Кърмили ли сте някога друго бебе?

  • 1 938
  • 48
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 034
да, близначките на една приятелка.

но това беше преди 4 год.
и сега бих накърмила друго дете.

# 46
  • Мнения: 758
Да, със сестра ми си разменихме бебоците. Имат 5 месеца разлика. И двамата сукаха с кеф. Само аз се притеснявах, защото на фона на моето двумесечно бебе нейният юнак изглеждаше огромен  Grinning

# 47
  • Мнения: 4 242
Мери,ти още ли я кърмиш Ива?Мислили ли сте за отбиване,или се чувстваш добре и се ориентирате към кърмене в тандем?

Злати, кърмим се и няма изгледи за отбиване, макар кърмата ми да е намаляла значително. Зърната ме болят доста все още, но не толкова че да ме накарат да отбия. Иначе като цяло се чувствам добре. Имам контракции доста, но аз и с предишните бременности бях така, на лекар не съм споделила  още, понеже тук разбиране едва ли ще намеря. Определено се стремя към теандемското, пък каквото рекъл Бог!

# 48
  • София
  • Мнения: 369
Мери, живи и здрави да сте!!!

аз кърмих сина на брат ми, че жена му получи мастит, но само за два три дни, защото ме хапеше доста и ме разрани... честно казано бих продължила още - много ми беше мъчно за мъника, но енергията между двете семейства не беше подходяща... Живи и здрави да са - той е едно усмихнато момченце Simple Smile
И при мен идва тая емоция - да прилаская плачещо бебе  Simple Smile   но едва ли бих дала на всяко... още повече ,че още си кърмя моето слънце  Peace

живи и здрави!

Общи условия

Активация на акаунт