Нежелана бременност

  • 18 019
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Мишел, ако става дума за теб и ако все пак искаш все някога 2-ро дете, недей да експериментираш с тялото си и състоянието си.
Отивай при АГ д-ра си и се консултирай. При всички случаи ще е нужна ревизия на матката ти. Дори настоявай ти самата за това, ако се стигне до аборта.

# 16
  • Мнения: 16
Здравейте!
   За жалост ситуацията при мен е такава, че не мога да задържа бебето.Искам да Ви помоля за някаква информация - клиники, цена, гинеколози... За кого мислите,че си е свършил доре работата. Насочиха ме към Майчин дом.Всяка информация ще ми е от полза сега. Благодаря Ви!

# 17
  • Мнения: 9
Съжалявам, че си изпаднала в подобна ситуация, аз бях в същата преди 4 месеца и знам за какво иде реч. Аз моя аборт го направих при д-р Александров от клиниката на Щерев, ако нямаш адрес - пусни в интернет и ще ти излязат координати. Струваше ми 250 лв., + 80 лв. за пълни кръвни изследвания. Самата операция ми я правиха с пълна упойка. Не усетих нищо, спах непробудно, когато анестезиологът ме разбуждаше ме пита какво съм сънувала, а аз му отговорих - новата колекция дънки на "Кавали". Д-р Александров работи супер внимателно, при мен три дни след аборта ми дойде нещо като цикъл. Първата нормална менструация дойде на 30-я ден от интервенцията, а втория цикъл ми дойде на 28-я ден. След операцията пих 5 дни антибиотик. На контролния преглед ми казаха, че всичко е ОК, а и аз не чувствам никакви проблеми.
Клиниката е много чиста и модерна, във всеки кабинет разполагат с трансвагинален ехограф, хигиената е на ниво, отношението е прекрасно. Аз самата не вярвах, че в болница, в която помагат на семейства да се сдобият с дете, ще се отнасят с една абортираща като с принцеса.
Не искам да звучи като реклама, но това са личните ми впечатления. Още повече, че за съжаление, но този аборт ме отърва от отключването на една доста тежка болест, която сега потискам и лекувам с медикаменти. Моят съвет към теб е да не съжаляваш за нищо и да не се обвиняваш, защото правиш личния си избор. всичко ще мине и ще се забрави, само не си скапвай психиката със съжаления и обвинения - няма защо!

# 18
  • Мнения: 16
Много благодаря за отговора и за съветите  Heart Eyes
   За мен решението е ясно и за миг не съм се съмнявала какво искам. За момента проблема е, че било твърде рано и ще трябва да изчакам две седмици. Гинеколожката каза, че вижда нещо, но "с фантазия".  Можело да бъде съд, артефакт и други неща.....
 За момента явно  само от хормона, индикиран от теста за бременност, се съди, че съм бременна.
  Не че Ви интересува това, товаря ви с моите глупости, но исках да си кажа... Embarassed
 Още веднъж - БЛАГОДАРЯ!   bouquet

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 358
О, боже #Crazy #Crazy newsm78

# 20
  • Варна
  • Мнения: 1 790
През май направих спонтанен. Лекарят ми предложи два варианта-инжекция и след това преглед, за да провери дали се е изчистило и вакуум. За инжекцията каза, че може да се изчистя само с нея, но може и да не стане и след това да се наложи кюретаж. Избрах вакуум и поне засега нямам проблеми.

# 21
  • Мнения: 16
Rivalka , защо реагира така?

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 358
Rivalka , защо реагира така?


Съжалявам, не е от мен това. Тези дни имах много деца и (тинейджъри) на гости и на компютъра естествено. Явно от тях някой ми прави номера защото виждам бели и по други места. Извинявам се пак ако някой се е засегнал  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт