Падащо легло-спалня

  • 950
  • 7
  •   1
Отговори
Кажете момичета от къде да си намеря "падащо легло - спалня". Коя фирма произвежда или внася такива. Става въпрос за такова, което се вдига нагоре и изглежда като секция когато е прибрано. Не знам дали ме разбрахте. Много ми трябва наистина. Предварително благодаря!

# 1
  • Мнения: 3 251
Oт форума бях си сейвила една снимка на такова легло. Не помня коя мама я беше я пратила/ ще се познае на снимката сигурно! Heart Eyes/, но като идея ми допадна много.
А за това кой внася или изработва не мога да ти помогна, но най-добре си поръчай при майстор-мебелист и си дай индивидуална поръчка. Ще се съобразят с цвета и мястото на мебелите поне.

# 2
  • София
  • Мнения: 3 816
И мен ме интересува от къде може да се закупи такова легло,но единично.

# 3
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Записвам се за темата PeaceХайде няма ли някой координати на фирма или снимки да покаже newsm78

# 4
# 5
  • Мнения: 87
Кажете момичета от къде да си намеря "падащо легло - спалня". Коя фирма произвежда или внася такива. Става въпрос за такова, което се вдига нагоре и изглежда като секция когато е прибрано. Не знам дали ме разбрахте. Много ми трябва наистина. Предварително благодаря!

не ти го препоръчвам, сестра ми имаше такава и я намрази много. скоро си извадиха матрака и подматрачната рамка и сега спят почти на земята върху тях, а леглото го изхвърлиха барабар с механизма.
бяха си го поръчали при един дърводелец, направи им го от чамов масив. знам, че беше доста по-скъпо от обикновена спалня със същите размери.

# 6
  • Мнения: 7 110
Наккоро видях такива легла в един мебелен магазин в "Дружба".

# 7
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=191875.msg3998144;topicseen#msg3998144

предишна темичка. аз специално предпочетох диван пред това.

Последна редакция: пн, 23 юли 2007, 15:25 от luda

Общи условия

Активация на акаунт