Пъчим гордо СЕПТЕМВРИЙСКИТЕ тумбаци, още малко мами-юнаци!

  • 27 168
  • 291
  •   1
Отговори
# 30
  • Бургас
  • Мнения: 145
Привет от мен,
много хубава новата темичка, Ани супер дизайнер си!
Аз само се записвам и отивам да полегна, че нещо много ми разтягат шкембето.
Бай

# 31
  • Мнения: 258
Честит рожден ден Лейче   bouquet Да си жива и здрава и много обичана! newsm59
Добре дошла на новата мама  bouquet
Катрин ако някой се дзвери в теб много осезателно утре на училището да знаеш, че съм аз Mr. Green Никой друг, който да познавам не се обажда че ще ходи. Сега отивам да те разгледам изчерпателно в албумчето да не се изложа утре Laughing Нали на Плиска ще ходиш newsm78
И аз за Сано най-хубави отзиви съм чувала! А за прането мисля определено да си ползвам пералнята! Ама сега ново 20- вчера пишеше в една тема, че  преди бебешкото пране- предишното пране трябвало да се пере на минимум 60 градуса, че иначе не се убивали бацилите #Crazy Някой чувал ли е нещо такова? Аз обикновено пера на 40.

# 32
  • София
  • Мнения: 771
Leiche, честит празник и от мен, много щастие и любов ти желая   bouquet

Franky, кой ти ги приказва тия неща с прането, я не се връзвай. Ние в кой век живеем, че ще перем на ръка. Аз не разбрах точно по каква причина не се препоръчва прането в пералня. Пък ти с близнаци, трябва да си голяма ентусиастка, ако решиш да търкаш по цял ден със сапуна.

# 33
  • Мнения: 38
Здравейте, момичета!  Grinning Морската тема е особено подходяща за това време. И на мен така ми се ходи на море....  Party
Това със схванатите стави и при мен се проявява доста настойчиво. Едва ли не се радвам, че не съм само аз така, просто е успокояващо да видиш, че се случва и на други и е нормално  smile3521 Вчера си купих Centrum Materna и почнах да пия него вместо Магнерича и желязото. Вие доволни ли бяхте от него?

За праха за пране, винаги съм си мислела, че ще бъде Тео бебе, но ме накарахте да се замисля и за другите алтернативи. Трябва да видя къде в Русе продават този израелския... newsm78 Тука е егати жегата днес, а докрая на седмицата го давали 45 градуса!!! - пълно безумие, няма ли да се смили това време над нас  Shocked

Добре дошла на новата мама Wink Иренче, леко бременеене колкото е останало и леко раждане  Hug

# 34
  • София
  • Мнения: 245
Честита нова темичка и от мен! Браво, Ани, блестящо морско изпълнение  Simple Smile
Честит Рожден Ден, Лейче   bouquet Желая ти много щастливи емоции, здраве и любов!
Ирена, добре дошла, имаш много да наваксваш  Wink
За прането, никога не ми е хрумвало да пера на ръка  Tired по-скоро първото нещо, което поисках, като забременях (предния път  Simple Smile ) беше хубава мощна пералня и тя си ми е най-обичания уред вкъщи. Преди перях с един израелски прах, скъпичък, но страхотен. Само че съм му забравила името  ooooh!
Благодаря за линка към темата за след появата на второто дете (май Кали го беше дала  Embarassed ). И аз в момента съм силно на тази вълна. Страхувам се, как ще реагира Ани като види бебешкото легло в нашата спалня и съм в чуденка дали да не и купим ново легло, някакво интересно... Иначе имам чувството, че ще поиска да се премести при нас.
Пете, радвам се, че са ти спестили засега операцията и голямата игла  Simple Smile Хайде сега карай по-спокойно!
Саморасличе, аз мога да ти завижда само за месоядството, изобщо не ми се и помирисва месо, а с мойте вече 4+ кг. всички ми се карат  Sad Сега като ми свърши лечебната диета, пак ще ме тормозят да ям насила  Confused
Ескарина, какво стана с твоя бебок, че аз изпуснах някои неща. Вече "порасна" ли?

# 35
  • София
  • Мнения: 1 433
Ани, бравос за новата ни темичка smile3501 smile3501 smile3501 Супер е  bouquet
Добре дошла на новата мама, приятно бъбрене с нас втези жеги newsm51
Аз за прането съм твърдо с пералня. А за прах или ще използвам Сано-то или този със жабата, Фрош ли беше newsm78 newsm78 Базилискчето го беше похвалила много като най-безопасен за бебета някъде в предишните темички.
Като ходихме в Метро видях че там го има, така че сигурно от него ще вземем.
Иначе на Кати дрешките съм си ги прала на 40 градуса, само дето после ги гладех докъм 7мес., след това спрях Embarassed
Лейче, честит рожден ден и нека всички твои желания да бъдат мои пожелания newsm67  party023  bigdance2
Весело изкарване на празника. newsm51 newsm51

# 36
  • Мнения: 83
Leiche, ЧРД мила  Hug
Katrin, аз утре мисля да дойда, много ми се идва и темата ще е интересна, ама мъж ми не иска да ме пуска да излизам заради жегата, та сега ще преговарям още  Wink
аз изпуснах май няколко темички, ама ремонтът ни най-после е готов  Grinning и сега подреждам, ама със скоростта на костенурка  Mr. Green та кой знае кога ще успея  Laughing
за пералнята и аз си поръчах от мъж ми някоя хубава и прекрасна  Mr. Green , мисля хубаво да я оползотворя  Wink , събота или неделя ще ходим сигурно да я изберем, че моята старата я дадох на майка ми понеже тяхната се счупи

# 37
  • Мнения: 295
Ох така се ядосах преди малко,че си и поплаках даже...Баба ми ми каза,че днес вуйчо ми ме е видял в града,и ми е говорел нещо, а аз не само,че не съм го познала.,ами съм си говорела и сама ooooh! Thinking
Почнах да си мисля,че полудявам,то вярно,че в работата малко ми се губят някой неща и не помня чак толкова добре,но възможно ли е чак пък да полудявам и дане си спомям толкова.
Такъв рев му дръпнах  и бебето почна да се обръща в корема ми и аз спрях да рева да не се тормози и то...

