подута лява сливица

  • 45 552
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 477
всъщност двете диагнози са еднакви.
методите за лечение- различни.
няма да пиша аз на кого и за кое бих се доверил, за да не ти влияя зле. не съм бил на място разбираш.

пп. дъвчи дъвка. и не пии стидено и газирано. не стои около климатици.

Благодаря !

Това за дъвката не го знаех, ще дъвча !  Студено и газирано отдавна не " употребявам ", определено аз останах по-доволна от прегледа при втория специалист, поне  подробно ми обясни всичко...Доста се рових и в нет-а, този фарингит не мога да го махна с  вълшебно хапче, ще прилагам и " бабешките " рецепти за гаргари и отвари...и така...

# 16
  • Мнения: 1 984
всъщност двете диагнози са еднакви.
методите за лечение- различни.
няма да пиша аз на кого и за кое бих се доверил, за да не ти влияя зле. не съм бил на място разбираш.

пп. дъвчи дъвка. и не пии стидено и газирано. не стои около климатици.

Благодаря !

Това за дъвката не го знаех, ще дъвча !  Студено и газирано отдавна не " употребявам ", определено аз останах по-доволна от прегледа при втория специалист, поне  подробно ми обясни всичко...Доста се рових и в нет-а, този фарингит не мога да го махна с  вълшебно хапче, ще прилагам и " бабешките " рецепти за гаргари и отвари...и така...
само без дразнещи разтвори! може малко 1/32 йодасепт, малко кисл вода 1/10 3% ва... без сулфатиацол или нишадъри...

# 17
  • Варна
  • Мнения: 113
При мен проблемът е все още на лице, това пръскало непомогна за съжаление, та днес ще ходя пак при личния ми лекар, тъй като вече много се притеснявам.Според него имам хроничен фарингит, надявам се само да не е нещо по- лошо...

# 18
  • Мнения: 477
Не се тревожи предварително, отиди при УНГ, сигурно е фарингит, симптомите ти са като моите, пиши после какво е станало !

# 19
  • Варна
  • Мнения: 113
А ти имаш ли болки в гърлото, защото при мен е много странно....не ме боли, а постоянно имам чувството, че нещо ми е застамало на гърлото като преглъщам...

# 20
  • Мнения: 477
Същата работа - без болка, а трудно се преглъща, особено вечер като си легна имах чувството, че нещо ми е застанало там и ми пречи да дишам, като усещане за чуждо тяло - това е то фарингит !
Но сега съм по-добре !

Общи условия

Активация на акаунт