Пловдивчанин отслабна с 60 кг. за един месец

  • 7 838
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 975
Интерсно, но дано е вярно, че да поослабне човечеца, опитах се да си го представя с още 60 кг отгоре и  Sick

# 16
  • Мнения: 6 958
Да, и аз изгледах репортажа по новините, но замисляйки се, казаха 10 дневна строга диета + сиропчета и леки тренировки, 2 разтоварващи дни след това и др. (разбирам го плод или глад през този период)... и сравнявайки се с мен правйки първото си сериозно плодолечение преди години за 10 дена бях свалила 13 кг., а тежах около 80, то значи си мисля, че само това му е помогнало... все пак говорят за почти 300 кг. човек... и при едно рязко спиране на храна + ограничения и др. ми нормално да свали..., иначе че сиропчето му е помогнало, помогнало му е някак си..., но ефекта НЕ се дължи само и единствено на него  Naughty Правят реклама на продукта покрай човечеца, но той си е свалил само и единствено от това, че рязко сменя чревоугодничеството с диета  Peace

# 17
  • София
  • Мнения: 807
И аз съм убедена в това! Ще има сигурно същите резултати ако приложи НВД, Дюкан, Аткинс, Скарсдейл или мине на Лидия Ковачева и Пол Брег!

# 18
  • Мнения: 1 013
Разбира се 60кг. за сваляне са едно при 300кг. маса и друго да кажем при 100 кг.! Но все пак са си 60 кг. и свалянето им е коствало много на човека- ДА ПРОМЕНИ НАЧИНА СИ НА ЖИВОТ!- това е трудното и в това е идеята! Hug

# 19
  • Мнения: 1 454
Разбира се 60кг. за сваляне са едно при 300кг. маса и друго да кажем при 100 кг.!

Ами да...!
Няма какво да се чудим как е отслабнал -абсолютно логично е! Дано да успее да свали още и да започне по-здравословно, че...300 килограма е МНОГО...и сигурно вече има разни увреждания от спорт.

Писала съм го и в други теми, но имах позната която отслабваше като ядеше по 4 филии (не филийки) бял хляб на всяко ядене!!!
И как не...след като по принцип ядеше двойно...

Той е 1.во мъж и 2.ро е имал толкова убийствен начин на хранене, че...малко здравословна храница с която ние по принцип се храним...и то се случва!
И все пак наистина Браво за Волята и за всичко!

# 20
Абе явно не е само за 300 килограмовите този сиропец  Wink
http://www.madalbalbg.com/cgi-bin/s.cgi?lang=bg&act=cat&id=70

# 21
  • Мнения: 1 479
А колко струва?

Общи условия

Активация на акаунт