Дрешник

  • 22 518
  • 97
  •   1
Отговори
# 45
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
Ама как, без врати ли?

# 46
  • Мнения: 6 039
Ама как, без врати ли?


да, разбира се че без врати
това са щендери - не гардероби

# 47
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
Моят дрешник е около 2кв.м, но се намира зад гардероба в спалнята ни, проектирах гардероба така, че едната му врата е врата към дрешника.В него държа всички връхни дрехи, костюми на мъжа ми /той много рядко слага/, всичките ни обувки подредени и надписани в кутии - без сезонните, те са в коридора в шкаф, пархосмукачката, дъската за гладене, сакове....абе бая неща съм събрала  newsm78
От така направеният проект се получи и една ниша между гардероба и стената на дрешника, която запълнихме с шакфче с чекмаджета - тип скрин, а нагоре рафтове. На рафтовете съм подрфедила чаршафите, чантите ми, ютия, сешоар и чекмаджетата и те са пълни.
Нямам нито вентилация, нито прозорец, досега съм нямала проблеми, сложила съм абсорбатори за миризми и ароматизатори за дрехи, но определно мисля, че ако има възможност е хубаво да има начин за проветряване на помещението.

# 48
  • Мнения: 53
http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=13171&AlbumId=85575
това са снимки от нашия дрешник пускала съм ги в някоя друга тема
дано не са ви досадили

# 49
# 50
  • Мнения: 22 860
нашият дрешник е без прозорци, без специална вентилация и със прости стелажи- рафтове.
За какво ви е вентилация, да не би и на гардеробите да слагате отдушници Wink
И в нашия няма такива неща,проблем ,засега,не е имало.

# 51
  • Мнения: 6 039
нашият дрешник е без прозорци, без специална вентилация и със прости стелажи- рафтове.
За какво ви е вентилация, да не би и на гардеробите да слагате отдушници Wink
И в нашия няма такива неща,проблем ,засега,не е имало.

да, но когато един дрешник не е просто гардеробно, а по-голямо помещение, където се глади, наложително е да има проветряемост
в противен случай, всичко ще се вмирише

# 52
Имам нова възможност пред себе си-да имам само дрешник или освен него да имам и стая,в която да има дъска за гладене,място за закачане на изгладените дрехи-ще седят там само докато изгладя,пералнята да ми е там,кош за мръсни дрехи и такива неща.Бихте ли си направили такава стая?В момента сме на етап на доуточняване на всичко и искам да изпипаме нещата.

# 53
  • Мнения: 326
Аз лично ако имах такава възможност бих си направила и дрешник и тази стая с пералня, дъска за гладене и т.н. Убедена съм че това ще е невероятно удобство. Щом имаш възможност - не се двоуми ами действай. Малена ще ти даде страхотни идеи - питай я.... Peace  Peace

# 54
Аз лично ако имах такава възможност бих си направила и дрешник и тази стая с пералня, дъска за гладене и т.н. Убедена съм че това ще е невероятно удобство. Щом имаш възможност - не се двоуми ами действай. Малена ще ти даде страхотни идеи - питай я.... Peace  Peace


И аз така си мисля,че сигурно би било удобно.Благодаря ти за мнението   bouquet
Malenna моля те помагаи и ти  Praynig

# 55
  • Варна
  • Мнения: 25 236
..моят дрешник е около 20 квадрата...
Мечтата ми.....ах...
 Praynig

Аха, и моята също Laughing На нас спалнята ни е почти 2 пъти и половина по малка Confused Пък дрешника ни е около 4 квадрата, с мъничко прозорче, колкото да може да се проветрява и да е светло. Има един голям двукрилен гардероб на едната къса страна, останалото мисля да го направя с открити стелажи и може би лост за закачалки, както и някакъв шкаф за обувки.

# 56
  • Мнения: 650
Отиди на

spaces>bedrooms>walk-in

http://www.californiaclosets.com/

Прозорец може но не е задължително защото ти изяжда от пространство за шкафчета, рафтове и каквото там искате да се нарече. Осветление е задължително и веднъжкато е организирано нищо не се праши. Вие говорите за доста големи помещения и може би е добре да има вентилация.

# 57
  • Мнения: 19
задължително трябва да имаш вентилация или прозорец и чисто и просто ще ти кажа защо - живея в ново жилище, лято е, а дрехите в гардероба са ми влажни. Стените, въздуха и всичко останало е мокро и дрехите ми направо се скапаха.
Задължително трябва да имаш някакви шкафове или чекмеджета, където да стои бельото, за да не се праши и мърля покрай другите дрехи. Така или иначе, един костюм или дънки като ги облечеш веднъж не ги мяташ за пране , а ги прибираш.

# 58
  • Мнения: 650
аз мятам за пране всичко след като е обличано:)
Гост 1 аз бих имам стая където ми е пералнята и сушилнята -не мога без нея Simple Smileи също можеш да си сложиш мивка, шкафчета за прах и подобни,  кошовете за дрехи за пране и дъска за гладене-на мен примерно това ми харесва:)

http://www.costco.com/Browse/Product.aspx?Prodid=28376&whse= … 00000&eCat=BC

Последна редакция: ср, 08 авг 2007, 22:32 от SG1

# 59
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
Нямам помещение за дрешник и може би мнението ми е погрешно, но ако имах, то в никакъв случай не бих слагала там пералня, сушилня или още по-малко коша с мръсните дрехи.  А за гладенето - не знам newsm78, ако е риза или панталон, може, но при огромните количества дрехи, които аз гладя, няма да е удачно без добро проветрение.
И освен това, като знам как се праши затвореният ми гардероб, представям си какво ще се случи с дрехите, ако са на щендери и на открито.

И още нещо, ако аз мятам за пране всичко, което е обличано, така ли прави мъжът ми  newsm78, защото предполагам, че и неговите дрехи ще стоят там.

Общи условия

Активация на акаунт