Какво мислите за он-лайн изневярата

  • 4 369
  • 41
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 035
Като всяка друга,в повечето случай маи се стига и до кревата yes
Абсолютно  Peace

# 31
  • СОФИЯ
  • Мнения: 853
Като всяка друга,в повечето случай маи се стига и до кревата yes
Абсолютно  Peace

 Peace Определено съм съгласна!!!

# 32
  • Мнения: 207
За мен е чиста изневяра щом се поддържа толкова много време една онлайн връзка значи въпросния човек си заслужава

# 33
Мисля, че изневярата си е изневяра, пък била и... онлайн!

Добре де,би ли ми дала дефиниция на онлайн изневяра?
Не само ти.
Кой от всички твърдящи,че има онлайн изневяра (без да си имал физически контакт i никаква реална представа за човека отсреща),може да ми обясни в какво се състои- тя?

Но, без клиширани обяснения,че стига да си помислиш  и си вече грешник.

# 34
  • Мнения: 9 865
Добре де,би ли ми дала дефиниция на онлайн изневяра?
Но, без клиширани обяснения,че стига да си помислиш  и си вече грешник.

Според мен по-скоро това, че половинката отделя време да се забавлява с някого, да споделя с него лични неща, преживявания, това че може би фантазира за въпросната дама или господин Х и си ги представя, а вероятно желае да ги срещне е повод за раздразнението у повечето сдобили се с виртуални рога.

# 35
  • Мнения: 397
Не е никаква изневяра!!!
Що се вживявате в глупости?!
  Peace
Peace

# 36
  • Мнения: 142
Ох, болна тема.

А какво мислите за човек, който твърди, че е влюбен в едно момиче (наша близка), а прекарва половината си време, киснейки в сайт за запознанства? Възможно ли е просто да се лигави там или случайни неща на тоя свят няма?

# 37
  • Мнения: 511
верно е каква ти изневяра.аз наи редовна си говоря с различни мъже и жени непознати за мен.имало е и леки флиртчета. Embarassedмале голяма съм мръсница тогава Twisted Evil

# 38
  • Мнения: 1 339
След он-лайн изневярата може ,даже според мен е почти сигурно че идва истинската физическа изневяра.Поне моят опит е такъв.

100%

Нали помниш онази жена от Биг Брадър, бременната...
betty_balu Взимай мерки докато е време  Rolling Eyes  Hug

# 39
  • София
  • Мнения: 231
ot opit znam,4e   v takava "iznevqra",ako e produljila dulgo ,malko ili pove4e 4ovek vlaga 4uvstva .Vnimavai beti_balu  !

# 40
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Аз преди 10-тина години имах "виртуална връзка" с женен мъж. Жена му умираше от ревност и му забраняваше да контактува с мен. Него го гризеше съвестта, но продължаваше. По цял ден сме чатили в кюто, в продължение на години. Приключи с раждането на първата ми дъщеря. Моят мъж също знаеше за заигравката ми, но грам не се впечатляваше.

# 41
  • София
  • Мнения: 368
Мисля, че е изневяра като всички други дали е виртуална или не, важното е, че е факт. Моето мнение е продиктувано от горчив опит. Интернет контактите са необятни, хората стават изключително близки за много кратко време и честно казано последствията понякога са катастрофални. Не ми се иска да се впускам в повече подробности, но ще направя едно заключение - Интернет разваля много семейства и връзки ........  Cry Но, след това животът продължава   bouquet за всички ....

Общи условия

Активация на акаунт