# 38
  • Мнения: 42
момичета бих искала да ви попитам какво е порт- бебе и за какво се ползва? извенете ме ако въпроса ми е глупав  Embarassed и  сте го обсъждали по - рано в  някоя от темите

# 39
  • Мнения: 64
Здравейте и от мен отново, Ани темичката е страхотна браво на теб, идеята с делфинчето и морските възли е страшна, подгони ме носталгията по моренцето.
Добре дошла на новата мама, много леки последни седмици и само положителни емоции.
Съжалявам че се включвам чак сега ама нали трябва да съм все в леглото то имам чувството че като си седя ми е по добре отколкото легнала, ама както и да е де, та за Тантум верде има спрей за възрастни и за деца над 2 години има таблетки за смучене и раствор за устна хигиена и гаргара, което аз съм ползвала и както на повечето медикаменти и на него пише "При употреба по предназначение е възможно използването на това лекарство по време на бременност и кърмене.", на мен лично много ми помогна, разбира се че е по-добре да се консултира човек и с лекар или фармацефт.
Оф щях да питам нещо ама и мене ме е подгонила амнезията яко, тъй че Ками не се притеснявай не си само ти така то и вуйчо ти или баба ти може малко да са попреувеличили де

# 40
  • Sofia
  • Мнения: 21 624
Честит рожденник на Сладкото мамче със закъснение, но от сърце !  bouquet
Честит рожден ден на Лейчето !   bouquet

И добре дошла на новата мама Ирена! Hug

Мамки аз само да кажа, че ще кацна на срещата в четвъртък ако съм се прибрала от Сандански.

За прането и през ум не ми минава да пренебрегвам пералнята Naughty .

На у-ще, колкото и да ми се идва, оставам си в къщи, че после прибирането по обяд не си го представям в тия жеги. ooooh! Naughty


Надя това е портбебе.

Бързам, та не помня кой говореше за Сано максима в Русе..... та не вярвам да го няма там, но ето вариант ако все пак няма.

Тантум верде ни го презентираха веднъж на една лекция.... та става за бременни.  Simple Smile


Отивам на вечеря у свеки на солени палачинки! newsm44

За идеята пък вчера готвих една нейна манджа с тиквички... страхотия ако има мераклии ще дам рецептата....  и кокосов чийзкейк( божествено нещо мммм... Crazy Crazy)

Цунки и гунки от мен! Hug Heart Eyes



# 41
  • Мнения: 258
Оп, пу първа се нареждам за рецептите на Моренка за тиквичките и за ммммм eat кокосовия чийзкейк, който ми звучи невъобразимо вкусно Twisted Evil
Абе мацки, кажете за това за 60те градуса на пералнята как ви звучи. Мислите ли така да процедиррате или са врели некипели? newsm78 то стана ясно че в нашата дружина явно никой няма да пере на ръка  Mr. Green

# 42
  • Мнения: 27
Здравейте, поздравления  за темичката.Аз  се  върнах  от  София  бебо  е  още  седалищно  застанал  иначе  всичко  е  наред,  до  следващия  път  ще  се разбере  вече окончателно  как  ще  раждам.  Голяма  жега  е.Моренка  пусни  ако  можеш  рецептите  ,че  твоите  ястия  всичките  са  вкусни  .На  човек  колкото  и  да не  му  се  яде  в  тия  жеги   си  способна  да  ни  разядеш.

# 43
  • София,
  • Мнения: 150
Здравейте мамита!!

Някой питаше за Анири, та да кажа, че се чухме и снея всичко е наред! Много работа има с ученичката и не се добира до компа!
Каза, че ако успее ще дойде на срещата!

Поздравява ви всички!!!


Прочетох че говорите за прането и прахта! Аз от както се е родил Иван съм го прала само със Сано на Максима (само с пералня разбира се), като ползвам и омекотитела им и нямам проблеми никакви! Да не говорим, че като изпера летните дрешки и ги прибера, на другото лято още миришат (ама хич не преувеличавам)Така е и със зимните естествено  Naughty. То мойто "дебело" 13 кг. дете на почти 5 години има няма си носи дрехите от едногодишен.......... newsm78

Поздрави и от мен! Аз продължавам да снова по жегите, но нямам избор!
Вече купихме обзавеждането, сега остава ремонта.................

Целувам ви много и дано се видим в четвъртък!

Последна редакция: ср, 18 юли 2007, 21:25 от Beni4

# 44
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
Ейй Моренка,мина тука през темата като бърз влак малка гара и ся  метна  две рецепти та да ги мисля цяла нощ newsm78 Sick Sick
Нидей  тъй бе мацко....Охх незнам ама аз таз вечер я свърших същата работа като Беринчето-наплющях се с три царевици..и утре може цял ден да  прекарам в тоЙлета Joy Joy Joy

Kameliya-абе тез хора да не те будалкат нещо бе newsm78 newsm78Чак пък да не си спомняш че си приказвала с  вуйчо си..ми се струва малко странно newsm78 newsm78

охх нета е  пълна боза таз вечер и се нервя на него за тва отивам да си  опъвам стройната снага върхи леглото Joy Joy
лека  вечер мацки

Общи условия

Активация на акаунт