки от онези тежките... Двама мой приятели се гониха около конструкцията им, когато единия се хакна челно в една от тръбите... падна по гръб и един зелен сопол му се веше опнал от ноздрата чак до веждата....

# 70
  • Мнения: 185
Волфганг суперско включване по темата - смях се от сърце!!! В младежките ни години се събирахме в една детска градина до едни люлки от онези тежките... Двама мой приятели се гониха около конструкцията им, когато единия се хакна челно в една от тръбите... падна по гръб и един зелен сопол му се веше опнал от ноздрата чак до веждата....
Sick  hahaha

# 71
  • Мнения: 1 294
, когато единия се хакна челно в една от тръбите... падна по гръб и един зелен сопол му се веше опнал от ноздрата чак до веждата....

 smile3532еййййййй, ти вече успя да ме разхилиш до сълзи!!!

Общи условия

Активация на акаунт