малко по-различно за прибирането на медиците

  • 4 324
  • 117
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 888
Знам, че ще бъда нападната  доста за това, което ще кажа, но просто не мога се сдържа. Защо аз не чувствам нищо като чувам, че медиците се прибират? Четох, че някои се разтреперали, други се разревали, трети гледат с умиление, четвърти за малко а получат сърцебиене..... Преди се вълнувах  от този случай...Но сега всичко се превърна в една огромна медийна кампания и  предполагам това ме отблъсква донякъде....Гледам ТВ - то и тяхното завръщане и нищо......спрях телевизора, защото  по всички канали едно и също....всичко се преекспонира... мисля си, че нас българите много ни бива да  залитаме по крайности...

# 1
  • Мнения: 1 671
Макар че не споделям твоите мисли, не те нападам.
Всеки има право да мисли, каквото си иска.

А за преекспонирането не си права - отдавна в България не е имало такава огромна новина.
Малко са подобни добри новини от такъв ранг - световното по футбол 1994, приемането ни в НАТО, приемането ни в ЕС.

А това е една човешка новина, при това добра. Обикновените граждани на България - сестрите и лекарите - напълно заслужават медийното внимание.

# 2
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 374
И аз съм от просълзилите се. Толкова много се зарадвах!
Може би съм по-емеционална, по-чувствителна, знам ли?
Днес казах и на мъжа ми, който е на 20000км от тук и той много се зарадва. Нищо, че не е българин, носеше лентичка "Не сте сами" навсякъде по света и раздаваше на колегите си в посолствата.

# 3
  • Мнения: 2 821
Още една тема Rolling Eyes
От чисто човешка гледна точка не се ли развълнува поне малко? От прегръдките на близките им хора. Зарежи политиката, макар и да е в основата на процеса. Виж Човешкото в прибирането им на Родна земя и израза на любов. Бих се взривила от емоции ако съм на тяхно място, жадувала за прегръдките на децата си от толкова години насам...свобода...
Всъщност точно различните мнения по всички въпроси крепят форума...
Със здраве!

пък и нали твоята тема е само за незарадвалите се...нямаме място тук Confused

# 4
  • Мнения: 677
Петрова, ако погледнеш малко по-далеч от носа си, може и ти да се развълнуваш. Успех!

# 5
Защо аз не чувствам нищо като чувам, че медиците се прибират?
Тъй като това не ми звучи като риторичен въпрос, ще ти отговоря: защото си безсърдечна! Не ми идва на ум по-силна дума.
Ако такава трагедия не може да те развълнува съм любопитна да чуя кое е онова, което може да те разтърси. Или пък си абсолютен непукист?! Ако бяха изпълнили смъртните присъди /което беше абсолютно възможно, ако някои страни не бяха видяли интерес от процеса/ пак ли нямаше да се развълнуваш, да плачеш? Аз лично щях да вия от мъка...

# 6
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Аз се вълнувам и просълзих, защото гледайки репортажите по ТВ се поставих на тяхно място и на това на роднините им.
На теб явно други асоциации са ти нахлули в главата.
Аз лично ги гледах като майка, която не може да си представи да е разделена толкова дълго с децата си и другите близки.

# 7
  • Мнения: 5 622
Петрова, ако погледнеш малко по-далеч от носа си, може и ти да се развълнуваш.

+

защото си безсърдечна!

# 8
  • Мнения: 3 268
Петрова,съжалявам те....Искрено те съжалявам....

# 9
  • Мнения: 14 471
на мен също ми е безразлично.
 наречете ме както искате. убедена съм че цялата история е един медиен фарс, потулване на информация, раздуване на друга, никой не помни,че всъщност всичко започна когато симеончо дойде на власт през 2001 и явно реши, че така ще компрометира правителството на костов, извадиха тази история и искаха да получат дивиденти от освобождаването, което обаче паси се успя да постигне. а те са в затвора от 1999 г.
има още доста неща които ми правят меко казано лошо впечатление.

# 10
  • Мнения: 1 858
Петрова,съжалявам те....Искрено те съжалявам....

Петрова на дали има нужда от твоето съжаление! Може би Петрова съжалява теб и някои други чиито очи виждат само това, което им се показва Grinning!

# 11
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Петрова,съжалявам те....Искрено те съжалявам....

Защото не мисли като теб ли  Thinking

И аз се просълзих ... въпреки, че много пъти съм се изказвала цинично по техния случай, въпреки, че се съмнявам в тяхната абсолютна невинност , аз също много се зарадвах , че се прибраха ...съчувствах им и се радвах с тях и близките им , като човек на друг човек ... със сигурност това, което са преживели там е ужасно ... 

