Детски клуб, който да побира 20-25 деца и толкова още родители

  • 4 207
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
bibi, ако се спреш на вариант: клоуни, ДиДжей и подобна дет. анимация, можеш да си запазиш място във всяко едно заведение, дето се вика Wink

# 16
  • София
  • Мнения: 6 522
Сватя, абе без съоръжения за игра май няма да се разминем - малки са май още newsm78
За Парти център пинокио някой да има отзиви ?
http://www.pinokiocenter.com/

# 17
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Пинокио-то изглежда добре, за разлика от сайта си  ooooh! Sick

Сватя, а "2-те феи" отпадна ли? Ох, много ми се понрави на мен там. Широко е и за децата и за родителите им. Само мисля, че някакви плата с манджа за родителите трябва да си внесеш.

# 18
  • София
  • Мнения: 11 659
Пинокио-то изглежда добре, за разлика от сайта си  ooooh! Sick

Сватя, а "2-те феи" отпадна ли? Ох, много ми се понрави на мен там. Широко е и за децата и за родителите им. Само мисля, че някакви плата с манджа за родителите трябва да си внесеш.
Аз мисля,че осигуряват,ако си поръчаш.Имам спомени,че така ми бяха казали.Иначе наистина там е най-просторно,по спомени.

# 19
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
ами не знам....
Ние с Vivi  Heart Eyes бяхме гостенки там по 15.06 и домакините на събитието си донесоха платата сами отвън.

# 20
  • София
  • Мнения: 11 659
Може не споря,но си спомням,че ми покзваха някакви плата,които току що им бяха докарали за РД.Ама може пък за децата да са били.

# 21
  • София
  • Мнения: 6 522
Пинокио-то изглежда добре, за разлика от сайта си  ooooh! Sick

Сватя, а "2-те феи" отпадна ли? Ох, много ми се понрави на мен там.
Не е отпаднало, кефи ме, ама ме притеснява отдалечеността ще го видим и него, Пинокио-то, Олесия в Младост 1 и Арената в Младост4. Приказката и Тинки Уинки са резервни варианти

# 22
  • София
  • Мнения: 676
"Пинокио" е малко помещение за толкова деца  Peace. Обаче имат голям двор и там оопределено ще се съберат. Само, че навън, през октомври, е малко рисковано.
"Приказка без край" и "Двете феи", мисля, че ви поберат  Hug. Лично съм доволна от Приказката  Hug. Вярно масата за децата е една, но там ще се съберат само за тортата. Иначе залагат на игрите  Peace.

Последна редакция: вт, 24 юли 2007, 09:17 от Dori

# 23
  • София
  • Мнения: 6 522
Последно избрахме в Двете феи. Има плата за родителите - малко бедни, ама ще го преглътнем  Grinning. Другото ми хареса.
Ако мога да бъда полезна някому ще споделя моите впечатления.
1. В Приказка за родителите е тясно, а също и за дечицата като седнат да ядат. Били сме на 2 р.д. там и се скъсах да дебна моите талибанки да не излизат на улицата - няма никаква преграда отпред, а вратата е отворена постоянно. Иначе ново и хубаво.
2. Пинокио първо го търсих 15 минути. Кофти е за спиране с кола, а камо ли 10-на коли. Само като видях оборудването на двора и не влязох - повечето неща са амортизирани и със соц вид. Не ми хареса, изникна ми асоциация с онзи р-т в които пееха в Оркестър без име  Sick  Crazy Blush
3. В Тинки Уинки - пак тясно. Иначе там и в Бодливко (дето го затвориха) съм срещала най-любезния персонал.
4. Арена Младост - пълно безхаберие, искаш да им дадеш парите си, ама те не ги искат. Другото гадно е, че родителите трябва да са в Пица Виктория (примерно) за да седнат като бели хора.
5.Пумпалите (МОЛ Скай сити) -става да си оставиш децата там, докато пазаруваш, ама за р.д.- тц, високи цени и е тясно за 20 и кусур деца, по мое мение нямат много опит с рождените дни.
6.Театър Ариел - странно подтискащо  Naughty
7. Моето гардже - същия проблем с паркирането, теснотията и кофти оборудването и факта, че май е практика децата на собственичките (които са и аниматорки и барманки и т.н) да присъстват постоянно там. Жените са приятни, но не баш професионалистки.

# 24
  • София
  • Мнения: 1 074
Запис.

Общи условия

Активация на акаунт