Черноморец-хотел Роза?

  • 15 595
  • 58
  •   1
Отговори
# 45
  • Sofia
  • Мнения: 6 917
Дори и последното не е.Просто не ме вълнува!Търсиш повод за заяждане-намираш го!

# 46
# 47
  • Мнения: 188
 kote dani ние сме резервирали от 08.09 до 16.09., казаха че за септември нямало толкова желаещи, но по принцип държали резервациите да се правят от неделя до неделя.

# 48
  • Мнения: 2 467
Вчера се върнахме от хотел Роза. Отзиви - клонящи към положителни.
За почистването -  всеки ден чистеха банята и стаята.  Смяна на хавлии 2 или 3 пъти (аз си ползвах мои, та не ме заинтригуваха особено). Спално бельо - веднъж само.
Храната - на моменти ме изумяваха с буламачите. Но все се намира какво да хапне човек. Като не бях доволна, момъка с палачинките го отнасяше  Mr. Green
Персонала бяха супер любезни и много търпеливи. Няма климатици и асансьор  Crossing Arms

Сравнено с Грийн парк (бяхме част от супер готината тайфа миналата година  Hug Специални целувки за chocha )
- няма кой знае каква разлика. Х-л Роза е по-малък, но пък басейните повече и по-чисти. Нямаше я миналогодишната битка за шезлонзи. В Роза се намираха без проблем ако станеш до 9-10 часа. Храната в Грийн парк беше повече като изобилие, но като качество няма кой знае каква разлика. Дори в Роза преди- и следобедните закуски бяха доста и разнообразни и палачинките на корееееммм  Laughing докато в Грийн парк даваха едни омекнали вафлички до премаляване! Цените извън All Inclusive са поносими.

Готино е, че хотела е на края на селото и е супер тихо. Няма музика и тарпана. Стаите ни бяха с изглед към морето - разкошна гледка. А, и има готин детски кът с къщичка, пързалка, люлки. Анимация за деца следобед.
Ми това е мисля. Ние търсихме спокойствие,  тишина и мързелуване на воля. Ако търсите купон, няма да ви хареса предполагам.

# 49
  • Sofia
  • Мнения: 6 917
Jes ,таз година не успяхме да се засечем Embarassed Ходихте ли на плаж или само на хотела стояхте?

# 50
  • Мнения: 3 216
А този хотел близо ли е до плажа?

# 51
  • Мнения: 2 467
Jes ,таз година не успяхме да се засечем Embarassed Ходихте ли на плаж или само на хотела стояхте?

За което много съжалявам, но все ще се засечем някъде  Hug На морето не успяхме, но планини има...
На плаж ходихме всеки ден на Градина. Страхотен плаж! За "удавници" като мен  Laughing Плитичко и без камънаци. Кофтито е , че плажа не се почиства много много. Фасове на воля, ама то май почти навсякъде е така за съжаление... Съпруга ми беше повече привърженик на "бира+ басейн"  Laughing та половината ден беше морски, половината басейнски  Mr. Green

А този хотел близо ли е до плажа?
Незнам. така и не ни остана време да идем до плажа на Черноморец. И тъй като за първа година сме там, не мога да се ориентирам на какво растояние е от плажа. Иначе хотела е на 50-на метра от брега на морето, като между него и морето няма никакви постройки. Но брега е скали, не плаж.

# 52
  • София
  • Мнения: 581
А този хотел близо ли е до плажа?

До централния плаж е далеч,но до къмпинг Черноморец който е неохраняем е  близо.
http://maps.google.com/?ie=UTF8&ll=42.444171,27.640142&s … &t=h&om=1

хотела е в дясно пред него има два черни правоъгълника -това е стара снимка сега не е така

Последна редакция: вт, 28 авг 2007, 13:11 от mamami4e

# 53
  • Мнения: 3 216
А колко парички се плаща на плажа за шезлон и чадьр?

# 54
  • София
  • Мнения: 581
А колко парички се плаща на плажа за шезлон и чадьр?

нямам представа за централния и Градина на къмпинга няма
 

# 55
  • Мнения: 2 467
А колко парички се плаща на плажа за шезлон и чадьр?

На Градина 4 лв, на Русалка 5лв. ... различно.

# 56
  • Мнения: 329
Сега се връщам от Черноморец, но бях в хотел Спика, за Роза не можах да резервирам. От любопитство се разходих и огледах целия район, не съм отседнала в този хотел, но точно пред него е ресторант Факири с жива музика и се чудих дали не е прекалено шумно, а до него ресторант Славяни, понеже бях с бебе ?! Thinking Уличката между двата е много тясна и с доста паркирани коли, но може стаите с изглед към морето да са тихи. Иначе хотела отвън ми се видя приличен, в сравнение с Анди ....

# 57
  • София
  • Мнения: 2 181
И ние бяхме в "Спика",много съм доволна от хотела.Въобще на нас много ни хареса в Черноморец,защото искахме тишина,спокойстиве и мързелуване Mr. Green

# 58
  • Мнения: 388
Днес се върнах от хотел Роза след престой от 12 дни.
Доволна съм и пак бих отишла.Храна имаше достатъчно,че не всичко ни харесваше то е ясно.Вкусове различни,но не сме били гладни.Относно чистотата,май аз прекалявам.Поговорих с администраторката,без да се заяждам и всичко беше идеално.Бельото се сменяше на три дни,цялостно почистване-всеки ден.Ютия си носех,а асансьор не ми липсваше въпреки,че бяхме на 4 етаж.Персонала много любезени.Стаята ни беше западна,гледката прекрасна.Мястото ми хареса,защото е тихо и спокойно.На плаж ходехме на Градина.

Общи условия

Активация на акаунт