# 12
  • Мнения: 7 723
Аз съм тези, които ще те нападнат,
затова няма да се изкажа по темата.

# 13
  • Мнения: 5 539
Изяжте я, изяжте я Петрова! Twisted Evil
Дотук с честността във форума...

# 14
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Аз съм тези, които ще те нападнат,
затова няма да се изкажа по темата.

 hahaha


Така ли ... пишеш само това, което ще се хареса и е в тон с общото настроение

# 15
  • София
  • Мнения: 18 679
Може би трябва да се опиташ да си представиш какво би било да не можеш да прегърнеш детето си 8 години, да го оставиш хлапе, да го видиш вече завършен човек...а ти да си изпуснала всичко...може би трябва да си представиш как се чувства детето ти, чувайки че майка му е убила стотици деца, за което я осъждат на смърт...или да бръкнеш в контакта, да видиш какво е да ти пускат ток...ако и след това още нищо не чувстваш, не знам...

# 16
  • София
  • Мнения: 888
Петрова,съжалявам те....Искрено те съжалявам....

Петрова на дали има нужда от твоето съжаление! Може би Петрова съжалява теб и някои други чиито очи виждат само това, което им се показва Grinning!
А не,никой не съжалявам или пък ще  обръщам внимание на подобни иронични забележки по мой адрес. Мисълта ми беше, че  тази история има толкова отвратителен,мътен политически оттенък, че не изпитвам нищо именно заради това...както и да е..шарен свят...

# 17
  • Мнения: 343
И аз се радвам, че българската държава /със съдействието на ЕС, естествено, поне една полза от членството ни трябваше да има/ им спаси живота и ги върна обратно, но масовата истерия и тоталната липса на елементарна толерантност към чуждото мнение ме отвращават!!! Едно е да изразиш несъгласие, друго е да обиждаш. Обидите не са аргумент, а израз на ниска култура и интелект.

# 18
  • Мнения: 600
ами, и аз не чувствам нищо конкретно. винаги съм вярвала, че точно така ще приключат нещата и нито съм изненадана, нито ми е приповдигнато. ами това си е поредната, и за съжаление не последна, житейска драма. докато си лафим във форума умират и биват убивани хиляди хора, предполагам и те не са го заслужили, мога ли да се трогна за всичко това newsm78 става ми зле само като виждам деца, на които им трябват пари за лечение. това наистина ме скапва.

петрова, не се сдухвай, нормално е да се чувстваш както го усещаш. като не ти идва отвътре, ющо трябва да се насилваш Peace

# 19
  • Мнения: 7 723
Аз съм тези, които ще те нападнат,
затова няма да се изкажа по темата.

 hahaha


Така ли ... пишеш само това, което ще се хареса и е в тон с общото настроение
Аз съм от добрите и отивам в
положителната тема за медиците,
тази тема е за лошите.... Whistling

# 20
  • Мнения: 14 471
Аз съм от добрите и отивам в
положителната тема за медиците,
тази тема е за лошите.... Whistling

що си от добрите - щото си на страната на хора, осъдени за убийство?

# 21
  • Мнения: 3 423
В Шпигел това е третата новина!
След приватизирането на железниците
и US-дебатите за президент. Което си е
напредък. На фона на гробното мълчание
досега. Както и да го погледнем.

# 22
  • Мнения: 46 434
Не разбирам. Ти какво очакваше? За мен най-важното е, че в крайна сметка са СВОБОДНИ!

# 23
  • Мнения: 5 468
Защо аз не чувствам нищо като чувам, че медиците се прибират?
Тъй като това не ми звучи като риторичен въпрос, ще ти отговоря: защото си безсърдечна! Не ми идва на ум по-силна дума.
Еее...айде, айде. Започна се. Или ще ревеш с целия бг народ или си безсърдечен и гад. Отцепник! Как смее!!!
Няма какво да обиждате Петрова. В другата тема, неколкократно са писали, който не изпитва такива чувства, да си пусне отделна тема. Ето - пусната е. Тук ще си пишат, колкото искат и никой няма право да им казва, как да посрещнат новината и събитието.
Ама ха. Някои хора се увличат прекалено в това да налагат, кой как да се чувства.

Петрова,съжалявам те....Искрено те съжалявам....
Това пък защо? Лелеее ooooh!... тази тема няма да я бъде.

# 24
  • Мнения: 600
Аз съм от добрите и отивам в
положителната тема за медиците,
тази тема е за лошите.... Whistling

що си от добрите - щото си на страната на хора, осъдени за убийство?

'ми да. който скача...е добър. инакомислещите - на бесилото. аз ли грешно го разбирам форума, ама тук нали просто можеш да кажеш какво мислиш, кой после разпределя - ти грешник, ти съдник и почваме да хвърляме камъни newsm78

аман ooooh!

