Повдигане на бюст-има ли запознати?

  • 15 383
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 132
danisport, а с местна или пълна упойка става?
Като цяло 2000 лв. пък и малко повече ми се струва приемливо като цена...

# 16
  • Мнения: 1 455
Упойката е пълна, при мен операцията беше около 4 часа.
Д-р Тонев по принцип е от Пловдив и през повечето време е там, но в София идва всеки четвъртък в болница Доверие в Овча Купел. Мен лично ме оперира в Пловдив, после само контролните прегледи бяха тук.
Ето тук може да видите цените и да се свържете с лекаря http://doctortonev.com/index.php?section=21

# 17
  • Мнения: 44
Упойката е пълна, при мен операцията беше около 4 часа.
Д-р Тонев по принцип е от Пловдив и през повечето време е там, но в София идва всеки четвъртък в болница Доверие в Овча Купел. Мен лично ме оперира в Пловдив, после само контролните прегледи бяха тук.
Ето тук може да видите цените и да се свържете с лекаря http://doctortonev.com/index.php?section=21
a kade  tochno w plowdiw,i koga zapochna pak sys sporta,che az sam na sashtiq hal  Embarassed

# 18
  • Мнения: 5 622

Тонев е името на лекаря  Peace



За какво става въпрос гърди или бюст???


 #Shocked
 
Thinking

Мисля, че темата е за гърдите/бюста, а не за гръдните мускули и това е ясно на всички.....

# 19
А някой може ли да сподели мнение за някои козметичен продукт за стягане на бюста?
Виждала съм разни мазила в аптеката, от която пазарувам, но не знам дали имат изобщо някакъв ефект  Thinking

# 20
  • Мнения: 1 455
Geri, болницата в Пловдив се казваше Каспела. Със спорта започнах 2 седмици след операцията, но само каране на вело. Гирички - след 2 месеца.

Буба,  и аз си мислих, че е ясно какво точно се пита в темата, но карай - не исках да си правя труда да отговарям на подобни въпроси  Hug

Шоколадка, изобщо не вярвам в ефекта на мазилата за стягане.

# 21
  • София
  • Мнения: 8 275
А някой може ли да сподели мнение за някои козметичен продукт за стягане на бюста?
Виждала съм разни мазила в аптеката, от която пазарувам, но не знам дали имат изобщо някакъв ефект  Thinking
според мамоложката ми решението е горе писаното, т.е. скалпелам, а не мазилата

# 22
  • Мнения: 44
Geri, болницата в Пловдив се казваше Каспела. Със спорта започнах 2 седмици след операцията, но само каране на вело. Гирички - след 2 месеца.

,аз рабрах къде е доктора ,но незнам кога ще мога да спра с аеробиката за повечко време ..............................обмислям го  Cry
благодаря  ти "мама на трима"   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт