ужас някакъв

  • 5 127
  • 70
  •   1
Отговори
# 15
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
.........нормално ли е да се държи с мен..........................

Ти как мислиш?
А ще те попитам и дали мислиш за нормално да се прибираш сама с такси, а мъжът ти с колата?
А мислиш ли, че е нормално въобще да не се прибира през ноща?

И тъй като темата ми звучи абсурдна и при изложените обстоятелства въпросите са също смехотворни, си мисля, че е поредната пързалка.


# 16
  • на село
  • Мнения: 74
Абсурдно е мила!   #2gunfire  Ако не си зависима (финансово) от него му покажи вратата и горе главата! Не е единствен - мъже има много и повечето не биха се държали така грубо с жена си, особено пък бременна е 9-тия месец. Уважавай себе си и недей да търпиш такова отношение!
Представи си, че така се държи цял живот...струва ли си нервите?   Rolling Eyes
Аз съм на същото мнение,недей да търпиш,т. е. не позволявай така да те мачка,явно си много кротичка за да се отнася така с теб,а той "хубавеца" му се вирят рогата,като всеки път ти си премълчаваш и търпиш всичко,неее аз това не мога да го изтърпя и най вече факта че всеки момент ще родиш.Може да ти става много кофти от всичко написано от нас-но МОМИЧЕ-ОСЪЗНАЙ СЕ.
Желая ти най искренно леко раждане!!!

# 17
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Да, абсурд е. Дано имаш родители на които можеш да разчиташ за помощ. Тия мъже съвсем взеха да откачат!

# 18
  • Мнения: 4 546
т.е. препоръчваш цял живот ходене на пръсти, загърбване на собственото си аз  и задоволяване на прищевките на Негово Величество Мъжът. явно има и жени, според които това е нормално. според мен - не.
също не мисля, че е нормарно това
Аз: детето ако така ти беше отговорило ти щеше да му се развикаш или да го удариш.
и въобще цялото държание на този човек. бременността не е оправдание за психически /надявам се, че няма и физически/ тормоз. представям си какво впечатление би ми направила случката , ако бях на мястото на приятелката на момичето - щях да си помисля ако пред мен прави така, какво ли прави в къщи  Thinking
темата въобще не мисля, че е пързалка - за съжаление има май много такива мъже  Confused

# 19
  • Мнения: 5 468
Разкарай този пръдльо! За какво ти е?

# 20
  • Мнения: 1 207
На всеки му е много лесно тук да каже ''Напускай го'', да ама жената е бременна в 9 месец има и друго дете,прекарала е известно време с този мъж според мен не може така с лека ръка да махне на всичко.Според мен тя трябва да поговори с него,има някъква причина за случилото се.

# 21
  • Мнения: 51
Извинявай за въпроса,но твоя мъж наясно ли е че си бременна ,и детето което носиш под сърцето си съвсем скоро ще се появи във вашия дом?  newsm78 Щом отсега се държи така с теб,какво ще му е поведението след "голямото събитие" ?  Thinking

# 22
  • Linz
  • Мнения: 11 619
На всеки му е много лесно тук да каже ''Напускай го'', да ама жената е бременна в 9 месец има и друго дете,прекарала е известно време с този мъж според мен не може така с лека ръка да махне на всичко.Според мен тя трябва да поговори с него,има някъква причина за случилото се.

И моля ви, дайте съвет какво да правя. Това е само една случка от поредицата. Почти всеки ден ме докарва до сълзи и никога не се извинява. Чувствам се като последния боклук...

Никой не заслужава подобно унижение. Дори и бременна жена. Или още повече бременна жена.

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 2 492
Като чета подобни теми напоследък за лошо отношение на мъжете, замислям се дали изобщо някога да се омъжа newsm78

Тъй като си бременна, опитай се докато родиш, да не обръщаш внимание, мила, просто да не си тровиш нервичките, защото е вредно. Опитай се да проведеш сериозен разговор, но и нищо да не се получи- не го слагай на сърце ЗА МОМЕНТА.
А може след раждането нещата да се променят в положителна посока. Времето ще покаже.

Ако ли пък не- ще му мислиш за друго решение. Но засега се опитай да си спокойна. Успех  bouquet

# 24
  • Мнения: 302
Много обидно наистина!За съжаление има и такива мъже! #2gunfireСъвет не мога да дам,явно такъв си му е характера-ти го познаваш най-добре! Hug

# 25
  • Мнения: 183
Моят мъж ми правеше подобни изцепки и то винаги пред хора Twisted Evil.Аз съм търпелива и все аз свеждах глава ,еее един ден чашата преля от много дребна случка и ....реших че ща променя живота си .Бях с дете на 4 год. и родители в друг град.Много трудно ми беше ,все се упреквах и плачех и той също ,но...решението ми беше твърдо и не съжалявам към днешна дата,с него сме добри приятели.Така че ,вземи решение за себе си и твоя живот,мъжът не ти е роднина ,децата ти са! NaughtyСлед като не те уважава и се държи така още повече ,че си и бремена,просто ....за мен шута в гъза/с извинение/и да се спасява. Twisted Evil

# 26
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
не знам аз ли не съм уреду или нещо се е променило в бг, как един мъж ще зареже бременната си жена посред нощ и даже не се е прибрал в дома си!и то ей така за спорта да си прави мръсно?! не го разбирам, дано не се слу4ва на никого! ама пък от години ,ако прави така и аз се питам защо е с него и как се раждат деца на такъв безотговорен мъж?абсурд, не! ами не4овешко или типи4но такова, ве4е не знам!

# 27
  • София
  • Мнения: 397
ситуацията от гледната точка на мъжа ти: "по принцип обичам да гледам филми с яко озвучение-като на кино и днес когато реших,че ми се е удала такава възможност,жената пак се размрънка да намаля звука,отвърнах,че така ми харесва,но тя се задълба в разни теории за детето и ме издразни и като я попитах какво иска-спря да ми говори!вечерта бяхме на гости,а тя продължава да се прави на интересна все едно не е с мен и то без да съм я обидил или направил нещо.вярно ,че е бременна ,но пък напоследък това е цяла серия и вече прекалява!потърпях известно време,но ми писна,кво ще правиме циркове пред хората,щом не иска да е с мен-аз си тръгвам и ще ходя да си довърша вечерта като бял човек."-пиша ти го не за да го оправдая,а за да разбереш мъжката гледна точка,това спокойно можеше да е тема във форума и сигурно и зад него щяха да застанат много хора.потърсете компромиса и от двете страни! Peace

# 28
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Това ако на мен ми го направят не знам аз и без да съм бременна понякога скачам на бой да не говорим тогава  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Трябва да поговорите май  newsm78
Дано всичко е ок  Hug и безпроблемно раждане   bouquet

# 29
  • Мнения: 119


На всеки му е много лесно тук да каже ''Напускай го'', да ама жената е бременна в 9 месец има и друго дете,прекарала е известно време с този мъж според мен не може така с лека ръка да махне на всичко.Според мен тя трябва да поговори с него,има някъква причина за случилото се.

И моля ви, дайте съвет какво да правя. Това е само една случка от поредицата. Почти всеки ден ме докарва до сълзи и никога не се извинява. Чувствам се като последния боклук...

Никой не заслужава подобно унижение. Дори и бременна жена. Или още повече бременна жена.

Наистина е абсурдно!!! #Shocked #Shocked  Ако има на кой да се опреш , събирай му багажа и го оставяй вън пред вратата! Може пък и това да си търси!

Общи условия

Активация на акаунт