Черноморец-хотел Роза?

  • 15 594
  • 58
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 104
Lidka резервации се правели само чрез агенцията.
Благодаря Jes.  bouquet
Ние направихме резервация за 26.08.-дано случим на време

# 16
  • София
  • Мнения: 581
Завиждам благородно на всички които тепърва ще са в този прекрасен за мен хотел.
Дано си изкарате чудесно  Peace

# 17
  • Мнения: 493
 а как вървят цените ?

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
И аз точно този хотел си харесах. Но наистина ли е 43 лв на ден? Направо невероятно ми изглежда. Simple Smile
Дали ще има места около 10ти август... Thinking

# 19
  • Мнения: 493
вижда ми се малко и то   All Inclusive
 newsm78

# 20
  • Мнения: 104
За момента платихме по 43 лв/човек.И на мен ми изглежда малко странно, но се надявам да няма скрити такси и доплащания, както и да не си останем гладни и жадни  1 седмица Mr. Green.Относно местата около 10.08, по вчерашна информация имаше само апартаменти по 140 лв/4+1/.

# 21
  • София
  • Мнения: 581
Lidka няма никакви допълнителни доплащания,за гладни и жадни силно се съмнявам храната е много добра.

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Мъжът ми вчера им се обади и каза, че днес щели да му звъннат да кажат има ли места.  Praynig

# 23
  • София
  • Мнения: 2 181
ние сме в хотел "спика" от 11.08 за 1 седмица,ако има други тогава в Черноморец да свиркат на ЛС Laughing

# 24
  • Мнения: 329
И аз исках в хотел Роза за края на месеца, но ми казаха за пакет от 6 нощувки, което не ми е възможно и евентуално, ако се обадя в последния момент, ще мога да резервирам апаратамент . Не посмях да рискувам и резервирах във Вила Спика студио от 28.08., дано сме доволни и условията да са подходящи за деца.

# 25
  • Мнения: 411
Тъкмо се връщам от хотел роза.Пълна отврат.Пълна ooooh!Това смяна на чаршафи и хавлии всеки ден...няма такова нещо.Храната е кошмарна.Стаите са малки и много горещи.Климатик има само в  два от апараментите на основната сграда.В къщата до нея е по-добре.Пълно е с чехи,които също са кошмарни.Трудно се добираш до шезлонг.Баните не се почистват от камериерките.Даже първия ден събраха само коша за боклук и в това се заключа почистването на стаята.Само като си погледнах мухлясалите завеси за баня и ми стана лошичко.В Спика е много по-добре.Има и други доста по сносни хотелчета.Пари да ми дават няма да стъпя там,даже няма и да мина покрай него.Единственото хубаво беше стария басейн голям и сравнително чист,но и до него трудно можеш да се добереш от чехи.За пръв път през живота си виждам подобен тризвезден хотел Rolling Eyes

# 26
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 685
Тъкмо се връщам от хотел роза.Пълна отврат.Пълна ooooh!

А така ... браво ...
Благодаря, че сподели  bouquet

Последна редакция: нд, 19 авг 2007, 17:54 от Unknown_lady

# 27
  • Мнения: 411
Тъкмо се връщам от хотел роза.Пълна отврат.Пълна ooooh!

А така ... браво ...
Благодаря, че сподели  bouquet

Ама какво няма да споделя,то такъв кошмар до сега не съм преживявала  Crazy.Трите звезди на хотела не се връзват с това,което предлага...ама никак.До сега в хотела са върлували само чехи.За първа година пускат българи.На чехите сякаш особено не им пречеше какво ядат,само да ядат.Аз през цялото време ядох картофено пюре и ориз,защото нищо друго не ставаше за ядене(или критериите ми са твърде завишени Rolling Eyes).На варените яйца сутрин им се разтичаше жълтъка,все пак посред лято сме ooooh!Е за сметка на това бананите и бирата бяха на корем LaughingХайде да кажем за храната всеки с вкуса си,но хигиена-клоняща към минус безкрайност си е гадничко.А,да и куриоза беше,че за да ползваш ютия трябва да си платиш левче Mr. Green(пак казвам три звезди хотел,по нормалните тризвездни хотели на всеки етаж има дъска за гладене и ютия)

# 28
  • София
  • Мнения: 581
Беа,много лошо се е получило при вас.
Ние когато бяхме никога не се е свършвала храната дори напротив оставала е.
За закуска всеки ден сме яли и от яйцата но никога не са били рохки дори на мен лично ми бяха доста преварени.
Ютия не ми се е налагало да ползвам и не мога да кажа но щом си проверила явно е така.
Храната на нас ни хареса не смятам че печени бутчета,филенца на скара,паниран хек,скумрия,кърначета,телешко задушено,свинска кавърма и тн са лоша храна.
Но всичко е много индивидуално явно

# 29
  • Мнения: 411
Да,всичко изброено от храната съществуваше и при нас.Даже имаше и следобедна пица от блат и смелени колбаси останали от закуска,баница с макарони също,даже и мляко с процентно съдържание на вода в пъти повече от мляко Mr. GreenВкусовите и не само качества на месото в изборените от теб ястия бяха потресаващи.Нямам нищо против,аз си казвам моето мнение и то е абсолютно отрицателно.Ако хотела беше обявен с по-малко звезди-съгласна съм.Просто правя сравнение с други хотели с 3 звезди.Все пак си има и законни изисквания и критерии за даване на звездите.Те хотелите се обозначават с тия звезди,за да се ореантират хората какво ще получат там.В крайна сметка наи-малкото не мога да оценя положително хотел,в който нито веднъж за тези дни престой не беше измита банята(за дезинфекция да не говорим).

Общи условия

Активация на акаунт