Спите ли заедно със съпруга

  • 9 438
  • 131
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 500
Това някаква шега ли е? Разбира се, че спим заедно.

# 31
  • Мнения: 494
   Когато си е в къщи-спим заедно,освен когато е твърде топло и той спи в хола на климатика,който наглася на 15 градуса #Crazy Laughing!
   Честно казано,с годините,правим все по-дълго любов и водим все по-дълги разговори вечер в леглото,но за спането-все повече започвам да предпочитам да спим отделно.

# 32
  • Мнения: 419
Да, в едно легло, с една завивка  Heart Eyes
Не мога да си представя другия вариант  newsm78 и не искам  Crossing Arms

# 33
  • Мнения: 326
Заедно, досега не сме  спали поотделно,мисля и за напред да е така, аз имам убийствено дълбок сън и не го чувам като хърка - може това да е причината да не съм се изнасяла още от спалнята Mr. Green

Същата ситуация.  Peace

# 34
  • Варна
  • Мнения: 25 238
Ми...спим заедно, когато сме в един град. Като сме в различни, спим отделно Mr. Green
Не стои под никакъв параграф въпросът да сме в един град и да спим отделно. Crossing Arms

И ние тъй Laughing

# 35
  • Мнения: 2 270
Когато е в България - спим заедно

# 36
  • Мнения: 4 733
Да, винаги.

# 37
  • Мнения: 921
Да, то за това все има теми от сорта на - мъжа ми не иска секс и т.н.
Абе не знам, за мен това е абсурдно. )))
Че за какво ми е мъж, като няма да легне вечер до мен и да ме гушка.
Мога да си живея и сама с куче или котка да речем. )

 smile3501 smile3501 smile3501
Абсолютно точно!!!

# 38
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 667
Спим заедно, така ни е най-хубаво  Heart Eyes
Дори когато бяхме в много лоши отношения, не можехме да спим поотделно.
Много ми беше чудно, когато като обмисляхме как точно да разположим нещата в спалнята в началото на семейния ни живот,
свекърва ми най-добронамерено ми предложи да си сложим ъглови легла, за да имаме повече място  smile3506 newsm09
Мъжът ми каза - ми тогава явно ще трябва да спим долу между леглата  Joy

# 39
  • Мнения: 526
Е как няма да спим заедно!Катеря му се по гърба,муша си краката между неговите...такива работи.Абе гушнати зайци,с две думи Simple Smile
Освен това не си лягаме с гащи-чисто голи си спим винаги.

# 40
  • Мнения: 1 731
От 1995г сме женени ,това значи ...12г май и нито ден не сме спали отделно ,освен в случаите когато не сме в един град или той е дежурен.Даже и да сме скарани ,пак си лягаме заедно и обикновено не заспиваме скарани. Blush

# 41
  • Мнения: 473
Спим на едно легло, но си мечтая всеки да си има отделна спалня. Смятам, че спането заедно нито може да стопли отношения нито може да ги развали. Когато между двама души има духовна връзка, любов и разбирателство, спането в отделни спални по никакъв начин не би могло да разруши този съюз. Напротив дава повече спокойствие на всеки един да може да релаксира и да бъде спокоен  съня си поне. Ние с мъжа ми много се обичаме, разбираме се, но когато спи непрекъснато се навира в мен и аз направо откачам. Искам свободно пространство около мен поне когато спя.

# 42
  • Мнения: 3 537
Много ясно ,че спим заедно  Heart Eyes....как иначе......

# 43
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
.... Напротив дава повече спокойствие на всеки един да може да релаксира и да бъде спокоен  съня си поне. Ние с мъжа ми много се обичаме, разбираме се, но когато спи непрекъснато се навира в мен и аз направо откачам. Искам свободно пространство около мен поне когато спя.

Подкрепям напълно. Или леглото трябва да е огроомно, за да имам много свободно пространство около мен. Освен това цяла нощ мъжа ме  обарва насън и аз все не мога да се наспя. Да не говорим, че ако децата нещо се размъркат през нощта, той се намесва с разни съвети и докарва ситуацията до пълно будуване. Ама най-вече обарването ми пречи и затова спим само отделно

# 44
  • Мнения: 46 511
В една стая и в едно легло. Такива са ни разбиранията.

Общи условия

Активация на акаунт