Една наистина прекрасна рокля

  • 3 281
  • 61
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 234
Ау-у-у,чак сега й видях цената на тая рокля  #Crazy € 1 485,00 Whistling

Последна редакция: сб, 21 юли 2007, 16:13 от Jezabel

# 46
  • София
  • Мнения: 3 880
Виктория Бекъм може да е тъпо парче,но стилът й на обличане няма грешка.Винаги е модна икона.Шарлийз Терон по принцип и гола да тръгне,ще е умопомрачителна.Тази рокля,момичета,определено не е за следобедно кафе.Тази рокля просто крещи колко е скъпа и уникална.Представям си как изглежда на живо.


уф, аз не че ходя с кой знае какви дрехи облечена, но тази рокля ми прилича точно като за следобедно кафе. харесва ми, но не ми се вижда официална newsm78
доколкото за стила на Виктория - харесва ми как се облича, но като жена не е мой тип Mr. Green

# 47
  • Мнения: 3 647
Аз пък не се впечатлих от роклята  Rolling Eyes
Embarassed Twisted Evil
 и аз

# 48
  • Мнения: 4 733
Супер елегантна е роклята, само цвета не ми допадна..

# 49
  • София
  • Мнения: 3 328
Не ми хареса моделът - нещо аскетично има в него. А това се бие с разкошното розово.

# 50
  • Мнения: 1 952
Браво на Виктория. Много стилна и изчистена, като същевременно избягва стила на лелка.
Харесва ми как се облича и между другото някъде прочетох, че този тоалет противоречи на крещящия й стил на обличане...няма такова нещо, тя определено не се облича крещящо.

# 51
  • Мнения: 3 268
Да,тя винаги е много стилна.Много се учудих на това изказване за крещящото обличане.

# 52
  • Мнения: 1 952
Не случайно е Posh.

# 53
  • Мнения: 348
Не споделям  Peace нито за цвета, нито за модела.

# 54
  • Мнения: 1 731
Аз пък не се впечатлих от роклята  Rolling Eyes

И аз,и аз.

Отделно че стила ми е друг и такава рокля не бих облякла. NaughtyПредпочитам гол гръб и дълга,ако ще се докарвам за някъде. Blush

# 55
  • Мнения: 1 952
На стадиона дълга рокля с гол гръб.....

# 56
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Прекрасна рокля а и на дамата не и липсва стил. Много добро решение. Кой каза, че обувките трябва да са в еднакъв цвят с чантата и всички аксесоари. Това отдавна е отживелица и демоде. Даже се чудя на тези "официални" комплекти  обувки и чанти в един тон голям смях  hahaha

# 57
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Хареса ми роклята, но не бих я нарекла уникална. Дори в бяло изглежда като сестринска престилка и единствено линията и, разбира се, добрия пълнеж докарват визията, според мен.

# 58
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Само аз ли не виждам роклята?

# 59
  • София
  • Мнения: 18 679
Наистина е хубава...И наистина трябва да сваля най-сетне тия няколко килца в повече, вместо да ги увеличавам прогресивно, ако искам някога да имам тази рокля Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт