ТЕ СЕ ПРИБИРАТ УДОМА!

  • 13 587
  • 466
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 9 903
тити, каква точно реклама си правят? че ги отърваха и ги водят в БГ?
можеше и зорка да е в този самолет, но не е, нали?
добре че бяха ЕС. добре, че сме в ЕС!

Не скачай веднага, Лени. Нима не е прекрасна реклама? Става един французин президент, и след няма и месец прави това, което не само бг правителство, но и всички останали "съюзници" не успяват в продължение на 9 години. А Сесилия С. надминава и Хилари по точки. Европа оттук нататък би трябвало да е в краката на Франция. Аз просто съм любопитна какво Саркози е пошушнал на Кадафи, за този резултат.

# 31
  • София
  • Мнения: 127
Мъжът ми ме съдуди, тази сутрин с тази прекрасна новина.Страхотна новина!
newsm44
Чудесна новина! Дано всички са в добро здраве и успеят да се върнат към нормален живот!йййййййййййййййййййййййййййййййй

# 32
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Новината е страхотна, макар и късно все пак се случи това което трябваше да се случи преди много години  Peace
Снощи си говорихме с едни приятели на тази тема и сутринта като гледах Коритаров и Лора как се вълнуват не можах да повярвам, пих малко кафе и се ощипах, за да се уверя, че съм будна.
Дано им се случват все хубави неща на хората от тук на сетне, заслужават си го.

# 33
  • Мнения: 2 550
Чудесна новина за добро утро!

# 34
  • Мнения: 698
Радвам се ,че се отърваха ,независимо от противоречивите ми  чувства за цената на тази свобода!

 Peace

# 35
  • Мнения: X
Най-горещият ден в историята на България. Така казаха сутринта метеролозите. Идват си сестрите. 24 юли 2007 г. влезе в историята!  Grinning

# 36
  • Мнения: 1 897
Чудесна новина!Чак не ми се вярва,че се случва!
Щастлива съм!

Последна редакция: вт, 24 юли 2007, 08:50 от Ulia

# 37
Страхотна новина Hugтолкова се радвам ,че ншите медици най- сетне се прибират удома  bouquet

# 38
  • Мнения: X
Много добра новина за добро утро! Как ли се чувстват те в момента, колко ли се вълнуват, сигурно България ще им се стори непозната след толкова години? Много, много се радвам!!!

# 39
  • Стара Загора
  • Мнения: 72
Ако твоето дете умре, заразено от СПИН как ще се почувстваш, ако твоята държава пусне обвиняемите за това и те не отидат в Сливенския затвор, а от самолета направо на курорт.
Либийците показаха как ще се чувстват щом взеха парите. Едва ли са си правили някакви илюзии, че след като се върнат тук, мед сестрите ще лежат при кой знае колко строг режим.

# 40
  • Мнения: 14 489
тити, каква точно реклама си правят? че ги отърваха и ги водят в БГ?
можеше и зорка да е в този самолет, но не е, нали?
добре че бяха ЕС. добре, че сме в ЕС!

 Аз просто съм любопитна какво Саркози е пошушнал на Кадафи, за този резултат.

аз пък съм любопитна какво му е предложил.

# 41
  • Мнения: 789
Наистина много добра новина!!! Най-после си идват! По БТВ казаха 9.40, в нюза четох за 10.30.... Както и да е, важното е, че пристигат  Hug

# 42
  • Мнения: 793
Много се радвам  Peace Евала на всички, които помогнаха това да се случи  Hug

# 43
  • Мнения: 2 673
СТРАХОТНО Е!!! КАТО  ЧУХ ЛОРА по НоваТВ СЕ РАЗПЛАКАХ ОТ ЩАСТИЕ!!!Не ме интересува кой политик какво е казал на ухото на аборигена Ка..фи! Важно е че след часове са ТУК!!!  Hug Hug Hug

# 44
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 789
Не се интересувам от рекламата за Саркози. Важно е резултата. Всички правят нещо от интерес. Може Франция да се интересува от либийския нефт. Голяма работа. Важно е, че българите се прибират в България. Важното е, че вече не сме сами и сме част от Европейския съюз.

Общи условия

Активация на акаунт