Как да запиша хронологията от чата в ISQ

  • 562
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 119
Здравейте момичета искам да запиша хронологията от чата в ISQ но някак само ред по ред с copy -paste ми се струва ...........цялото не ми дава опция да го копирам...ако сте го правили ще ви помоля за помощ...   bouquet

Цитат
Zdraveite momi4eta iskam da zapi6a hronologiata ot 4ata v ISQ no niakak samo red po red s copy -paste mi se struva ............cialoto ne mi dava opcia da go kopiram...ako ste go pravili 6te vi mopolia za pomo6t...  bouquet

Пишете на кирилица!

Последна редакция: чт, 19 юли 2007, 01:20 от Дивиана

# 1
  • Мнения: 6 417
Има такава опция за съхранение на цялата хронология.

# 2
  • Мнения: 5 468
Ми там има едно да ти го запише като файл.

# 3
  • Мнения: 119
Ще ви помоля за по конкретно...пробвах опциите но не става...искам цялата хронология да свали...наведнъж ако може... newsm78  bouquet

# 4
  • София
  • Мнения: 2 079
Има такава опция, в настройките е, иди и я виж. Пита даже в коя папка искаш да ти запише хронологията.
Но ако си затворила разговора, който си водила не може да ти го съхрани вече.
ЩЕ може да се съхранява разговор, когато му го зададеш.  Peace

# 5
  • Мнения: 119
Да затворени са разговорите,в смисъл че сега не го водя този разговор...имам ги записани в histori,ред по ред мога да ги сваля когато кликна на тях и ми излязат долу където се пише...но горе вече не мога да давам никакви опции...уж не съм тъпо парче ама се замислям ...не съм ли... newsm78

# 6
  • Мнения: 5 468
Ами виж там, като отвориш прозореца с историята, има една папка жълта под прозореца. Като натиснеш там и би трябвало дати се отвори прозорец, който да те пита, къде да го запише. Ей сега пробвах.
А ако имаш принтер, ще е най.добре да го разпечаташ и готово. Зависи дали ти трябва напечатано де...

# 7
  • Мнения: 119
получава се ,но само са нещата които ми е пратил...в случая музика и снимки...но самият разговор не мога да запиша... newsm78

# 8
  • Мнения: 5 468
Ами не знам тогава... дано се включи някой по-компетентен по въпроса.

Общи условия

Активация на акаунт