# 25
  • Мнения: 7 837
Аууу, будната съвест патриотки си стискат и двете колена, за да не скочат на Петрова. Няма нужда, може да се напишкате...
Всеки има право да усеща нещата, както иска. Който иска под строй - на манифестация.

# 26
  • Мнения: 3 268
Петрова,съжалявам те....Искрено те съжалявам....

Защото не мисли като теб ли  Thinking

И аз се просълзих ... въпреки, че много пъти съм се изказвала цинично по техния случай, въпреки, че се съмнявам в тяхната абсолютна невинност , аз също много се зарадвах , че се прибраха ...съчувствах им и се радвах с тях и близките им , като човек на друг човек ... със сигурност това, което са преживели там е ужасно ... 
Ами ти си го казала-"като човек на друг човек".Сега разбра ли защо я съжалявам.

# 27
  • Мнения: 2 161
Петрова,изказването ти  граничи с цинизъм и не съм съгласна с теб изобщо.Но много ми харесва това,че изказа мислите си в прав текст,без да се съобразяваш с повечето от мненията тук.

# 28
  • Мнения: 2 237
Petrova,аз не съм на твоето мнение и няма да пиша по въпроса ,но пък те поздравявам че изразяваш своето.
Никого не искам да нападам.Всеки от нас е отделна личност,има различно мнение и има право да го сподели.Нападки и обиди не са нужни никому .

# 29
  • Мнения: 1 172
Не съм от просълзилите се. Но определено много се израдвах като чух, че пътуват за България. Преекспонирано или не, това са 8-9 години изолация. Давам си сметка на мен какво ми се случи за последните 8-9 години - кариера, брак, дете и т.н. и няма как да не се радвам, че и техния живот ще продължи извън килиите.

Можех да видя посрещането по ТВ и тогава да тръгна на работа, но не чувствах необходимост да го изчакам.

# 30
  • София
  • Мнения: 11 657
Няма да те нападам,всеки има право да мисли и чувства нещата по свой си начин...
Просто се чудя защо така ги усещаш нещата?Само заради медийната кампания или ги смяташ за виновни или поради някаква друга причина?

# 31
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 642

Защото не мисли като теб ли  Thinking

И аз се просълзих ... въпреки, че много пъти съм се изказвала цинично по техния случай, въпреки, че се съмнявам в тяхната абсолютна невинност , аз също много се зарадвах , че се прибраха ...съчувствах им и се радвах с тях и близките им , като човек на друг човек ... със сигурност това, което са преживели там е ужасно ... 

И аз се присламчвам към тази групичка  Peace

# 32
  • на село
  • Мнения: 3 841
Ами и аз не съм от хората, които ще започнат да се просълзяват, да плачат от възторг или да припадат от щастие, но съм си такава -явно  от дебелокожите.

Не можах да гледам репортажите по Тв-то, но когато научих за освобождението им се зарадвах и първото,  което си помислих беше -
най -после си дойдоха.

# 33
  • Мнения: 5 468
но съм си такава -явно  от дебелокожите.
Е, що така де... от дебелокожи много се дразнят тънкокожите Laughing.

Аз излязох тънкокожа. Ревнах, като гледах репортажа. Но няма да обиждам довечера мъжа ми, защото няма да ревне, знам.

# 34
  • Мнения: 603
Зарадвах се, но не изпаднах в истерия. От друга страна едно черно червейче почна да рови в съзнанието ми как преди седмица роднините им щели да искат обезщетения от държавата. Стана ми гадно.
Не знам дали са виновни или не. Има си кой да ги съди.
Да, мисля, че е преекспонирано всичко по медиите.

# 35
  • Мнения: 677
Няма да те нападам,всеки има право да мисли и чувства нещата по свой си начин...

Защо аз не чувствам нищо като чувам, че медиците се прибират?

Ти къде видя размисъл и чувства?! То си пише - няма!

# 36
  • Мнения: 1 520
Мен пък ми прави впечатление, че много хора сякаш искат изключително показано да покажат своята съпричастност, радост от изхода и т.н.

Което със сигурност не е признак на искрено поведение, а търсене на дивиденти.

Развълнувах се като го гледах сутринта. В крайна сметка човек трябва да се радва за друг, когато той се връща към живота си отново.

Но специално за случая съм с развоени мисли. На принципа , че всяка крушка си има опашка, не ми се ще сляпо да вярвам във благите вести, които излъчват от всякъде.

Съжалявам, за всеки, който би ме охулил. Защото той явно не гледа по напред от носа си.

Просто понякога човек трябва да чете и между редовете, а не да хвърля един поглед през по-големите букви и да мисли, че знае всичко и всичко е истина.

Отделно, че ми направи впечатление, и преди в едно интервю на Миролюба Бенатова при Слави, че медиците изобщо не показват толкова измъчена и пораженческа мисъл, а ние тук, т.е. журналистите, само ни обясняват за тяхната съдба. Да, ясно ми е, че те не се чувстват там като в хотел или на почивка, но поне искат да предадат някакъв заряд - а тези нашите журналисти - в съвсме друг емоционален диапазон предават всичко.
И при Слави тогава, още миналата година да е било, през цялото време се опитваше да я вкара Миролюба в един такъв тягостен разговор, а тя искаше да предаде емоциите им - гледат телевизия, надяват се, иронизират се помежду си. Животът им тече - под знака на надеждата, но все пак тече.

Е, и тогава никоя от тук показалите се моралистки и съжалителки, не се изказа. Което явно не трябва да учудва никого.

# 37
  • Мнения: 1 952
Не виждам нищо ненормално в темата или пък нещо цинично и достойно за съжаление в постинга на Петрова.
Аз също си поревах, докато  гледах посрещането, но едва ли все пак някой някога е вярвал в това, че те ще бъдат разстреляни. Самите медици знаеха много добре, че е въпрос на време и договорки да се приберат.
Колкото до това да им съчувствам, да съчувствам им.
А за децата и близките им....все пак те многократно се срещаха с тях, не е вярно, че 8 години са били разделени.

# 38
  • Мнения: 3 423
Аз излязох тънкокожа. Ревнах, като гледах репортажа. Но няма да обиждам довечера мъжа ми, защото няма да ревне, знам.
Аз също ревнах. А мъжът ми се наду.
Винаги се държи така, като ме види
разчувствана. Мъжете са друга порода.

# 39
  • Мнения: 677
А за децата и близките им....все пак те многократно се срещаха с тях, не е вярно, че 8 години са били разделени.

По-голям цинизъм и безочие отдавна не бях чел...

# 40
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650

Аз също ревнах. А мъжът ми се наду.
Винаги се държи така, като ме види
разчувствана. Мъжете са друга порода.

Да, типично ..  Grinning

Аз пък бях убедена, че ще ги екзекутират

# 41
  • Мнения: 1 952
А за децата и близките им....все пак те многократно се срещаха с тях, не е вярно, че 8 години са били разделени.

По-голям цинизъм и безочие отдавна не бях чел...

Добре, че беше ти да ми го кажеш.

# 42
  • Мнения: 1 282

А за децата и близките им....все пак те многократно се срещаха с тях, не е вярно, че 8 години са били разделени.

Изказването ти е направо....цинично! Не мога да повярвам, че го мислиш!

# 43
  • Мнения: 78
Аз също се просълзих, когато гледах кацането на самолета и посрещането на сестрите. Не мога да си представя какво са изживяли тези хора, а също така и  как са се чуствали близките им.
Хубаво е че всичко свърши. Дано сега помогнат и на заразените дечица и улеснят живота им.

# 44
  • Мнения: 1 520

По-голям цинизъм и безочие отдавна не бях чел...

Цинизъм и безочие, ама е истина.

Защо да не се наричат нещата с истински имена и факти.
Тук не говорим колко им е било трудно да ги видят в затвор, измъчени, тормозени, притеснени.

А се споменава факта - да, виждали са се.

И аз съм сигурна, че техните срещи, са били в съвсем друга емоция и усещане и разговори, от това, което после ние сме видели по телевизията.
Просто, защото идеята на нашите медии беше да представят нещата точно така.

Някой заслушва ли се в интервютата на д-р Здравко Георгиев. И там е същото - той иска едно да каже, но въпросите все се въртят, все едни патетики се вкарват, все една съпричастност.
А той иска съвсем друго да каже и представи.

Не е истина, направо се учудвам, колко сляпо може да се гледат репортажи и новини. Явно не винаги миналото през ушите прави връзка със зоната за мисли.

# 45
  • Мнения: 5 468
А се споменава факта - да, виждали са се.
Едно е да се видиш със сина си за 1 час на година, друга е представата за семейство и майчина обич, липса и т.н.
Много са изстрадали, децата им също... със сигурност.

Мен ме тормози това, че много народ си заминава поради лекарска небрежност и немърливост. И в такива моменти съм била против тях и целия свят. Иначе, от човешка гледна точка е покъртително.

# 46
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
Кой си спомня  (или по-скоро знае) как започна всичко преди 8г. и 4 мес.?!
Дали можеше да не се е случвало въобще?

След този ад, искрено се надявам накрая тези хора да бъдат оставени на спокойствие- без медии, без доброжелатели и без морализатори!

Иначе казано, радвам се, че сме вече в Европа, а може би и че ще има граници, в които да се движат хората с власт!

