Прохождане във форумските дебри.

  • 2 996
  • 75
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 792
  Със сигурност е имало, някаква такава тема и преди, може и аз  да съм участвала в нея, ама не помня...

  Спомняте ли си как ви изглеждаха нещата при първите контакти с форума (този или, в който сте писали за първи път), потребителите, първите скандали и тн.
  Сега се сетих, че аз винаги си преглеждах отговора на Предварителен преглед преди да го постна и не можех да се начудя на бързината на писане на някои други. Странно ми беше фамилиарното общуване, дългите обяснителни постове  и още хиляди неща...Въобще всичко възприемах по един много по-различен начин, а и не си давах сметка каква краста е всъщност, но това е друга тема.

# 1
  • Мнения: 2 070
Имаше подобна тема, май беше за какви теми сме пускали в началото.

Аз първите няколко месеца бях активистка по протестите и там се палех и спорех и не излизах от Настоящи и Бъдещи и темите за протестите на майките. Защитавах неосигурените, бая "благословии" ще да съм отнесла.

# 2
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 809
Аз га проходих, бяхме под 500 човека. Беше тесен интимен кръг.
Влетях с нисък старт на добре позната тема и мирно и кротко организирахме нов подфорум. После имаше големи препирни начело с Лиорена, която тогава беше доста по-ядовита... Но даже скандалите тогава бяха по-хубави - все едно се караш в италианско семейство. Сега скандалите са на цели села и паланки по интереси и не е същото...
Винаги съм внимавала как и какво пиша, което не ме спира да пиша страшно бързо.

# 3
  • Мнения: 2 792
  Бу, ама ти имаш опит и от други форуми преди това, на мен мисълта ми беше за най-първото общуване във форум в Интернет, че аз тука си влазах девствена и непорочна...

# 4
  • София
  • Мнения: 18 679
Аз га проходих, бяхме под 500 човека. Беше тесен интимен кръг.
Тъй си беше, даааа...Доста време само четях, защото преди това не бях учатсвала никога във форум и...не знам, може да ми е било леко странно Laughing
Хубаво време беше, харесваше ми много Heart EyesИ сега не е зле де, като изключим простотията, ама тя по хората ходи, така че не можем да очакваме да ни подмине.
Не си помня първия скандал. Но помня снимките от раждането на Додо Додо, как ревах тогава, не е истина Blush Помня разни други събития, белязали живота на други съфорумки, пак рев, или радост, като за най-близки приятелки, без никога да си виждал тези хора Heart Eyes
Хубаво нещо е бг мама Hug

# 5
  • Мнения: 212
Първия ми пост тук беше естествено нещо за секс или подобно. Повечето кокошки които бяха наоколо веднага се нахвърлиха върху мен обявиха ме за недорасъл, импотентен воайор щото не съм бил при жена си по това време ами съм пишел за секс в женски форум. Нищо ново под слънцето...

# 6
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 809
  Бу, ама ти имаш опит и от други форуми преди това, на мен мисълта ми беше за най-първото общуване във форум в Интернет, че аз тука си влазах девствена и непорочна...
Само от гбг.бг в далечната 99-та. Това не се брои.

# 7
  • Мнения: 6 155
Първият ми форум е този. Преди това не знаех що е то форум Embarassed
По онова време течаха ожесточени скандали с Лиорена.  Laughing
Четях основно на Бу подопечният форум и Майките.
Първите ми изяви започвах с нещо подобно на "Здравейте..."  ooooh! Blush Joy

Преди беше по-хубаво...по-малко хора, по-"интимна обстановка", нямаше толкова спам и чат... Sunglasses

# 8
  • Мнения: 2 792
Първия ми пост тук беше естествено нещо за секс или подобно. Повечето кокошки които бяха наоколо веднага се нахвърлиха върху мен обявиха ме за недорасъл, импотентен воайор щото не съм бил при жена си по това време ами съм пишел за секс в женски форум. Нищо ново под слънцето...
Викаш свикнал си да те обявяват за недорасъл, импотентен воайор  Mr. Green

# 9
  • Мнения: 1 432
Все още не съм проходила,пълзя от тема на тема  Crazy

# 10
  • Мнения: 212
По онова време течаха ожесточени скандали с Лиорена.  Laughing
Едно време защо е имало такива хубави скандали а сега няма поне един грандиозен скандал ей така за сеир. Явно модераторите ще трябва да охлабят малко примката около форума да може да диша и един приличен скандал да се спретне. Иначе не е интересно.

# 11
  • Мнения: 5 103
Първият ми форум е този, сега вече пиша  още един /тялото/ .
Преди да почна да пиша във форума имах дълъг стаж в чата на бг мама, от там се познавах с част от съфорумките Peace
В началото пишех само в майки и то по теми свързани с бременността Peace

# 12
  • Мнения: 524
Все още се чувствам нова във форума, в началото само четях, не смеех да се включа. Не помня първата тема по която съм писала, но първия "скандал", ако може да се нарече така беше с гост на форума, прави ми впечатление, че повечето гости много провокират и се заяждат. А иначе тук ми харесва много, много.

# 13
  • Мнения: 648
    Аз "прохождах" в Отчетни Flutter Пускала съм тема в Майките за зверски болки в таза към 7 месец от бременността, Клюкарника ми се струваше, че е място само за висш пилотаж- трябва да си поизръшкал и другите подфоруми, да си се поотърсил от колики, постродилна и пр. Crazy Поне при мен бе така и въпреки задоволителното ми хистори тук, не пиша в много теми, не обичам да споря на всяка цена......... Трудно фамилиарнича Mr. Green

Хванах малко от епохата на мама Кенга, помня и силния период на Кейси................

Както казва една съфорумка "форума е като ежедневник", повече обичам да го чета, признавам си.

# 14
  • Мнения: 212
Викаш свикнал си да те обявяват за недорасъл, импотентен воайор  Mr. Green
Помня аз. Ти си от тези кокошки.... Grinning

Общи условия

Активация на акаунт