Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 17

  • 17 378
  • 324
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 370
Цитат
LaDiDa,  тъй като прочетох че вече втори път поръчваш спално бельо, предполагам си зпоозната с особеностите....та ако може да питам нещо...Smile
Каква е разликата между drap и drap housse? Нещо като обикновен чаршаф и чаршаф с ластик ли е? Ако е чаршаф с ластик, би трябвало да са размерите отговарящи на контура на матрака, така ли? newsm78
Те имат и някакви чаршафи, които слагат под завивката и така се завиваш с двете, виждала съм ги в хотелите в чужбина, малко изчанчена табота, ама традиции някакви в деко-то.... те как се наричат на френски и стават ли и за долен чаршаф....
Мислиш ли че си струва да се поръчва от там. Материята добра ли е? търся нещо като памучен сатен, но май цените в БГ на тези комплекти че дойдат по-добри..... newsm78
за мен категорично не си струва! На снимка изглеждат много по-добре отколкото на живо. Аз имам лека мания на тема спалньо бельо и трябва да призная, че колкото и невероятно да звучи, сатенирания памук на турската фирма Тач е доста добър като качество. Този спален комплект на Jalla излезе доста скъп за качеството, на което отговаря. Да не говорим, че цветовете изобщо не са така наситени като на снимката.  Цената му с намалението е 150 евро Tired и не е сатениран памук.
Иначе, drap e долен чаршаф: без ластик е. Моят матрак е с размер 160/195 и взимам размер чаршаф 240/300. Housse de Couette е плик за олекотена завивика. За същия размер матрак взимам 240/220 и taie d`Oreiller е калъфка за възглавница. От тях взимам 50/80.
Drap housse предполагам е долен чаршаф с ластик, но не съм на 100% сигурна. Аз такива не ползвам, затова не съм се интересувала.
В речника дават Drap housse: долен чаршаф, който се поставя като калъф върху матрак... newsm78
Точно!! Ние спим на матраци и ползвам чаршафи с ластици, защото иначе нощем ми се набират из краката.

# 16
  • Мнения: 13 512
Аз твърдо няма да пазарувам повече, чак до наесен, искам малко да си позаредя кредитната карта.
Ай да видим дали имам воля? Flutter
опппппппппа това май за трети път го чувам,а? Айда видим сега дали имаш воля!

# 17
  • Мнения: 651
Благодаря ти LaDiDa, за подробното обяснение....  bouquet
Мдам, май по-добре оттук да взема....
Drap Housse значи е точно това- чаршафа с ластик, който прилепва плътно по матрака.

 Hug

# 18
  • Мнения: 5 370
опппппппппа това май за трети път го чувам,а? Айда видим сега дали имаш воля!

[/quote] Embarassed Embarassed
Обещавам, щото после лошо ми се пише. Mr. Green
лека нощ.

# 19
  • София
  • Мнения: 4 129
Аз пак си харесах няколко неща и мисля да поръчвам преди да свърши намалението. Даже зарибих една приятелка и братовчедка ми Simple Smile
Дано тази седмица дойдат вече поръчаните неща, за да видя размерите.

# 20
  • Мнения: 2 558
Някой от вас правил ли е поръчка използвайки чек от ЛаРедут? Изпратиха ми чек за една непристигнала поръчка и искам сега да ми приспаднат сумата от чека при нова поръчка, но незнам как точно става това   Shocked

# 21
  • Мнения: 4 181
Имам един въпрос момичета , ако се регистрирам мога ли да плащам с чужда кредитна карта, на приятелка например или трябва тя да се регистрира?

# 22
  • Мнения: 4 362
Имам един въпрос момичета , ако се регистрирам мога ли да плащам с чужда кредитна карта, на приятелка например или трябва тя да се регистрира?

Мисля,че би трябвало на нейно име да е регистрацията,но пробвай  Peace

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 4 128
Ех, като гледам вече са си получили някои колетите от 04.07   Rolling Eyes
Аз чакам от 04 и от 11.07, дали няма да дойдат заедно  Thinking

# 24
  • Мнения: 1 204
Ех, като гледам вече са си получили някои колетите от 04.07   Rolling Eyes
Аз чакам от 04 и от 11.07, дали няма да дойдат заедно  Thinking
навих мьжа ми да ходи до митницата днес да ми вземе колета от 8 юли  Mr. Green
и сега нямам тьрпение да ми го донесе  Crazy не помня вече какво трябваше да има в него  Rolling Eyes то толкова порьчки  #Crazy мисля че 8 порьчки за това намаление са стига  Rolling Eyes не че не сьм си харесала пак 100 неща  Naughty но се надявам и аз да мина кьм групата на вьздьржалите се за в бьдеще  Laughing но ще си покаже  hahaha  Joy

# 25
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Изпущих 10 дена, гледам - сайтът с нов дизайн, а намалените неща не са особено евтини...правилно ли гледам?

# 26
  • Мнения: 4 362
Изпущих 10 дена, гледам - сайтът с нов дизайн, а намалените неща не са особено евтини...правилно ли гледам?

И ходиш на море и не пишеш,че ще ходиш  Crossing Arms та да се обадиш да се видим,а Crossing ArmsА искаш да се обая аз като дойда в Майналандия..
няма повече спам  Blush

# 27
  • Мнения: X
Имам един въпрос момичета , ако се регистрирам мога ли да плащам с чужда кредитна карта, на приятелка например или трябва тя да се регистрира?

Не, по-добре ти се регистрирай, а за плащането няма значение на кого е картата.

# 28
  • Мнения: 4 418
Поръчката ми е от 20.07,а за спалните комплекти и аз се позачудих и не поръчах.Харесах това
http://www.laredoute.fr/vente-parure-couette-pop-flower-prix-min … t=1&hasprev=1

Някой ако го има да даде отзиви.

# 29
  • Мнения: 276
Голяма краста е този сайт,искам да поръчвам постоянноооооооо.

Общи условия

Активация на акаунт