а някой гледа ли този филм

  • 4 038
  • 56
  •   1
Отговори
  • Мнения: 176
ако темата не е за тук моля модовете да я истрият или преместят  Winkгледа ли някой шепот от отвъдното и знаете ли къде мога да го изтегля много се запалих и искам да си ги сваля newsm78

# 1
# 2
  • Мнения: 939
И аз го гледам - два сезона намерих в арената.

# 3
  • Мнения: 176
 Hugмного мерси радвам се че не съм само аз психо а днес кой епизод беше да знам от кой да тегля и мерси още веднъж Hug

# 4
  • Мнения: 410
Днес май беше последния епизод от този сезон или от това което е закупено до момента за Бг зрителите.
И на мен ми се иска да видя какво става по нататака,както чета тук,явно има и втори сезон Peace

# 5
# 6
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 382
И аз го гледам когато мога, но днес беше много тежка серия, още ми се върти из главата.

# 7
  • Spain
  • Мнения: 3 750
 а за какво става въпрос - подскажете леко ....

# 8
  • Мнения: 176
една лекинка психария за една мацка дето разговаря с духовете на починали хора които не са преминали в отвъдното но филма е поднесен доста цивилизовано поне според мен

# 9
  • Мнения: 2 849
Запис .Свалям вече две серии ,дано ми хареса .

# 10
  • Мнения: 3 042
Аз се включвам малко извън темата, за да препоръчам едно сериалче, което започна на скоро по АXN  http://www.axn-bulgaria.com/Series2/1193.Дават го в понеделник от 22.00 и го повтарят в петък от 23.00ч. Излъчени са 2 серии до сега.
Има го и в нета, но са преведени само първите 3 серии на този етап http://DMCA-removal-from-Google/forum/index.php?showtopic=2492.

На "Шепот от отвъдното" съм гледала само първата серия цялата. Интересно сериалче, но в малко неудобно за мен време го дават.

# 11
  • Бургас
  • Мнения: 6 304
Гледам го напоследък,на моменти направо ми настръхва кожата.Взе да става малко фантасмагоричен,в началото по ми харесваше.

А снощната серия и на мен ми се върти из главата,доста е въздействащ.Все си викам,че е е само филм,ама... Confused

# 12
  • Мнения: 211
Запали се от последната серия, нали Wink
Много ми хареса (за самолета)! Много беше поучителна.
И ако досега филмът ми биеше малко към сапуненото изкуство, то след тази серия започвам да го гледам наистина редовно.

# 13
  • София
  • Мнения: 461
Момичета, а какво стана снощи? Не можах да гледам, че ми се застъпват с д-р Картър по Канал 1 Mr. Green

# 14
  • Мнения: 71
Щом ви харесва Шепот от отвъдното ще ви хареса и Supernatural
който за мен е много по готин

Двама братя (Сам и Дийн) стават свидетели на мистериозното и свръхестествено убийство на майка им. Те оцеляват заедно с баща си и дават клетва да открият убиецa. Пораствайки момчетата научават всичко за призраците и духовете и как да ги убиват. След като и баща им изчезва двамата се впускат в издирване на баща си и на убиеца на майка си. В центъра на сериала са двамата братя пътуващи из страната, борейки се с редица свръхестествени същества.

Общи условия

Активация на акаунт