АВГУСТ кой ли ще дочака, още от юли сме в атака

  • 11 709
  • 299
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 493
Здравейте!
Голям мързел съм станала само лежа ,гледам тv и стоя пред комп. -дори и това ме изморява.
Само ми повтарят - Трябва да се разхождаш а не по цял ден да лежиш. Е да ама на вън е 40 градуса и ако изляза ще съм се трупясала, защото ми причернява и ако не се скрия някаде на хлад припадам.
И аз взех за бебка комплект за изписване , но май не е подходящ ,много е дебел и всички горнички са с дълъг ръкав. Ако е такава жега боденце с къс ръкав и пелена.

# 286
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
Здравейте!
Голям мързел съм станала само лежа ,гледам тv и стоя пред комп. -дори и това ме изморява.
Само ми повтарят - Трябва да се разхождаш а не по цял ден да лежиш. Е да ама на вън е 40 градуса и ако изляза ще съм се трупясала, защото ми причернява и ако не се скрия някаде на хлад припадам.

Аз затова гледам до 9.30 да сме излезли  Peace След това наистина става непоносимо горещо  Tired Но пък цял ден вкъщи - незнам как издържаш  newsm78

# 287
  • Мнения: 493
Аз спя до късно , защото вечерта не мога да спя само се въртя и докато се усетя то станало 3-4 сутринта.  Tired Е днес ще се разтъпча малко , мъжо е до 16 h на работа и ще раздвижа това голямо дупе Joy Joy Joy

# 288
  • Мнения: 105
тук в 9,30 вече не се диша. единствения шанс за разходка е след 10 вечерта. А наистина трябва да се разхождаме

# 289
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 341
Да, трябва да се рахождаме, но аз не мърдам в тези жеги. То пък и къде да ходиме??? newsm78 Откакто ми стана лошо на площадката, не смея. Досега спах, нищо че станах в 11ч. Поне времето минава някак. То с това обездвижване, май до септември няма да родя. Утре май ще ходиме някъде, та ще се потъркалям малко. То и на детето никъде не му се ходи.

Мариета, вие сте късметлии, че градината ви почива само един месец. Нашите тука винаги не работят юли и август, пък родителите правят невъзможното, за да си гледат децата. А тази година някакъв ремонт ще правят на нашата, та има вероятност чак от октомври да започнат. Иначе това с къпането е тъпо. Не можеш ли да поговориш с г-жите. То за тях може би децата им се струват още малки и това със срама въобще да не им минава през главата. Констанца така на обяд спеше до един малчуган, който на обяд все си показвал пацурана на Тантура. Говорихме с г-жите и ги разместиха.

# 290
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Гита, при нас винаги е така - лятна ваканция - само един месец - редуват  или юли, или август.
А с госпожата говорих - каза ми "А, голяма работа, нищо им няма ,д а се учат". #Cussing out

Във вторник сам не си събул слипчето - къпал се с него, после обул резервното, а децата му се смели /може госпожата да е започнала/.
В сряда си занесохме вече банските, че ми прекипя...

# 291
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 341
Гита, при нас винаги е така - лятна ваканция - само един месец - редуват  или юли, или август.
А с госпожата говорих - каза ми "А, голяма работа, нищо им няма ,д а се учат". #Cussing out

Във вторник сам не си събул слипчето - къпал се с него, после обул резервното, а децата му се смели /може госпожата да е започнала/.
В сряда си занесохме вече банските, че ми прекипя...

Чакай малко, ти имаш против. Не е някаква детска прищявка. При директора/ката ако идеш, няма ли да има ефект? На какво да се учи, не мога да се сетя? Ние, че имахме смешен проблем/ не този с момченцето/, г-жите веднага се съобразиха, за да не реве Тантура. А пък си представям, ако наистина има проблем какво чудо ще е. Е, ти ме ядоса с тази г-жа.

# 292
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Честно да ти кажа направо не ми се занимава.
А след скандалите есента с директорката изобщо не я поздравявам даже.
Тръгва пак на 3-ти септември - дано вече е хладно и "баните" да спрат.

# 293
  • Мнения: 222
В тази жега всички мамчета са се изпокрили! Сигурно са на плаж!  Wink Sunglasses

# 294
  • Мнения: 742
Ходих на пазар и едвам се довлякох, Боже каква жега -УЖАС Sad Rolling Eyes

Никой не ми отговори-сега ще питам по-конкретно-Гера, Шоши 84, Иви-виждам, че ще раждате с планово секцио в Майчин дом-с екип ли сте или не, и каква е сумата????



От 01.07 в Майчин дом се плаща за избор на екип- 400 нормално раждане, 450 - с епидурална упойка, 500- секцио. Аз ще си избирам екип, защото цялата бременност са ми я проследявали там и им имам голямо доверие. Дори и сме си говорили за датата и часа.

Дано да съм помогнала.

# 295
# 296
  • Мнения: 1 380

Аз съм меко казана бясна, болничните които бях дала да ми ги носят/първия е от 1.06/ сега ми се обажда счетоводителката и ми казва: Ами има проблем, от НОИ искат декларация за идентичност/това се налага защото на болничните ми пише една фамилия - тогава бях с такава, а после стана друга и има разминаване/... И на всичко отгоре щяла като и занеса таз декларация да ги носи пак чак другия месец, ако ти е късно ми вика - занеси си ги сама!!!!
 #Cussing out #Cussing out #Cussing out първо някой знае ли дали от Есграон да я вадя тая декларация или от паспортна и второ - тая луда ли е бе, къде да си ги нося аз?!!?!?

Споко мила и мен така ми бяха върнали болни4ен. отиваш до общината и искаш бележка за семейно положение, за 5 минути става, ама си е разкарване. И не забравай акта за раждане и акта за гр.брак. Аз тази година се видях в чудо с тези болни4ни и НОИ, и аз днес ходих да се разправям, та едвам не родих по пътя.

# 297
  • Мнения: 660
Момичета със силни болки съм в кръста в дясно,дали са контракции,взех да се шашкам,през наколко минути доста заболява,ама пък корема не ме боли,бебето се движи обаче доста издува,пук тапата също не мие падала нямам никаква слуз????
Незнам какво да правя,не мога да се свържа  по тела  сдоктора пък не знам ако отида на място дали няма да ме върнат при положение че нямам болки  вкорема и тапата си ми е на място,някоя от раждалите вече мами ако знае да каже,ще ми помогне много  с инфо.

# 298
  • вкъщи
  • Мнения: 2 457
ира пий едно но шпа да видиш ще мине ли,легни,не стой седнала.ако до 4ас два не мине и не се усилят болките отиди до болницата да те видят.
и мен така ме боли кръста,ам а като с е преуморя и като полегна минава.

# 299
  • София
  • Мнения: 5 709
Ирра писахме ти в новата тема ела там! Hug

Общи условия

Активация на акаунт