Ще си купя, ще си купя - консуматори ли сме ?

  • 1 902
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Абсолютни консуматори сме, да. Начело с мен Embarassed Срам ме е, но...това е положението Confused
Аааа не нареди се на опашката  hahaha
Консуматори сме разбира се, то с тези реклами, форуми, намаления ... ooooh!
Ама пък гледам да не се изсилвам напоследък, че не обичам да пилея пари, но пък точно сега с тези намаления се оливам направо, няма да ми останат пари за почивката   Blush hahaha

# 16
  • Мнения: 2 196
Абсолютни консуматори сме, да. Начело с мен Embarassed Срам ме е, но...това е положението Confused
Направи място до теб,ще се срамуваме заедно. Laughing

# 17
  • Мнения: 711
Аз доста купувам ненужни неща, но мъжът ми не. Тъй че има баланс при нас. Малеее, ако и той беше като мене незнам как щяхме да се оправим.  Peace

# 18
  • Мнения: 6 992
Аз не съм. Не си купувам ненужни неща. Нямам 2347823 дрехи в гардероба, нито рафтове с козметика.
Колкото по-малко неща имам, толкова по-добре.

# 19
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Хорската лакомия граници няма, само пари и място където да събираш ...
За радост аз засега съм изключение, просто тези неща които харесвам са твърде скъпи ....

Последна редакция: вт, 24 юли 2007, 13:43 от Labrador

# 20
  • Мнения: 261
Много ми харесва един лаф : "Жена с пари е като луд с картечница!" #2gunfire
 smile3508 newsm71 afwitch  Stuck Out Tongue Winking Eye sweating amiiii

# 21
Много ми харесва един лаф : "Жена с пари е като луд с картечница!" #2gunfire
 smile3508 newsm71 afwitch  Stuck Out Tongue Winking Eye sweating amiiii
Hug Hug Hug Hug Joy Joy Joy

# 22
  • в Низината
  • Мнения: 705
Абсолютни консуматори сме, да. Начело с мен Embarassed Срам ме е, но...това е положението Confused
Направи място до теб,ще се срамуваме заедно. Laughing


Ставаме три.
Последното, което купи мъжът ми беше гофретник. Точно два пъти досега сме го използвали и вече хваща прах.
Дрехи, обувки и чанти - някои само по веднъж слагани или даже изобщо.
Трагедия...

# 23
  • Мнения: 46 510
Не. Имам достатъчно акъл в главата, за да купувам само, каквото ми трябва.

# 24
  • Мнения: 605
Не. Имам достатъчно акъл в главата, за да купувам само, каквото ми трябва.
Ееее ти пък Никол ние да не сме без акъл  Rolling Eyes ама все нещо ме съблазнява, пък за козметиката лично моето оправдание е че не съм си намерила на 100 % "моите си" продукти  Thinking с изключение на парфюма ама пък парфюми все ми подаряват  Laughing

# 25
  • София
  • Мнения: 7 097
Не само мисля, даже съм сигурна, че прекалявам, но какво да направя - не мога да се спра... Rolling Eyes

# 26
  • Мнения: 46 510
Ееее ти пък Никол ние да не сме без акъл  Rolling Eyes ...

Вие пък си имате достатъчно, за да купувате  Grinning

# 27
Не. Имам достатъчно акъл в главата, за да купувам само, каквото ми трябва.
Peace

# 28
  • Мнения: 2 197
Не само мисля, даже съм сигурна, че прекалявам, но какво да направя - не мога да се спра... Rolling Eyes
Абсолютно важи и за мен! Приятеля ми гледа тъжно падащите дрехи, обувки, кремове и т.н. и само  казва "а на мен ще ми направиш ли място за един чифт чехли?". И познайте дали е възможно (и при най-доброто желание) Laughing
Но пък започнах всеки сезон да събирам по 1 чувал дрехи и обувки и да ги изхвърлям. Едно добро дело!

# 29
  • Мнения: 217
Не знам дали е точното място на темата но става въпрос за следното - не мислите ли че си купуваме прекалено много неща нужни и ненужни ей така заради тръпката от покупката или заради "страхотните" оферти и намаления? Замислете се колко дрехи имаме в гардероба си и колко козметика  #Crazy и все нещо ново ни се иска. Не се ли превръщаме в прекалени консуматори  newsm78

Предвид на това, че се занимавам с реклама и си изкарвам парите от хора, които купуват, абсолютно подкрепям консуматорското поведение  Mr. Green
Купувайте, хора!!!!!!!

Общи условия

Активация на акаунт