# 47
  • Мнения: 19 271
на мен също ми е безразлично.
 наречете ме както искате. убедена съм че цялата история е един медиен фарс, потулване на информация, раздуване на друга, никой не помни,че всъщност всичко започна когато симеончо дойде на власт през 2001 и явно реши, че така ще компрометира правителството на костов, извадиха тази история и искаха да получат дивиденти от освобождаването, което обаче паси се успя да постигне. а те са в затвора от 1999 г.
има още доста неща които ми правят меко казано лошо впечатление.

е това са пълни глупости.да те бутнат да живееш 8години в либийски затвор,да видим ще дрънкаш ли такъв шрот.а и не е лошо човек да попрочита малко преди да се изказва неподготвен.и говори с факти,не с впечатления.те са за цирка,там е много впечатляващо.
цялата история е на политическа основа между Либия и България и Европейския съюз. как мислите,че "благотворителната" организация на Seif Gaddafi,събра 400милиона долара за семействата на умрелите  деца!? отчасти с опрощаване на либийските дългове. Либия е поставила редица искания към ЕС-ЕС се задължава да модернизира болниците,в които са избухнали инфекциите, заразените деца ще се лекуват в чужбина, семействата са получили по 1милион долара на загубено дете,Либия иска да им се строят магистрали,да се финансира образованието на заразените деца в чужбина и т.н.да не говорим,че Либия цели освобождаването да изглежда като благотворителен жест,за да може да изнудва Европа за още облаги и да се освободи от имиджа си на терористична държава.
жалко,че тези хора трябваше да платят с 8години от живота си и ако не ни бяха приели в ЕС,щяха да гният дълги години още там,докато ще има хора,които си мислят,че Симеончо насъсква медиите в своя полза.само не разбрах и сега при освобождаването пак ли така е направил?

# 48
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Тони, чувствата не се командват. Не можеш да си наложиш да се развълнуваш от нещо. Можеш да го изиграеш развълнуван.
Петрова поне си призна. Сега ще я оплюем и утре ще сме забравили.
Макар и аз да се чудя защо не можем да сме съпричастни към човешката радост.

# 49
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650

Тук хората споделят чувства ... света е шарен ... не става въпрос само за това кой какво мисли, а и за това как чувстваме нещата ...

# 50
  • Мнения: 7 837
Реших, няма да си свалям стикера "Не сте сами" от колата. Посвещавам го от тук нататък на всички вас - вълнуващи се и невълнуващи се...
Да знаете, не сте сами в болката си.  Hug

# 51
  • София
  • Мнения: 1 419
Очаквам вече и някой да напише, че не само не е вярно че не са се виждали с близките си, ами не е вярно и че са ги измъчвали - предполагам кучетата, тока, боя и всички останали гадости могат да минат за фитнес, а?  

# 52
Добре де, не разбирам само що пускате теми, като не се вълнувате?! Пускайте си за капама в Банско и за червилца в мол-а. Искате да сте различни ли? Да блеснете? Знам и по-добри начини.
Винаги можеш да си глупав - поне го прикрий с мълчание!


Тони, дреме ли ти какво мисли някоя си Петрова   Mr. Green много важно

днес имах огромно желание  да съм си в София
я кажи какви са настроенията там

между другото днес разказвам наляво и надясно, 4е са се върнали сестрите и все ми отговарят със знам, огромен успех

# 53
  • Мнения: 25 441

По-голям цинизъм и безочие отдавна не бях чел...

А аз прочетох!  Sick

http://www.dariknews.net/view_article.php?article_id=165906

# 54
  • Мнения: 1 520
А се споменава факта - да, виждали са се.
Едно е да се видиш със сина си за 1 час на година, друга е представата за семейство и майчина обич, липса и т.н.
Много са изстрадали, децата им също... със сигурност.

От човешка гледна точка е покъртително.

Абсолютно съгласна с това.  Peace
Не споря изобщо, за подобно нещо.
И вероятно затова все пак и аз се разчувствах като го гледах сутринта.

Но ме дразнят помпозните думи, които някои употребяват без нужда. И тази абсолютна как да кажа, инфантилност, с която се скача срещу всеки, които изрази малко по-различно мнение.

Ами ето даже сутринта, в първите си думи, връщайки се от таковата и такова място в Либия, първите им думи бяха на едната сестра - "Аз нямам само лоши спомени от Либия." Ама никой не го коментира - това е от репликите, които минават, заминават и никой не ги забелязва.
Защото така искаме - да ни е само много мъчно, много съчувствено, много изстрадано.
Такава е медийната политика, която се води. А нас тя ни интересува, защото от нея черпим информация. Държавната такава - не я четат вечер в 19.00 часа.

Последна редакция: вт, 24 юли 2007, 15:44 от SmaRt

# 55
  • Мнения: 343
Съчувствам на медиците за преживяното от тях, особено ако наистина са напълно невинни /надявам се да е така Praynig/, но на мен все пак повече ми е мъчно за заразените либийски дечица Cry За тях няма шанс за хепиенд, ето това е ужасно.

