епилиране на интимните части

  • 21 587
  • 64
  •   1
Отговори
Здравейте мами,знам че тази тема е дъвкана сто пъти,но искам и аз да попитам:опасно ли е махането на косми на целия триъгълник-интимните части с епилатор? Blush #Cussing out ooooh!

# 1
  • Мнения: 647
Не зная дали е опасно , но е нетърпимо според мен newsm78

# 2
  • София
  • Мнения: 35 942
Опасно - не, болезнено - да  Grinning

# 3
Благодаря ви момичета,обаче да ви се похваля аз изтърпях болката и сега е супер гладко.То е болезнено първия път,сега вече няма да е като се поддържам,но наистина боля много Rolling Eyes Shocked

# 4
  • София
  • Мнения: 175
Браво! Ти си цяла героиня. Аз го правя само когато козметичката ми зачезне на някъде и определено боли много.  Flutter

# 5
  • 1st floor
  • Мнения: 9 103
и аз пробвам/само/... Shocked
никога не успявам до самия край Blush

# 6
  • Мнения: 67
и аз пробвам/само/... Shocked
никога не успявам до самия край Blush
Peace
И при мен е така  Mr. Green

# 7
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
болезнено е всеки път, мила! с епилаор съм години ,не свикнах, препотявам се  сто пъти, стискам зъби и пак си боли! но правя гладко бебе-дупе, та на пресекулки понякога!сълзите няма кой да ми бърше, но ги има от болка!

# 8
  • London, baby
  • Мнения: 800
С епилатор много боли, пробвах един малък участък, но не можах да издържа. С кола маска е къде къде по-безболеснено  Peace

# 9
  • Мнения: 1 207
Това никога няма и да го опитам за да кажа,предпочитам да се обръсна 1-2 пъти ако се налага нещо спешно.Иначе съм за колата

# 10
  • Мнения: 1 313
Опита ми показва, че се появяват врастнали косми от епилатора. С колата е далеч по-добре и по-безболезнено.

# 11
  • Мнения: 4 733
Навсякъде интимно боли и шурти кръв, поне моя опит показва това. Второто е че няма особен смисъл, защото набождат бързо и не се изтрайвам да ги чакам да израстнат за да ги мина пак с еилатора, та самобръсначката ми е по-удобна Mr. Green

# 12
  • Мнения: 372
оо, с епилатор там, и то изцяло - категорично никога не бих!  Stop
пробвала съм само отстрани, с единични косъмчета и болката е зверска  ooooh!  с депилатоар пък съвсем не смея да се "обработя" там...
Или кола маска или с пинсета или бръснене е моето решение  Peace

# 13
  • Мнения: 4 111
Ох, как се мъчиш... Жал ми стана.  Rolling Eyes
Много съм бърза с бръсначката - ефекта е като при теб, но не боли, става за 2-3 минути, няма кръв, няма сълзи...

# 14
  • 1st floor
  • Мнения: 9 103
Добре , де! А каква кола маска използвате - топла или студена, и става ли вкъщи , сама , щото нямам време за козметик , а и ме е срам Embarassed

# 15
И мен ме е срам от козметик и затова се минах с епилатора,сега ще видим обаче как ще е с косъмчетата дето се обръщат #Crazy.Иначе с бръснач ми се появяват гнойни пъпки и ми се разранява кожата.От три години съм с епилатор на ROWENTA и с него чистех крака,мишници,триъгълник а сега и целия триъгълник Wink

# 16
  • Мнения: 302
За опасното незнам, но ще е доста болезнено

# 17
  • Мнения: 1 152
Няма нищо срамно. Срам! А как раждате, ходите на гинеколог...?! Това е просто процедура - и то разкрасяваща и полезна. Аз съм на кола от около година и все още си търся моята козметичка....все им намирам кусури. Sad

# 18
  • 1st floor
  • Мнения: 9 103
за гинеколог и за раждане , нямаме друг избор Mr. Green..не може в къщи Joy Joy Joy
та пак да питам - със студена , в домашни условия става ли? newsm78

