Искам да чуя и мъжко мнение?

  • 2 688
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 100
Къде намирате такива мъже?

# 16
  • Bapнa
  • Мнения: 762
може да си пада по по-странни работи например да му се иска да те върже на масата и нашляпа с точилката и след това да те изч.а брутално. Но подобно нещо как да го каже на своята любима съпруга ? грубо казано .....

 Joy Joy

Подкрепям

# 17
  • Мнения: 4 678
Няма мъже които да не обичат свирката
И е  да не обичат да правят френска на жена си,поне аз съм така Peace
Твоя нещо не е в ред Sick

# 18
  • Мнения: 15
И пък и женско може. Става въпрос за мъжа ми, не мога да го предразположа да поговорим на сексуална тематика, не знам срам ли го, що ли?опитвам се да го поразпитам какво му харесва в секса, а той ми казва, че му харесва така както си го правим и точка.Все пак не е някакво мъжле на 25, а голям мъж в крайна сметка и предполагам, че знае какво иска.Просто не обича да говори за това, нито пък да си показва чувствата по принцип.Абсурд е да си има друга, постоянно сме заедно, но цялото това поведение започва да ме шашка, като имам представа какво казват моите приятелки за мъжете си.Една от тях направо ме застреля с въпроса-ти правиш ли му френска?Опитах се да поговоря с него, каза, че не харесвал такива работи.Като гледам какви работи си пишат тук, си мисля този мой мъж да не е някой монах  Mr. Green Mr. Green

Директно пробвай, по реакциите ще разбереш дали не му харесва или простоне го е правил  Wink
В началото на връзката ни приятелката ми си призна какво и харесва, а след това установи че има и други неща които и харесват, но не ги е пробвала  Wink

# 19
  • Мнения: 302
Здравейте,

Толкова отскоро сте заедно и ви е трудно да говорите за секс.  Rolling Eyes Разни хора, разни... На мен не ми млъква устата пък...  Mr. Green Да не иска свирка...  Shocked Не познавам такъв човек, вервай ми!  Shocked

А ти правила ли си му досега? Как реагира той? Може да не иска, за да не се чувства задължен той да ти прави. Все още има много мъже, които отказват категорично да правят френска на любимата, а друг голям процент го правят просто, за да отбият номера...

# 20
  • Мнения: 103
Мъжко..

Какво правиш още тук? Стига говори, действай Mr. Green То с приказки не става..

Мъж който не харесва френска Rolling Eyes #Crazy newsm78 Ти сериозно ли това? Mr. Green

Ама това поне ме подсети кво да питам в клю-то Mr. Green

# 21
  • France
  • Мнения: 726
Питането бе за разговори на тема секс, а не конкретно за св..те.
И моя мъж не обича да говори много- много на тази тема. Той действа.
Дела трябват, а не думи.

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 2 492
В крайна сметка щом му е трудно да говори на тази тема, какво толкова, ако си върши добре работата Laughing

А за френската, заслужава да му се даде медал като единствен такъв представител на мъжкия пол. И това не е лошо, не трябва да се гледа като недостатък.

Общи условия

Активация на акаунт