# 56
  • Sofia
  • Мнения: 179
Мъчно и болно ми е да чета подобни изказвания. Но в тях прозира детинщина, недалновидност, глупост ако щете, затова някак си ги приемам...

Но искам да ви запитам, някой от вас запознат ли е с преписките по делата, със съдържанието на присъдите?? Защото ако имахте и най-бегла представа, тази тема нямаше да бъде пусната, най-малкото от чувство за такт...

Недейте да си чешете езиците с едно ОГРОМНО ЧОВЕШКО НЕЩАСТИЕ, да не вземе да ви се върне под една или друга форма...
А кой ревал, кой подсмърчАл, кой се пулил тъпо едва ли е интересна тема за обсъждане!

# 57
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650

Тук хората споделят чувства ... света е шарен ... не става въпрос само за това кой какво мисли, а и за това как чувстваме нещата ...

Сикрет, прочети пак 1-вия пост. Няма чувства. Има капама. В Банско.
.


Все едно ми казваш, че този, който не мисли не е глупав, просто , защото няма мисли

# 58
  • София
  • Мнения: 2 271
В съседната тема на "добрите", когато някой изказа различно мнение, го посъветваха да си отвори отделна тема и да ги остави да си се радват. Ето - някой отвори различна тема, но половината от онази тема дойдоха тук и продължават да се тюхкат как може някой да има различно мнение.
Честно казано и на мен ми идват в повече сълзите и треперенето, разхлопаните сърца и големите думи в другата тема.
Явно и аз съм от дебелокожите, защото за мен проблема не беше толкова значим, колкото го изкараха.
Това си е мое мнение и никой няма право да ми иска сметка за него!!!

# 59
  • Мнения: 677
Дреме ми. Аз съм заядливец. Но съм в прекрасно настроение днес и съм безкрайно мил с въпросната аФторка.
Лентичка не съм носил. Дебелокожието и цинизмът, обаче, ме отвращават.
Не знам кво е настроението в София. За мен е празник.




Тони, дреме ли ти какво мисли някоя си Петрова   Mr. Green много важно

днес имах огромно желание  да съм си в София
я кажи какви са настроенията там

между другото днес разказвам наляво и надясно, 4е са се върнали сестрите и все ми отговарят със знам, огромен успех

# 60
  • Мнения: 14 471
жалко,че тези хора трябваше да платят с 8години от живота си и ако не ни бяха приели в ЕС,щяха да гният дълги години още там,докато ще има хора,които си мислят,че Симеончо насъсква медиите в своя полза.само не разбрах и сега при освобождаването пак ли така е направил?

да, така е направил Peace
http://bulgaria.actualno.com/news_114108.html

Но искам да ви запитам, някой от вас запознат ли е с преписките по делата, със съдържанието на присъдите?? Защото ако имахте и най-бегла представа, тази тема нямаше да бъде пусната, най-малкото от чувство за такт...

точно това писах и аз. никой не знае ни текста на обвинителния акт, нито точно и пълно за какво ги съдят. отдавна се научих да търся първоизточника за дадена информация преди да си изградя отношение Peace а медиите не са първоизточник, ясно ти е предполагам Thinking

# 61
  • Мнения: 14 133
И аз се радвам, че българската държава /със съдействието на ЕС, естествено, поне една полза от членството ни трябваше да има/ им спаси живота и ги върна обратно, но масовата истерия и тоталната липса на елементарна толерантност към чуждото мнение ме отвращават!!! Едно е да изразиш несъгласие, друго е да обиждаш. Обидите не са аргумент, а израз на ниска култура и интелект.
Peace Всеки има право на мнение!!!

# 62
  • Мнения: 19 271
жалко,че тези хора трябваше да платят с 8години от живота си и ако не ни бяха приели в ЕС,щяха да гният дълги години още там,докато ще има хора,които си мислят,че Симеончо насъсква медиите в своя полза.само не разбрах и сега при освобождаването пак ли така е направил?

да, така е направил Peace
http://bulgaria.actualno.com/news_114108.html

Но искам да ви запитам, някой от вас запознат ли е с преписките по делата, със съдържанието на присъдите?? Защото ако имахте и най-бегла представа, тази тема нямаше да бъде пусната, най-малкото от чувство за такт...

точно това писах и аз. никой не знае ни текста на обвинителния акт, нито точно и пълно за какво ги съдят. отдавна се научих да търся първоизточника за дадена информация преди да си изградя отношение Peace а медиите не са първоизточник, ясно ти е предполагам Thinking

това ,което исках да кажа със Симеончо,е каквото и да е правил той и разни други дреебни душици,наречени политици в БГ,не може да е причина за безразличие към това нещастие,а напротив точно обратното.невинни хора стават жертва на политически и икономически интереси и никой в БГ нямаше силата и настоятелността да направи нещо по въпроса, а използваха случая да си прокарват популистичните идеи.
наистина ако четеш вестник Труд,24 часа,Стандарт и прочие съм напълно съгласна,че не може да си изградиш отношение.има разбира се сериозни източници като The Economist,Die Welt и т.н.,където може да прочетеш не мнения,а обективна информация с фактите и сам да си направиш изводи.и пак казвам медиите и политиката в БГ са опорочени,Симеон беше ясно какъв въздух поод налягане е още от самото начало,но от чисто човешка гледна точка е недопустимо за мен да се казва,че на човек му е безразлично.
(не бях  чела много бг преса,изказването на Симеон от линка е смешно и всеки вярвам го знае ,въобще бг политиците не направиха много за освобождаването на хората)

# 63
  • София
  • Мнения: 1 074
Медиците за нищо не са виновни. Нито за съмненията ми относно процеса, нито за неудовлетворението ми. Не разбирам - има темичка за възхитени, Сопрано, защо не си там?
Тук е тема за хора, които виждат и зад първосигналните чувства.
Аз питам - кой плати, какво плати, какво е струвало на Държавата не само като материални, но и като морални загуби.

# 64
  • София
  • Мнения: 888
Дреме ми. Аз съм заядливец. Но съм в прекрасно настроение днес и съм безкрайно мил с въпросната аФторка.
Лентичка не съм носил. Дебелокожието и цинизмът, обаче, ме отвращават.
Не знам кво е настроението в София. За мен е празник.




Тони, дреме ли ти какво мисли някоя си Петрова   Mr. Green много важно

днес имах огромно желание  да съм си в София
я кажи какви са настроенията там

между другото днес разказвам наляво и надясно, 4е са се върнали сестрите и все ми отговарят със знам, огромен успех
Тони,  съжалявам, че нямам време да излея още от глупостта си и се налага да свърша доста по -маловажни неща  като да  нахраня  зверчетата си,  вместо   да празнувам с теб или да  си бърша сълзите от преливащо щастие...Може да  дадеш идея днешният ден да  стане национален празник...

# 65
  • Мнения: 677
Медиците за нищо не са виновни. Нито за съмненията ми относно процеса, нито за неудовлетворението ми. Не разбирам - има темичка за възхитени, Сопрано, защо не си там?
Тук е тема за хора, които виждат и зад първосигналните чувства.
Аз питам - кой плати, какво плати, какво е струвало на Държавата не само като материални, но и като морални загуби.

Не я знам другата тема. Пиша където си искам, чел съм правилата.
Освен тва свободата и човешкият живот нямат цена!

Последна редакция: вт, 24 юли 2007, 16:37 от Дивиана

# 66
  • Мнения: 3 268
Искам да попитам тези,дето нищо не чувстват как ще им се отрази пускането на ток до припадък МНОГОКРАТНО,изнасилване МНОГОКРАТНО,содомия и други екстри.Ще почувствате ли всичко това а?Срамувам се,че съм в един форум с такива като Петрова и другите й подръжнички.Ама така отдавна не се бях срамувала наистина.Нека Бог ви прости.

# 67
  • София
  • Мнения: 15 434
Мъчно ми е , че има хора , които не могат да се зарадват на чуждото щастие!

# 68
  • Мнения: 1 858
Аз питам - кой плати, какво плати, какво е струвало на Държавата не само като материални, но и като морални загуби.
Мхм, и аз питам същото. И друго питам от къде се взе та да се плати?! Другият въпрос е ще пострадат ли интересите на моето дете, което е с тежко хронично заболяване, ще пострада ли интереса на хилядите други деца с тежки заболявания в следствие на случилото се.
Оооо да! Ще пострадат нашите деца заради няколко жени, които са отишли там за печалбарство а в последствие нещата за тях са е объркали. От което страдаха те, техните семейства а сега ще страдат и много други! От горе на всичко щели да съдят държавата за компенсации...искат и пенсии и какво ли още не в последствие.
Много се съмнявам тава да са слухове а пък дори и така да е винаги в лъжата има и зрънце истина!
Да може да съм безсърдечна, може да съм дебелокожа но поне виждам малко по-далече от носа си и не реагирам първо сигнално! Някой казаха, че парите, които трябва да се дадат не от Бг. ами от Ес. ми хубаво ама щом Ес имат да дават нямаше ли да е хубаво да се дадат на българските деца, които имат нужда от лечения? Да тези пари не са нещо, което сме имали и да ни е било взето за да се даде другаде но това не прави нещата по-малко гадни. Пък вие се радвайте, че се пръскат толкова пари за няколко човека докато в Бг. постоянно умират деца (дори и без да разберем) защото родителите не са имали пари за лечение...
Пък нека съм проста, дебелокожа, безсърдечна или каквато и де е там но това е истината...
Но радвай се народе, радвай се!

