спешен въпрос за ЛА РЕДУТ

  • 737
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 88
Много ви моля, мами, да ми отговорите на няколко въпроса. Знам, че има обяснения за ларедута, но ще заминаваме в петък за една седмица и ми трябва спешно, а нещо не ми стана ясно.
С каква кредитна карта - VISA, MASTERCARD или може примерно на някаква българска банка - като ТИ БИ АЙ? Ако трябва да си вадя нова карта горе долу за какъв срок ще стане готова?
Може ли да ползвам чужда карта и името и адреса на картодържателя ли за кореспонденция трябва да попълвам? Той ли ще получи пратката?
Как мога да изтрия някой продукт от кошницата за пазаруване?
Много ви благодаря  bouquet

# 1
# 2
  • Мнения: X
Можеш да платиш с Виза, с български карти не може. Можеш с чужда, не е проблем. Пратката отива на адрес, посочен от теб. Изтриването на продукт - чекваш продукта и натискаш един бутон оттдолу, май имаше Х като знак.

За повече инфо: http://www.pazaruvane.com/index_laredoute.htm


Опс, изпреварили са ме.

# 3
  • Мнения: 22 430
На картата с която плащаш трябва да има знака на Виза или Мастъркард.
Аз съм плащала с кредитна карта на Пощенска банка и след това с дебитна карта на банка ДСК, но която е Виза и могат да се извършват разплащания и в чужбина.
Няма никакъв проблем да ползваш чужда карта. Доставката ти пристига на адреса, който ти си посочила при регистрацията си на сайта.

# 4
  • Мнения: 88
Много ви благодаря  bouquet

# 5
  • Мнения: 88
Момичета, къде е Identifiez-vous? Уж си въведох всички данни и трябваше само да въведа наново своя имейл и парола и не мога да намеря този бутон?
Как сте си въвели адреса - на латински ли (например -  ul Latinka et 3 ap 9). ние нямаме все още домашен телефон, дали да не напиша още един мобилен?  bouquet

# 6
  • Мнения: X
Най-отдолу, оранжев бутон, може и да не пише точно това, но подобно.

Май на първата страница трябваше да натиснеш бутон в оранжево за продължение.

# 7
  • Мнения: 88
Не мога да го намеря. Излязох от сайта, сега го отварям наново и въобще никъде не виждам такъв надпис. Има само отгоре - 1еre visite

# 8
  • Мнения: X
Не мога да го намеря. Излязох от сайта, сега го отварям наново и въобще никъде не виждам такъв надпис. Има само отгоре - 1еre visite

Да, кликваш под него и започваш да се регистрираш.

# 9
  • Мнения: 4 152
Питай в темата за la redoute. Веднага ще ти отговорят. Ползвай и онлайн преводачите. Много е лесно.

Общи условия

Активация на акаунт