Откога преминаха бебетата ви на 4 хранения?

  • 1 596
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 5 745
Синът ми пък още е на 5кратно хранене Rolling Eyes , педито каза, че не е много за възрастта му.
 Heart Eyes за бебе Бо и мама!

# 16
  • Мнения: 669
отскоро.сам си ги направи 4 хранения

# 17
  • Мнения: 3 210
Както са ти казали и другите - детето само си показва. Ние сме на 4 хранения от повече от месец  Peace

# 18
  • Мнения: 865
От средата на 4-тия месец

# 19
  • Мнения: 508
На 9-м премина на 4 хранения, но два месеца беше на три и половина.

# 20
  • Мнения: 9 990
Моята дъщеря от 3-я месец мина на 4 хранения на по 4 часа .Спи си цяла нощ - от 21 до 7.30 Hug

Голямата ми дъщеря беше така.Сега малката се храни всеки ден различно/ 4 месечна е/Един ден може да хапне и 5 пъти, един- 3 пъти.Да, точно така, имала е и само 3 хранения.Така че старата изтъркана фраза за повечето от нещата при бебетата-детето само си показва-и за храна и за памперси и за всичко... Hug

# 21
  • Мнения: 1 230
Към 8мия минахме на 4 кратно хранене. Заспива в 20 и става към 7. Сънят й се удължава постепенно. В началото ставаше в 6, та си пиеше нулева порция мляко за деня Mr. Green

# 22
  • Мнения: 247
Благодаря ви момичета!

И аз мисля, че бебчо сам ще си покаже - както винаги...

Но не знам дали сте попадали на порода "татко-умник" като нашия! Wink
Идеята му е точно такава - вечер да му е спокойничко, ама ако бебчо почне да се буди нощем, или в 5 сутринта - той не го чува дори бебефона да е до главата му!!!  #Cussing out

Освен това нали нощно време стомахчето трябва да почива и не е добре изобщо да създавам предпоставки за поява на нощно хранене /отново/.

# 23
  • Мнения: 86
Дари от доста време се храни само по 4 пъти на ден на 4 часа. Ако се опитам да намаля интервала - не яде.

А успявате ли да си изядете цялата доза от храната, т.е. по 850 грама на ден във вашите месеци? И в колко часа са ви храненията?
Питам защото моята девойка май се опитва да мине и тя на четири хранения, но съм почти сигурна че няма да изяде колкото трябва. Тя е вече на 4 месеца. Сега като я храня на по 3 часа и половина (яде по пет пъти) и трябва да яде вече по 180, за да станат 900 грама на ден, максимум изяжда 150 и не ще повече.... не знам какво да я правя, но не мога да я насилвам.

# 24
  • Мнения: 1 165
Според мен детето знае кога е най-добре да премине на 4 хранения.Ние лично сме така от 11-ия месец.

# 25
  • Мнения: 1 897
А ние сме все още на 5 хранения.А понякога дори и на 6.
Синът ми е много жизнен и енергичен, явно изразходва доста енергия и има нужда често да 'презареди'.Не ме притеснява броят на храненията-при всяко дете е различно.Едни ядат повече пъти на ден,а други по-малко, но през по-голям интервал от време.За мен е важно да е сит, доволен и спокоен.

# 26
  • Мнения: 327
А ние сме все още на 5 хранения Hug.

# 27
  • Мнения: 1 877
Още от 3 м. сме на 4 хранения

# 28
  • София
  • Мнения: 4 423
Ние все още ядем по 5 пъти на ден и така си от както беше бебе Rolling Eyes

# 29
  • София
  • Мнения: 978
Към средата на 5-тия месец. Синът ми сам си го направи така, започна да проспива преди обедното хранене

Общи условия

Активация на акаунт