# 19
  • Мнения: 1 152
за гинеколог и за раждане , нямаме друг избор Mr. Green..не може в къщи Joy Joy Joy
та пак да питам - със студена , в домашни условия става ли? newsm78
Вкъщи ми се струва, че ще е голямо мацане, мъка и половинчат резултата.  За това се ходи при специалист, както на гинеколог.  Sunglasses

# 20
  • Мнения: 6 958
И аз действам с епилатора на всякъде, не ме боли особенно  newsm78 Притъпявам болката с фас в уста 15 и кафе докато се ''оправям''... няма начин, определено с епилатора ми е по добре, а колата не съм я харесвала никога...  Mr. Green

# 21
  • Мнения: 1 352
за гинеколог и за раждане , нямаме друг избор Mr. Green..не може в къщи Joy Joy Joy
та пак да питам - със студена , в домашни условия става ли? newsm78

И със студена съм си правила, но с топлата ми е по-лесно и по-удобно. Нагрява се на водна баня, в кола маската се капва една-две капки олио, за да не се втвърдява. Режеш си малки лентички, като взимаш малки участъци е по-безболезнено. Намазваш с шпатулката лепиш лентичката и дърпаш в противоположна на растежа на косъма посока.
Вземи си пудра ако се потиш.

# 22
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Вкъщи съм опитвала с топла кола. Космите се махнаха, но се издокарах в ужасни синки. Мъж ми се изуми, като ме видя първия път. Вторият ми опит беше точно толкова успешен /за целия триъгълник говоря/. Трети опит нямаше, няма и да има  Wink
За тази процедура - при козметик.
С епилатор на това място за мен е мъчение.

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Опитвала съм,но боли ужасно и не мога да издържа.

# 24
  • Мнения: 149
С епилатор съм пробвала, но ужасно боли. Привърженик съм на колата, но само при професионалист, защото сама не смея. Притеснявам се, че ще си направя хематом, защото съм с много чувствителна кожа.

# 25
  • Мнения: 3 782
С епилатора там направо си е убийство... Аз си махам само отстрани косъмчетата и пак ме боли, а там ниско долу, незнам дали ще се престраша някога. .... Преди и за мишниците си говорех така, ама откакто ми потече кръв пъвите два пъти вече съм  Party Понякога дори изпитвам леко гъделичкане. То като се замисля остава съвсем малка част,която не бръсна, /епилирам си и корема,че там имам ужасни малки косъмчета/ ама си боли.

# 26
  • Мнения: 990
Ползвам или епилатор или кола маска, боли но търпя  ooooh!

# 27
  • Мнения: 5 393
Епилатора мога да го изтърпя само на краката. Rolling EyesЗа другите места ходя на кола-маска.

# 28
  • Мнения: 405
Ходя на козметик от години, почти не ме боли, но когато опитах с епилатора...    #Crazy
Незнам как е възможна толкова голяма разлика ?
Все пак за едни и същи косми става дума  Laughing

# 29
  • Мнения: 256
Епилатор навсякъде другаде, но не и на триъгълник!Първо лично мен много ме боли и второ много къса косъмчетата и се обръщат.Аз ходя на кола за триъгълник и съм много доволна.Не боли толкова, а и резултата после е супер.За 20 мин и си ок.Ако трябва да я правя у дома има да се мотам поне 1 час.

# 30
  • Мнения: 2 631
...Второто е че няма особен смисъл, защото набождат бързо и не се изтрайвам да ги чакам да израстнат за да ги мина пак с еилатора, та самобръсначката ми е по-удобна Mr. Green

И аз там се действам с бръснача... Болката там не ми е в стихията!!!  Twisted Evil

# 31
А колко струва кола маска на целия триъгълник? newsm78

# 32
  • Мнения: 51
Не бих могла да си представя да се епилиарам ТАМ с епилатора.
Просто ми се струва нечовешко  Shocked
Ходя само на козметик, не бих могла да си причиня такова нещо сама.
Не знам как издържате, блазе ви , че можете, не като мене да чакате да порасне и после да тичате за часове...гадно е , обаче съм пробвала отстрани, и не бих продължила.
Виж краката са друго нещо, ръце, мишници, всичко търпя , но триъгълника съм категорична!

