Деца с очни проблеми-2

  • 15 181
  • 325
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 4 053
Айде дърпайте от кошницата Mr. Green


е,не е ли рано още  Confused

# 271
         Здравейте момичета! Наздраве и да ви е сладко. И аз да кажа, че бяхме на преглед при д-р Топов. Според него минимален ъгъл на кривене - 10 градуса, астигматизма няма промяна/то и май няма да има/,диоптрите и очилата същите, но започваме всеки ден да закриваме последователно очичките за 2-3 часа дневно. Обясни ми, че това е профилактика за да не се получи мързеливо око. Така 6 месеца и пак на преглед. Понеже моята хубавица много настоява за слънчеви очила, този път ще и направя от тези дето потъмняват при слънце - май се казваха соларни.  Имате ли представа дали това много оскъпява стъклата?
          Много се радвам за напредъка на всички дечица и желая на всички вас само хубави новини след прегледите.

# 272
  • Мнения: 147
Хеййййййййййййййй момичета здравейте и от мен.Малко липсвах но вече съм на линия.
Браво на Вики и мама чудесна новина.  love001  love001
Мони и вие  сте с прекрасна новина за което се радвам много и желая на всички само хубави новини и много здраве.
Вики и мама благодаря за почерпката беше време за едно питие.Пишете момичета че нещо вървим бавно в темата. newsm10

# 273
  • Мнения: 4 053
баба ни,ми ти къде се загуби, 
аз постоянно поддържам огънчето тук,ма нещооо............... newsm78

# 274
  • Мнения: 147
Вече съм на линия Мони и дано успеем да ги размърдаме малко тези прекрасни мами.  love001

# 275
  • Мнения: 3 914
Оооооо,баби Hug Hug Hug,къде се губиш,липсваш много,да знаеш Heart Eyes
Да споделя пак,направо незнам дали не халюцинирам ама ще кажа..........детето ми следи пламъка от запалка и  в момента в който и го показвам тя започва да мига и да се пази.
Хората казват ,да си траеш в такива моменти,за да не се развали работата,ама аз си мисля ,че е суеверие,как да не кажа,че то си заслужава Grinning

# 276
  • Мнения: 4 053
заслужава си и още как   newsm10

малеее,как се радвам само,
хубавите неща се казват за да ни стигат постоянно  Wink
а,вие май сте на преглед скоро, ако не се лъжа

# 277
  • Мнения: 3 914
а,вие май сте на преглед скоро, ако не се лъжа
Ами по принцип през октомври-ноември трябва да ходим до Германия ,но си мисля дали да не изчакам малко и да отида през март,защото сега едва ли ще каже нещо повече ,а се надявам през пролетта да даде пробно очила,все пак възстановителния период е около 6м.Вие как мислите newsm78

А междувременно,пуснах запитване тук:
http://www.filatovinstitut.com.ua/secondotdel.htm
за дясното око,за което в Германия казаха ,че е безнадеждно и може да се направи операция само козметична и то когато стане на 15 Sad,аз обаче не спирам да мечтая, та ще ви кажа като получа отговор,най много да ме отвее вятъра към Украйна Wink/все пак тази клиника е основоположника в трансплантацийте на роговици Thinking/

Последна редакция: вт, 11 сеп 2007, 19:52 от Viki i mama

# 278
  • Мнения: 4 053
...............Вие как мислите newsm78

аз няма да имам търпение до март,
ама ти можеш да направиш и тук консултация и тогава да чакаш пролетта  Thinking

# 279
  • Мнения: 3 914
...............Вие как мислите newsm78

аз няма да имам търпение до март,
ама ти можеш да направиш и тук консултация и тогава да чакаш пролетта  Thinking

Ами ние тук бяхме два пъти вече,нали и конец вадихме,казаха че е супер,можело да се очаква периферно зрение............така каза Laughing,за мен това е страхотен успех,аз затова мисля да чакам

# 280
  • Мнения: 4 053

А междувременно,пуснах запитване тук:
http://www.filatovinstitut.com.ua/secondotdel.htm
за дясното око,за което в Германия казаха ,че е безнадеждно и може да се направи операция само козметична и то когато стане на 15 Sad,аз обаче не спирам да мечтая, та ще ви кажа като получа отговор,най много да ме отвее вятъра към Украйна Wink/все пак тази клиника е основоположника в трансплантацийте на роговици Thinking/

а,какво обясниха,защо само козметична

# 281
  • Мнения: 3 914
Ами тежко е положението там и е опасно,защото ако оперират сега е възможно да спре растежа на окото,от медикаментите които трябва да приема за да не отхвърли донора,а пък на 15 вече окото не може да развие зрение.Ето виж,не е розово положението:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=172051

По принцип,едно око виждащо е достатъчно,да не помислите че съм се отчаяла,ааа не Wink,аз и на това сега съм доволна,но пък никога не бива да се предаваме,нали,всеки ден излиза нещо ново,медицината се развива,кой знае..............

# 282
  • Мнения: 4 053
милата  Hug
сигурна съм,че ще имаш сили да дочакаш
но преди това дано пишат по-скоро от Украйна

нооооооо, днес имаме добра новина и така да бъде всеки ден   Laughing

# 283
  • Мнения: 4 053
.................. никога не бива да се предаваме,нали,всеки ден излиза нещо ново,медицината се развива,кой знае..............

точно така,трябва да се мисли позитивно......винаги

# 284
  • Мнения: 662
Вчера,днес,утре и така всеки ден само такива хубави новини Hug
Много се радвам за Вики и се надявам скоро да види и мама (а защо не и зетя Mr. Green)

Общи условия

Активация на акаунт