Кърмене през помпата и моя опит с обогатител!

  • 2 098
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Възхищавам ти се!!!

# 16
  • Мнения: 875
много ме развълнува! дано повече дечица имат щастието да попаднат на такива майки!  Hug

# 17
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Свалям шапка пред волята ти и майчината сила!  bouquet

# 18
  • Мнения: 9 481
Искрено ти се възхищавам! Hug
Дано и двете ти слънчица са здрави и щастливи  bouquet

# 19
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 818
Mama Igi, и аз като останалите помня историята ти (отделно помня писаното за батко Мишо по-рано) и се удивлявах колко силна и борбена може да бъде майката, когато става дума за децата й - нищо не я спира!
Истински ти се възхищавам за упоритостта и страхотната мотивация. Надявам се най-лошото вече да е зад гърба ви!

# 20
  • Мнения: 678
И аз искрено ти се възхищавам и ви пожелавам много здраве занапред.Направо мв просълзи

# 21
  • София
  • Мнения: 2 262
О, момичета, карате ме да се чувствам толкова щастлива и неловко в същото време, нищо не съм направила, просто съм била майка, нищо повече. Вие сте не по-лоши майки от мен, и живота го доказва всеки ден. Благодаря ви за приятелството и ви целувам от все сърце!
В момента съм в друг град, когато се върна ще сложа и снимки на обогатителя и кутията! Дано има полза от тези неща, винаги съм насреща за съвет и за помощ!

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
И аз като останалите майчета ти се възхищавам. Като чета разказа ти, се питам дали аз бих била толкова смела, в такава ситуация да запазя самообладание и да продължа да се боря за доброто на детето си. Нада ли? Никой незнае на какво е способна една майка за детето си. Ти обаче знаеш  smile3501

# 23
  • Варна
  • Мнения: 2 305
Мамо Иги, много се радвам, че с огромна упоритост сте постигнали такова подобрение! Твоят малък Лъчко наистина е случил на мама, която е най-най-добрата за него! Желая ви само добри неща оттук нататък, да сте много щастливи и тежките моменти да са в миналото!   bouquet

И страшно ти благодаря за информацията! В момента търси точно такъв обогатител за храненето на моя малък бебчо, затова, моля те, пиши ми как точно се нарича продуктът, а аз междувременно ще звънна на вносителите на НУТРИЦИЯ да проверят дали могат да ми доставят.


# 24
Поклон пред всеоттайността и волята на тази майка smile3525Да са ти живи и здрави децата и само да те радват!

# 25
  • Мнения: 390
С цялото си сърце и душа се възхищавам на силата и волята ти!
Вярвам, че детенце ще се оправи напълно!

Не мога да не адмирирам и решението ти да споделиш своята история и по този начин да помогнеш на други майчици!  bouquet

Желая ви много, много здраве!

# 26
  • Мнения: 3 718
Искрено се възхищавам на силата и волята ти. Вярвам, че малкото геройче ще се оправи напълно и ще те възнагради с едно безпроблемно, щастливо и шеметно детство  Hug

# 27
  • Мнения: 96
Мамо Иги, страхотна сила на духа! ПОжелавам на всяко дете такава мама!

# 28
  • Мнения: 251
 Много ти благодаря, че сподели своята история. Поклон пред силата и духа ти.   bouquet
 Пожелавам Ви само хубави неща за цялото семейство.  Simple Smile

# 29
  • София
  • Мнения: 2 262
Здравей Лилибон! Не мога да ти пратя лично....
Бързам да ти пиша, чак сега видях че си ми писала в онази тема за обогатителя!
Имам малко от Нутрилон-а искам да ти го дам, моля те кажи ми как да ти го пратя и ще ти пратя и опаковката да видиш точно за какво става дума! Ох как не съм прочела по-рано, извини ме! Чак ми иде да се гръмна, просто не съм влизала в темите скоро!
Моля ако някой има връзка с Лилибон, да и се обади че съм писала това, много го моля!
Ще публикувам това и в другата тема, обогатителя го намерихме от съвсем близо - Чехия, мисля че ще е по-лесно от там да ти го купят и пратят майки, които живеят в тази страна, ще го чакаме на автогарата, ако по някого могат да го пуснат........ние живеем до нея!
А съм виновна, че забравих да кача снимки на продукта, ей сега ще го намеря в интернет, мисля че имаше сайт...


Източник:
http://www.nutrilon.cz/
и
http://www.nutrilon.cz/cs/reseni-kazdeho-prodblemu/predcasne-nar … eti/nutrilon-bmf/

Ето и линк към магазин: http://www.mujobchudek.mojedite.cz/index.php?page=produkt&item=67
Цената му там е 520 Чешки крони което прави около 18-19 Euro (Днешен курс: 27,73 Чешки крони за 1 Евро)
Още нещо да добавя, моя мъж знае чешки и ще помогне, ако нещо искаш да се преведе или каквото и да е там............

Последна редакция: пт, 24 авг 2007, 15:18 от Mama Igi

Общи условия

Активация на акаунт