Подарък за момиченце на седем

  • 708
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 119
Здравейте! Искам да ви попитам какво харесват момичетата на седем години. Трябва да купя някакъв подарък, а идея си нямам какъв да бъде.

# 1
  • Мнения: 274
Мисля, че най добре е да се консултираш с нея или родителите й. Разбери какви интереси има или направо какво би искала да й подариш. Това е най-добрия вариант, според мен. Peace

# 2
  • Мнения: 796
Зависи до каква сума,но на моята дъщеря например й подариха настолен часовник с принцеси и тя много се зарадва.Може и ръчен часовник,ако няма разбира се.

# 3
  • София
  • Мнения: 7 242
Всякакви неща Уинкс - ранички, моливници, комплекти кутия за сандвич + шише за вода, чаши, блузки, фиби, ластици, дневници, химикалки, гуми и т.н.

# 4
  • Мнения: 5 500
Чанти, чадърчета, ранички Барби, рокля, книжки с първите думи на английски...

# 5
  • Майничка
  • Мнения: 12 483
Чадър Winx, от по-големите...

# 6
  • Мнения: 2 700
Както ти е казала Лекси - всякакви неща на Уингс, а аз да добявя или на Уич.
По мои наблюдения, Барби сериите са вече в немилост.

# 7
  • Мнения: 171
комплект дезодорант с парфюм и т.н. на Малиция Бон-Бон продават ги и в чанта дъщерями е на 7 и се разтапя по тези неща и разбира се по прослолутия Уинкс

# 8
  • Русе
  • Мнения: 111
Освен всичко изброено по-горе - предлагам да помислиш и за книга - например "Енциклопедия на човешкото тяло". Има и за животните и за чудесата на света. В тази възраст децата са страшно любопитни - а така вече и тя ще се почувства в света на големите. Нали ще е първокласник съвсем скоро...  bouquet

# 9
  • Мнения: 1 030
Има много хубави чантички на Барби,на мен лично ми допада за подарък,пък и те сега много кокетничът!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт