Някой ползвал ли е парфюм с феромони - действа ли, или е мит ?

  • 35 995
  • 19
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 2 492
Интересно ми е - някой ако е имал такъв парфюм, да сподели има ли наистина ефект ?

Или според вас ако има, се дължи на самовнушение ?

# 1
  • Мнения: 6 167
много весела тема.
ами не знам, според мен в Томи Хилфигер има феромони, на мен ми действат - подарила съм на съпруга си и той не се противи.  дали действат и на други жени - това е въпросът.  Laughing

# 2
  • Мнения: 2 070
Доколкото си спомням по някакви прочетени неща май не е много добре, защото по някакъв начин пречи да се усетят вашите собствени...

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 2 492
Предполагам, че и при тези парфюми има насищане,  представете си всички да се напръскваме с такова нещо, би трябвало всеки да е луднал по всеки Wink

Но интересно ми е дали някой ще каже- Да, ползвах /или партньорът ми и ИМА  ефект

Или пък- Не, това са глупости и действат по самовнушение newsm78

# 4
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Как искаш да действа ? ...  .. Да не си чела "Парфюмът" наскоро .....

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 2 492
Не, не съм чела.

Не вярвам на рекламите, затова ми е интересно да науча от ваш опит - дали има наистина ефект ?

# 6
  • Мнения: 5 622
Не е чела, ами е влизала в някой секс шоп  Wink

Иначе и аз се питах дали действа. НО нещо не ми се вярва. Ще взема да пробвам и ще ви кажа. Само не разбрах има ли мъжки и дамски феромонни парфюми или са унисекс?(аз в секс шопа видях сякаш един за мъже и жени)  Thinking

# 7
  • София
  • Мнения: 18 679
Ха, това се очертава да е яко Mr. Green Мъжът: "Ти що ми сложи рога, ма #Cussing out", жената: "Не съм винивна, мили, той беше напарфюмиран Crazy" hahaha

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 2 492
Само не разбрах има ли мъжки и дамски феромонни парфюми или са унисекс?(аз в секс шопа видях сякаш един за мъже и жени)  Thinking

Има:

за жени- привличащ мъжете

за мъже- привличащ жените

за гейове- привличащ мъжете (макар че този третият по какво би могъл да се различава от първия newsm78)

# 9
  • Мнения: 185
Ха, това се очертава да е яко Mr. Green Мъжът: "Ти що ми сложи рога, ма #Cussing out", жената: "Не съм винивна, мили, той беше напарфюмиран Crazy" hahaha
JoyПък аз хич не исках Joy

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 2 492
Ми мъжо- вземи и ти си купи, та да не ти кръшкам  Joy

Ето едно основание мъжът  да НЕ купува на жена си парфюм, за да не привлича чуждите мъже.

# 11
  • Мнения: 4 915
Има теория, че естественото ухание на тялото - тоест, собствените ти феромони привличат "подходящият" за теб партньор, без ти и той още да сте го осъзнали. Филмче по Дискавъри май беше... Rolling Eyes

Предполагам, всеки го е усещал - как външно приятен на вид човек може да не ти допадне на "мирис" при близък контакт, дори да е току-що изкъпан. Несъвместимост някаква.

Та, един такъв парфюм би изиграл лоша услуга - да ти се "лепнат" всякакви индивиди от срещуположния пол.  Laughing

# 12
  • Мнения: 677
Феромони е много модерна думичка май. Наистина ли се връзвате на подобни тъпизми?!

# 13
  • Мнения: 5 622
А на вас става ли ви нещо като пиете от тая еротична напитка- Тантра?

На мен не. Все така гледам тъпо(ако очаквам да поумнея така ще е..)

# 14
  • Мнения: 25 562
Светле, тук е пълно със ССФ, а както всички знаем, те никога не закъсват за любовни ласки. Надявам се, че и ти не си допряла до феромони, за да ... хм.
Но ако все пак някой съвсем го е закъсал, да знаете, че народната медицина препоръчва друго, по-простичко средство - 3 ракии.  Joy

Общи условия

Активация на акаунт