лекува ли се биалото течение?????

  • 4 466
  • 38
  •   1
Отговори
# 30
Здравей,
Не съм лекар и никой не би могъл да постави диагнози по интернет, но-чисто информативно...Аз имам леко течение още от пубертета и няколко лекари са ми казвали, че това е съвсем нормално, както някой ти беше писал - просто по-обилно цервикално течение. Когато съм имала гъбички, картината се е променяла - сърбеж, зачервяване, така че разликата лесно се прави. Защо не отидеш на един добър гинеколог в Майчин дом, например - там има добри специалисти и да решиш веднъж завинаги проблема. Може би съвсем напразно се притесняваш от нещо, което си е естествен процес?

# 31
  • Мнения: 423
ниакой излекувал ли се е от биало течение,как и с какво Sad?имам го от дете сега съм на 26.молиа за съвет newsm78,БЛАГОДАРИА!
Първо смятам че е редно да отидеш на гинеколог във форума не сме лекари все пак Peace и второ не е лошо като пишеш след това да си проверяваш правописа Peaceтук поне това е възможно Hug Wink

# 32
  • Мнения: 1 561
Свърших с медикаментите, течението като че ли намаля, но пак го има.
Пуснахме отново тест за хламидия и утре ще видя резултата, ако е отрицателен този път, ще говорим за лечението на раничката.
Мога да отбележа, че сърбежи и др. оплаквания нямам въпреки течението .Може би е нормалното, но при мен по- обилно.
Това е към момента.

# 33
  • Варна
  • Мнения: 28
 Peaceкандизол 1 път седмично еднократно!+крем гинопеварил,не гел, като внимателно четеш инструкциите ,мъжа ти също трябва да се маже

Последна редакция: пн, 06 авг 2007, 10:14 от rysalka

# 34
  • Мнения: 4 784
Аз бях по този начин, лекувах с какво ли не и няма минаване и няма...докато не разбарх, че не съм била единствената партньорка на партньора си...

# 35
това вулводиния опасно ли е и трябва ли да се лекува?  Thinkingтака като описвате симптомите се замислям... нямам течение,всичко ми е наред,но усещам понякога тъпа болка там долу ...

# 36
аз не съм от софия и нямам възможност да отида...много моля някой ,ако може да ми отговори на въпросите, които съм поставила по-горе...сърби ме от време на време и не е както като имам гъбички...просто незнам имам ли течение или не?!може ли няколко дена да го имамм и после пак да го нямам? Sad

# 37
  • Мнения: 61
Относно правописа ми, понеже пиша все на латиница, а във форума се изисква кирилица,в бързината си ги правя тези грешки.Но не смятам че това има значение,не сме в час по български. Wink

# 38
  • Мнения: 61
Някой излекувал ли се е от бяло течение,как и с какво Sad?имам го от дете сега съм на 26.моля за съвет newsm78,БЛАГОДАРЯ!

Общи условия

Активация на акаунт