# 33
  • Мнения: 1 352
Не вярвам на хора, които ми казват, че си махат космите на триъгълника с епилатор Naughty. Поне не на целия, или пък са доста плешиви отдолу Blush. Кой нормален човек би си го причинил?

# 34
  • Мнения: 4 621
Аз си ги махам с епилатор навсякъде. Болезнено е първите няколко пъти, след това се свиква Peace

# 35
  • Мнения: 393
Мен лично ме боли с епилатора ама се търпи от години така се епилирам там и съм доволна поне 2 седмици е гладко.

# 36
  • Мнения: 2 673
Абсурдно ми е даже да си помисля да се почиствам с епилатор. Веднъж опитах само в бикини линията и резултата беше МНОЖЕСТВО врастнали косъмчета...УЖАС!

Най-добре се чувствам след кола-маската..Козметичката ми е боНбон! Просто нЕма равна!! Hug Гладка съм доста време, кожата не е разранена и мъжа ми дори установява разликата Mr. Green Mr. Green Mr. Greenмежду бръснене и кола..

# 37
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Опитвала съм с епилатор, но болката е нетърпима навярно защото обхваща по малки зони. По доволна съм от студената кола маска  тази която се мачка в ръка. По не е болезнено и съответно обхваща по голяма зона. Но риска е подкожни косъмчета. Сега намерих по безболезнено решение самобръсначка а и не чакаш да ти поникнат на прилична дължина за епилация или маска  Laughing

# 38
  • Мнения: 377
Ползвам епилатор навсякъде. Нямам нерви да чакам да "обрасна" достатъчно за кола.
За триъгълника го ползвам от около 2 години. В началото беше ужас много болеше и имах доста врастнали косъмчета, но сега съм доволна.
Не съм чак такава мазохистка обаче и първо почнах с малки зони с епилатора и довършвах с бръснача, като постепенно увеличавах.

# 39
  • София
  • Мнения: 18 679
Абсурд там с епилатор Naughty Много ми е чувствително, много ме боли. Преди ходех на кола, сега откакто имам епилатор с бръснеща глава, с него действам.

# 40
  • Мнения: 7 723
Боли само първия път, после изтъняват и не боли... Wink

# 41
  • София
  • Мнения: 18 679
Боли само първия път, после изтъняват и не боли... Wink
Добре де...години наред съм правила кола на триъгълника, как пък не изтъняха Wink Вярно, растат по-мекички, но да изтъняват или да боли по-малко, айде сега...истината е, че просто свикваме с болката Mr. Green

# 42
  • Мнения: 7 723
...истината е, че просто свикваме с болката Mr. Green
Е ко да праим- тва е положението...    33uu

Но наистина стават по-....как да кажа.... newsm78
...корените са по- тънки и по- плитки и не боли като първия път. Пробвай! Wink

# 43
  • Мнения: 4 733
Сега ме предизвиквате да се подложа на тест за издържливост. Сама съм, имам епилатор, имам и материаллллАко не пиша в следващите 30 минути, считайте ме за омаломощена Tired

# 44
  • Мнения: 377
Аз лично се епилирам веднъж в седмицата или на 10-ина дни, тъй като космите не растат равномерно. И като космите са по-малко и по-къси определено боли в пъти по-малко от първия път.  Peace

Сега ме предизвиквате да се подложа на тест за издържливост. Сама съм, имам епилатор, имам и материаллллАко не пиша в следващите 30 минути, считайте ме за омаломощена Tired

Абсурд е да си доволна от първия път. Въпросът е дали ще се престрашиш да има следващ.

# 45
  • София
  • Мнения: 3 787
Аз ги махам изцяло с епилатор от няколко години.В началото врастваха тук-там,сега вече нямам такъв проблем.Ако ги минаваш редовно,болка почти няма.Поне при мен е така,де Wink

# 46
  • Мнения: 4 733
Добре де, аз краката като си мина с епилатора и ми стават на едни ужасни червени точки, а какво да говорим за там долу Shocked Да не стана като петниста хиена  Rolling Eyes

# 47
  • Мнения: 7 723
Ай стига умува- грабвай епилатора и споделяй после.... Whistling

# 48
  • Мнения: 4 733
Трябва ли да придържам нещо...Ъъъ, да не захапе епилатора някоя устна баси ooooh!

# 49
  • Мнения: 7 723
Естествено-с едната ръка опъваш силно-
 да е изопната повърхността,
а с другата бръмчиш с епилатора...
...и най- важното- изправяй гърба от време на време,
че после ще ти е трудно разгъването.... Mr. Green Whistling

# 50
  • Мнения: 7 723
Кас???  atwork

# 51
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Касиди вие от болка още, не я закачай  Confused

Аз специално с епилатора долу не пипвам, болката е адска, а и ми тече кръв от корена на почти всеки косъм. С колата нямам проблеми.

# 52
  • Мнения: 7 723
Касиди вие от болка още, не я закачай  Confused
...
Ма притеснявам се вече.... Whistling
Дали да не пращам отряд за бързо реагиране, а??? newsm78  Mr. Green

# 53
  • Мнения: 4 733
Успях само половината, като изобщо не успях да се домогна до по-недостижимите части ,при все че се сгънах на 8-ца. Много боли и както предполагах веднага станах на гадни червени петна Tired

# 54
  • Мнения: 7 723
Недостижимите места- по усет ги карай  Mr. Green
А за петната- спиртосай ги малко... Whistling

# 55
  • Мнения: 4 733
Ся как да ходя така наполовина, а? Пия един спирт (ром ) вътрешно и отивам да се довърша Crossing Arms

# 56
  • Мнения: 7 723
Ай- бегай и внимавай с лумбагото.... Whistling

# 57
  • Мнения: 2 631
Кас??  dont
Не се ли довърши вече??

# 58
  • Мнения: 4 733
Не, мъжо се върна от работа и приБрах крилата. Ся ще ходя като абориген заради вас ooooh!

# 59
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Абе вчера в магазина забелязах някакъв тример за интимни части.30лв струва.Моля "светнете ме" как действа това чудо ? Thinking

# 60
  • Мнения: 2 631
Не, мъжо се върна от работа и приБрах крилата. Ся ще ходя като абориген заради вас ooooh!

Ми виж ги тия хиени тук до къде те докараха  Twisted Evil
Ся как ще се покажеш на мъжо... наполовина с косми, наполовина с кръв  Crazy ...

# 61
  • Мнения: 4 733
Той е малко извратен...пада си по филми на ужасите, та ще го зарадвам в главната роля Mr. Green

# 62
  • Мнения: 2 631
Абе вчера в магазина забелязах някакъв тример за интимни части.30лв струва.Моля "светнете ме" как действа това чудо ? Thinking

Това е като машинка за подстригване - не ги маха от корен, а само ги подстригва и евентуално бръсне!
Има различни марки  Peace

# 63
  • Мнения: 2 631
Той е малко извратен...пада си по филми на ужасите, та ще го зарадвам в главната роля Mr. Green

Хах!  Mr. Green
Непременно пиши утре как е минала вечерта  Twisted Evil  Crazy

# 64
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Здравейте мами,знам че тази тема е дъвкана сто пъти,но искам и аз да попитам:опасно ли е махането на косми на целия триъгълник-интимните части с епилатор? Blush #Cussing out ooooh!
   Аха. Може да ЗАХАПЕ някоя и друга нежна част. После ще се видиш в чудо. 

Общи условия

Активация на акаунт