моля - идея за стар куфар

  • 4 541
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 167
Момичета , вдъхновена от Вашите идеи и съвети които чета във форума мисля ,че може да ми помогнете.
Имам много стар картонен куфар от времето на баба ми,който беше по разлепен и поразкован.
 Смъкнах го от тавана  изчистих го , позаковах го, направих му една хубава лепенка - Декупаж  и така от вън е много хубав но от вътре искам да направя някакво разпределение за да събирам всичките си започнати ръкоделия ,материали и тем подобни- гоблени , конци , салфетки и други такива- моля някой ако има идея  да отговори

# 1
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Като начало може да го облепиш с някакъв интересен плат, за да се освежи и след това да направиш някакво разпледеление например от същия плат като облепиш картон за по-голяма твърдост. Може и с декупаж пак отвътре да се освежи.  Peace

# 2
  • Мнения: 2 591
а защо не си направиш една кукленска къща вътре  Mr. Green

# 3
  • Мнения: 725
на парче плат направи джобове  ако можеш с ластик и монтирай в куфара,имах чанта куфарче и така е направена с различни по размер джобове
промуши само ластичета и там можеш да си слагаш ножички и др неща,

# 4
  • Мнения: 393
Случайно попаднах на нещо може да ти е от полза

http://zadoma.rozali.com/idei/p3171.html

# 5
  • Мнения: 854
Аз отдавна се каня и все не го правя...
...да си направя "етажерка - шкафче" от такъв куфар.
Закачваш го на стена или му слагаш крака (ако ще стои на земята) - обърнат на високо. Капака му се отваря като врата на шкаф, а вътре от дъски оформяш етажерки, все ще има начин да се закрепят някак.
Украсяваш го както намериш за добре  (горе са дадени идеи).
Не знам дали се разбра нещо от обяснението ми, но днес съм особено тъпа...  Embarassed

# 6
  • Мнения: 1 234
Като начало може да го облепиш с някакъв интересен плат, за да се освежи и след това да направиш някакво разпледеление например от същия плат като облепиш картон за по-голяма твърдост.

Ей това и аз щах да ти предложа Peace
И аз имам два такива куфара и засега не съм решила какво да ги правя.Ще ми се максимално да запазя оригиналния им вид.Засега в тях събирам стари неща от моите баби-стари ленени пердеда,покривки,килимчета,колани и т.н.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт