антени убийци на мобилни оператори

  • 4 842
  • 49
  •   1
Отговори
мили родители ,
пише ви майка на две малки момченца ( 1,6 месеца и на 4-ри годинки ) силно притеснена и обезпокоена за здравето на децата си
, породено от факта , че в непосредствена близост ( по-малко от 8 метра ) от дома ни ще бъде поставена базова станция на мобилен оператор М тел , а както се знае и е научно доказано , че те са с вредно електромагнитно лъчение , което води до лоши заболявания след време . Истината е че несъгласните семейства от съседните два блока събрахме подписка и изпратихме жалби до няколко институции(вкл. и МТЕЛ) , които за съжаление само си прехвърляха отговорността и задълженията на други подобни .
Другия болезнен факт е , че служителят на Мтел най - безсрамно лъже съседите , че близките кооперации са съгласни и че ако не се монтира на техния блок антената ,  то тя ще бъде поставена на нашия блок !
Моля за помощ и съвети как да се предотврати и спре монтирането на антената на богатия убиец на деца МТЕЛ.
Готова съм на всеки който е готов да помогне с идеи и действия да дам повече информация за това , което досега е сторено (за съжаление без ефект )
Благодаря в аванс и хубав ден !!!!!!!!! 

# 1
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
1. ако антената е на вашия покрив, то вие ще бъдете сравнително малко облъчени
2. ако не искате, никой неможе да ви турни нещо на тавана
3. а и да турне, една кофа нафта, клечка кибрит и ще мирясат

# 2
  • Мнения: 836
dvata, не се паникьосвай излишно! Това, което е вредно в случая е електромагнитното лъчение, което генерират тези уреди, но никой няма да постави нещо толкова "убийствено", както твърдиш, така безнаказано.  Всичко е изчислено и е в хигиенната норма, не се притеснявай! От ХЕИ няма да пуснат обекта, ако не го одобрят. А, електромагнитно лъчение има навсякъде (ел. уреди имаш и в къщи, нали?).
Все пак, ако много се притесняваш дали при вас конкретно няма завишени стойности, можеш да се обадиш в ХЕИ - в лаборатория "Физични фактори", екипа на доц. Мишел Израел ще ти помогне с нужната информация, ако трябва и ще проверят лично обекта:
http://www.ncphp.government.bg/struct.php?STRUCT_ID=63
 
(Говоренето по GSM повече от 2-3 минути е много по-вредно, отколкото наличието на БС наблизо).

# 3
  • Мнения: 2 180
Точно над спалнята ни поставиха преди година антена на Глобул. Ние сме на квартира там и са ни я  цопнали над нас, не сме знаели а и нямаме право на глас по въпроса. Чак като накъсаха кабелите на интернета докато работеха по покрива, разбрах какво слагат. Ние сме на последния етаж и тая антена е на 3 метра от главата ми.
Една позната е чела в немски сайтове, как хора се изселвали от местата, където има такива устройства. Никак не е безобидно тва облъчване. Домоуправителят каза, че ако е над нас облъчва по-малко, отколкото ако е на отсрещната сграда.
Освен това всяка вечер говоря поне 40 минути без прекъсване с мама /чак ми пламва ухото/ и заради тия глобулски истории, се заглушава сигнала на вивател и чат-пат разговора прекъсва. Това се получава само като съм вкъщи. Знам и че такива продължителни разговори не са полезни, ама ни се лафи ся, кво.  Wink

# 4
с риск да се повторя :
отговра от хеи беше иезуитски - не е втяхната компетенция !!!!!!!!!!!
Лично се срещах с Мишел Израел и отговра му беше , че дори неговият отговор да е отрицателен това неможело да  спре маститите мтелци .
Евентуално след монтажа той можел да предпише препоръки за премонтиране на антената - на друга височина и друг ъгъл !
Но разберете ме аз неискам да имам грижи вбъдеще , идеята е да се недопуска монтаж .
Питам кой определя и какво налага необходимостта точно срещу спалнята на децата ми да има 24 -часово лъчение и , че точно на тази кооперациия трябва да се постави базовата им станция ????????????
Истината е проста - парите на мтел нокой неможе да спре , но все пак се надявам че има будни съзнателни общественички майки , които не мислят еднопосочно и апатично

# 5
за да няма проблем съм длъжна да отбележа , че Г- Израел думата МАСТИТИ Мтелци не я той използвал !

# 6
  • Мнения: 836
dvata,  последната инстанция при пускането на БС е М. Израел. Ако той я забрани, тя няма да проработи. Не се поддавайте на провокации.
Доколкото ми е известно, иска се разрешение от живущите във блока, преди да се стартира проект. Питайте кой е дал съгласието си от съседите Ви. Оператора няма да се самонастани без предварителен договор.

# 7
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Истината, е че вие ни най-малко няма да сте облъчени. Да му мислят обаче от съседните блокове.

# 8
  • София
  • Мнения: 797
мили родители ,
пише ви майка на две малки момченца ( 1,6 месеца и на 4-ри годинки ) силно притеснена и обезпокоена за здравето на децата си
, породено от факта , че в непосредствена близост ( по-малко от 8 метра ) от дома ни ще бъде поставена базова станция на мобилен оператор М тел , а както се знае и е научно доказано , че те са с вредно електромагнитно лъчение , което води до лоши заболявания след време . Истината е че несъгласните семейства от съседните два блока събрахме подписка и изпратихме жалби до няколко институции(вкл. и МТЕЛ) , които за съжаление само си прехвърляха отговорността и задълженията на други подобни .
Другия болезнен факт е , че служителят на Мтел най - безсрамно лъже съседите , че близките кооперации са съгласни и че ако не се монтира на техния блок антената ,  то тя ще бъде поставена на нашия блок !
Моля за помощ и съвети как да се предотврати и спре монтирането на антената на богатия убиец на деца МТЕЛ.
Готова съм на всеки който е готов да помогне с идеи и действия да дам повече информация за това , което досега е сторено (за съжаление без ефект )
Благодаря в аванс и хубав ден !!!!!!!!! 


  Не прекаляваш ли малко? И какво е това заглавие "антени убийци"? Не съм чула да са убили някой. А другите вредни влияния които са около нас, не можем да живеем в изолатор.
  Не се заяждам, просто ме подразни заглавието, помислих че наистина са убили някой.

# 9
Аз ще съм облъчена защото антената ще се монтира на съседният блок , а не върху нашия !!!!!!!!!
Щивущите от блока върху който ще се монтира антената са се подписали и съгласили , защото са ги излъгали , че ако не е на техния ще бъде върху нашия блок и ще бъдат те облъчваните ! И продължават да ги лъжат от мтел , че ние сме съгласни , а не е така , дори и до мтел изпратихме жалба, не получихме отговор и не съм изненадана ! но те лъжат и манипулират !!!!!!!!!!!!

А относно Мишел Израел след него е подписа  на заместник здаравният министър ! реда и процедурите ги знам , но никой не застава срещу парите !

моля за план за дейстие за да се спре монтаж , а не успокояващи слова !

# 10
мила  след 15 - 20 години  ще е ефекта , точно тогава когато НАШИТЕ ДЕЦА ЩЕ СА НА 20 ГОДИНА -    ДА МИСЛИМ ЗА БЪДЕЩЕТО !!!!!!!!!!!

# 11
  • Мнения: 836
Направете подписка, всички живущи във вашия блок и я пратете в Мтел. Черно, на бяло.

# 12
  • София
  • Мнения: 797
мила  след 15 - 20 години  ще е ефекта , точно тогава когато НАШИТЕ ДЕЦА ЩЕ СА НА 20 ГОДИНА -    ДА МИСЛИМ ЗА БЪДЕЩЕТО !!!!!!!!!!!

 Права си. На даже вие да ги спрете, другите антени остават, вредното влияние си остава, непрекъснато говорим по мобилните си телефони, това също вреди, но не сме спряли да ги използваме , нали?

# 13
а защо всичките имате jsm-и?  Sad
и защо се поддавате на рекламни провокации?

# 14
подписка е изпратена до генералния директор на мтел , до юристконсулта на мтел , до РИОКОЗ , ДО КОМИСИЯ ЗА РЕГУЛИРАНЕ НА СЪОБЩЕНИЯТА , ДО ОБЩИНАТА , ДО ГИЬО ГАНЕВ И ДР .........

Общи условия

Активация на акаунт