Чувствате ли се красиви,по време на овулация!?

  • 2 872
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Аз не се чувствам особено красива,но като ми падне мъжо,елате да видите каква гонитба пада из къщи.Подгонвам го с двучертичковия тест за ову и .............. Embarassed

# 16
  • Мнения: 256
За красива незнам, ама яко ме гони меракът!Хихи страшна темичка

# 17
За красива незнам, ама яко ме гони меракът!Хихи страшна темичка
Party Party Joy Party

# 18
  • София
  • Мнения: 1 220
Аз пък след уволацията се разгонвам, а по време на нея ме обхваща едно такова гальовно настроение ставам една много любвеобилна, разнежена и лигава и нямам толкова нужда от секс колкото от внимание…Инак красива се чувствам най-вече с шопинг терапията  newsm65

# 19
  • Мнения: 1 792
рожбооо утрепа ме с таз тема. Joy
красива ли Sickела ме виж.вия кат куче от болики в яйчниците в момента и си имам една прекрасна пъпка която е равна на 5малки и корема ми е кат на Стела Closeта за красотатаа........иначе вътрешмо съм ...направо суперрррр #Silly

# 20
  • Мнения: 2 171
Ами...напротив Sad В общи линии аз постоянно си се чувствам добре в кожата си, но овулацията ми е доста болезнена, понякога повече от цикъл, така че не ми е любимият период от месеца Confused
и мен ме боли по време на овулация. всъщност така разбирам, че съм в овулация. радвам се, че има и други като мен, защото приятелките ми вече ме обявиха за луда  Grinning
Даааа, и аз съм от тези дето ги боли корема Thinking. И то само как боли, направо място не си намирам по два дни, менструационните болки са нищо в сравнение с тези. Хич и не ми минава през ума да се замислям за външния ми вид. А от болка нямам нито сили да се погледна в огледалото, нито желание да правя секс. По-скоро така ме боли, че не мога изобщо да си представя да правя секс. А после се чудя защо не забременявам Joy

# 21
  • Мнения: 3 402
Ами...напротив Sad В общи линии аз постоянно си се чувствам добре в кожата си, но овулацията ми е доста болезнена, понякога повече от цикъл, така че не ми е любимият период от месеца Confused
и мен ме боли по време на овулация. всъщност така разбирам, че съм в овулация. радвам се, че има и други като мен, защото приятелките ми вече ме обявиха за луда  Grinning
Даааа, и аз съм от тези дето ги боли корема Thinking. И то само как боли, направо място не си намирам по два дни, менструационните болки са нищо в сравнение с тези. Хич и не ми минава през ума да се замислям за външния ми вид. А от болка нямам нито сили да се погледна в огледалото, нито желание да правя секс. По-скоро така ме боли, че не мога изобщо да си представя да правя секс. А после се чудя защо не забременявам Joy
моята болка не е толкова силна и няма нищо общо с менструалните болки. по-скоро усещам някакво придърпване и ми е едно воднисто такова  Rolling Eyes Embarassed чувствам се много как да кажа  Rolling Eyes размекната  Shocked
както някой по-горе каза, ставам много гальовна и мила. и се възбуждам много по-силно и бързо  Embarassed

# 22
  • Мнения: 2 309
Ииии...опасни сте ама... ooooh!
Хихихии,ето къде е проблема Joy за тва не забременяваме,защото сме ужасни по време на ову Joy
Да измислим рецепта,а!?
 Thinking

# 23
  • Мнения: 701
Рожбе,каква красота,какво ти чудо!По това време само секс ми в очите! Joy Joy Joy...Едва ли изглеждам особено красива в тоя момент. Joy

# 24
  • Мнения: 1 792

Да измислим рецепта,а!?
 Thinking

ВЕДНАГА БЕ  Laughing
МАРТИНИ КОЛКОТО ПОВЕЧЕ ТОЛКОВА ПОВЕЧЕ

# 25
  • Мнения: 2 309

Да измислим рецепта,а!?
 Thinking

ВЕДНАГА БЕ  Laughing
МАРТИНИ КОЛКОТО ПОВЕЧЕ ТОЛКОВА ПОВЕЧЕ
Бря,то не се спря да спами тази високо-интелектуална тема bowuuГрадивна при това... Crossing Arms
Ето,установихме,че сме ужасТни по време на ову.Една от причините,да не уцелим момента Whistling

# 26
  • Мнения: 1 792
шшшшттттт тишина.неблагодарница аз и казвам рецепта па тя.....дрън дрън глупости.шъ видиш ся кат се похваля след някой друг ден Mr. Greenтогава ще питаш за точната рецепта Joy

# 27
  • Мнения: 2 309
шшшшттттт тишина.неблагодарница аз и казвам рецепта па тя.....дрън дрън глупости.шъ видиш ся кат се похваля след някой друг ден Mr. Greenтогава ще питаш за точната рецепта Joy
Ша пратиш бат Минчо Mr. Green нали и той е подправка от твоята рецепта Joy hahaha Joy
 Whistling Whistling Whistling

# 28
  • София
  • Мнения: 18 679

Да измислим рецепта,а!?
 Thinking

ВЕДНАГА БЕ  Laughing
МАРТИНИ КОЛКОТО ПОВЕЧЕ ТОЛКОВА ПОВЕЧЕ
А също и мохито, шардоне шприц или в карен случай мента с прясно мляко Mr. Green Простете, това хорум за кандидат-бременни ли е или за баш-алкохолици hahaha

# 29
  • Мнения: 1 792
А също и мохито, шардоне шприц или в карен случай мента с прясно мляко Mr. Green Простете, това хорум за кандидат-бременни ли е или за баш-алкохолици hahaha
абе да ти кажа напоследък май омотакме нещата и вече въпроса май няма точен отговор.ама за да си отговориш  сама ела на някоя среща да ги видиш как жулят. Laughing Joy

Общи условия

Активация на акаунт