Хващали ли сте мъжа си да се самозадоволява

  • 48 970
  • 132
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 569
Аз пък не смятам, че мъж, който получава количествен и качествен секс с партньорката, има нужда от самозадоволяване.
Иначе няма нищо срамно и обидно.

Напълно съм съгласна и да добавя, че когато партньорката не е наблизо също е допустимо да се случи,даже е нормално.

# 46
  • Мнения: 51
Аз пък не смятам, че мъж, който получава количествен и качествен секс с партньорката, има нужда от самозадоволяване.
Иначе няма нищо срамно и обидно.

Напълно съм съгласна и да добавя, че когато партньорката не е наблизо също е допустимо да се случи,даже е нормално.
Подкрепям казаното по-горе напълно.
Женени сме от близо 10 години ,но и на двамата понякога се е случвало  единия да желае другия,а партньора в момента да няма желание за секс.Естествено ,че предпочитаме да се усамотим и сами да охладим страстите ,отколкото да се халосваме и насила да пъшкаме от куртоазия,за да не обидим партньора. Embarassed

# 47
  • Мнения: 25
Не съм го "хващала", защото не живеем заедно, а в моментите когато сме, се задоволяваме взаимно  Wink При положение, че сме заедно 10 нощи/месец максимум...

Знам, че го прави, защото сме говорили по въпроса не веднъж. И аз го правя, само дето още не са ми поникнали космите между пръстите.  newsm78  Не виждам нищо лошо, освен че нямам възможност да се включа  Thinking

# 48
  • Мнения: 3 500
Борко, какъв е тоя подпис , бе????  #Crazy #Crazy #Crazy newsm62 newsm62 newsm62
 spam2Embarassed Embarassed Embarassed

# 49
  • Мнения: 1 047
Северина, как си мислиш, че ще "нюхнеш"?

Това, което написах по-горе е от моя житейски опит.

Да, nikitita и icipici1. В такива случаи е препоръчително, дори.

Борко, какъв е тоя подпис , бе???? 
Свеж според мен и запомнящ се според реакциите.

# 50
  • Мнения: 2 336
Всяка да пусне запитване към мъжо - Защо и кога го прави...
После ще ги обсъдим. А пък и някой от тукашните мъже нека се включи...

# 51
  • Мнения: 54
сигорно го е правил ама не сам го хваштала

# 52
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Северина, как си мислиш, че ще "нюхнеш"?
Ще подуши ръчичката Laughing

Всяка да пусне запитване към мъжо - Защо и кога го прави...
Моят ми е казвал, че не го прави, защото секса му стига. Иначе това занятие е вършел под душа.

# 53
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Северина, как си мислиш, че ще "нюхнеш"?
Ще подуши ръчичката Laughing

Ей, човек веднъж да забрави кавичките и вие веднага! Simple Smile
borko Ами ние с него сме заедно от почти 17 години..... представи си до колко го познавам!? Simple Smile

# 54
  • Мнения: 1 047
Ей, човек веднъж да забрави кавичките и вие веднага! Simple Smile
borko Ами ние с него сме заедно от почти 17 години..... представи си до колко го познавам!? Simple Smile
Кавичките ги сложих за да те цитирам. Знам какво значи думата.
Все пак не ми стана ясно как точно си представяш, че ще познаеш, макар и от 17 г. да сте заедно.

# 55
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Ние сме от 15 год. заедно и аз го познавам много добре, но не си представям как ще усетя какво е правил сам (или пък не сам) newsm78

# 56
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Не съм на 100 % убедена, че ще го усетя, но така си мисля. Ще си проличи когато правим секс след като се е самозадоволявал. Той по принцип е готов от едно докосване, дето се вика, рядко има изключения. Няма умора, няма спи ми се. Simple Smile Та си мисля, че ако се наложи да "поработя" повечко значи преди това е имало освобождаване на напрежението. Моя си логика, не е правило.  Simple Smile

# 57
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Ако правите секс всеки ден- може и да си права. Иначе пак не си представям как ще стане.
Пък и щом е готов- има ли значение?!...

# 58
  • Мнения: 223
Ако трябва да съм искрена...бих се отвратила,някак не го приемам след като аз съм някъде там!

# 59
  • Мнения: 3 423
Всеки нормален мъж го прави!
Нещо нередно ли е, че да го хващам?
Да, понякога го хващам и го довършвам.
Това ли хващане те интересува?

Общи условия

Активация на акаунт