# 69
  • София
  • Мнения: 1 074
Медиците за нищо не са виновни. Нито за съмненията ми относно процеса, нито за неудовлетворението ми. Не разбирам - има темичка за възхитени, Сопрано, защо не си там?
Тук е тема за хора, които виждат и зад първосигналните чувства.
Аз питам - кой плати, какво плати, какво е струвало на Държавата не само като материални, но и като морални загуби.

Не я знам другата тема. Пиша където си искам, чел съм правилата.
Освен тва свободата и човешкият живот нямат цена, материалистични нищожества такива!

П.П. Петрова, разбира се, че храната е най-важното. И капамата.


Има, разбира се. При 6 милиарда, цената на човешкия живот е нищожна.
Ти си идеалист Wink
А да обиждаш не ти е в стила.

# 70
  • София
  • Мнения: 888
Медиците за нищо не са виновни. Нито за съмненията ми относно процеса, нито за неудовлетворението ми. Не разбирам - има темичка за възхитени, Сопрано, защо не си там?
Тук е тема за хора, които виждат и зад първосигналните чувства.
Аз питам - кой плати, какво плати, какво е струвало на Държавата не само като материални, но и като морални загуби.

Не я знам другата тема. Пиша където си искам, чел съм правилата.
Освен тва свободата и човешкият живот нямат цена, материалистични нищожества такива!

П.П. Петрова, разбира се, че храната е най-важното. И капамата.

Именно,виж как си го научил само. А пък утре, вдругиден като плъзнат разни там фондациики, дето да събират уж помощи за медиците,искам ти пръв да се похвалиш, че си си дал заплатата за тях и  колко в вкусна и  засищаща, до  другата заплата,  е духовната ти удовлетвореност.

# 71
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Права си маатете, ще си плащаме за тях, никой не дава пари ей така ...

# 72
  • Мнения: 1 520
И аз искам да попитам много неща и то за факти, които бяха изнесени и минаха мимоходом, защото не бяха в стилистиката на тегобата, която трябваше да се всява.

Пак пиша - Да, разчувствах се.

Но стига с тая патетика, днешния ден едва ли ще е част от учебниците по история.

Не разбрах само тъпата вметка "Чуждото нещастие те радва".
Прощавай, срамуващата се от нас, ама нещо не си разбрала. Това, че някой не се разчувства от цялата картина, не значи, че вътрешно се смее.

Просто ако не гледахте като коне с капаци...
Приличаш ми на част от тези, които са на принципа "Щом е българско - златно е", "всичко българско - най-доброто", и подобни  в тая посока... С това мислене - нищо добро не ни чака.

# 73
  • Мнения: 5 468
Мнението на maatete за пореден път доказва психиката на българина - не трябва други да са добре, щом на мен не ми е.

Всъщност, аз се радвам за сестрите, че ще се видят със семействата си, след толкова години мъчения..., вълнение ме обзема, когато се замисля, как ще изкарат довечера в семействата си... въобще...
Само че всеки има право на мнения, чувства и коментари. То за един Биг Брадър се навъртат сума ти страници, а какво остава за такова изключително събитие...

# 74
  • София
  • Мнения: 888
Мъчно ми е , че има хора , които не могат да се зарадват на чуждото щастие!
"Чуждото НЕЩАСТИЕ те радва,нали"-известна реклама на Спрайт,показваща безкрайната човешка злоба и злонамереност към ближния.Амин.
Тук не става въпрос за това,че не се радваме на чуждото щастие...Става въпрос за  истерията,която настъпва и за преекспонирането на случая.

# 75
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Но стига с тая патетика, днешния ден едва ли ще е част от учебниците по история.

Ще е , ще е ... всъщност зависи какво са обещали на Либия... големи неща, до колкото чета

# 76
  • София
  • Мнения: 15 434
Мъчно ми е , че има хора , които не могат да се зарадват на чуждото щастие!
"Чуждото НЕЩАСТИЕ те радва,нали"-известна реклама на Спрайт,показваща безкрайната човешка злоба и злонамереност към ближния.Амин.
Не казвай Амин, защото амин означава "да бъде", а аз не искам да бъде така.

# 77
Аз питам - кой плати, какво плати, какво е струвало на Държавата не само като материални, но и като морални загуби.
Мхм, и аз питам същото. И друго питам от къде се взе та да се плати?! Другият въпрос е ще пострадат ли интересите на моето дете, което е с тежко хронично заболяване, ще пострада ли интереса на хилядите други деца с тежки заболявания в следствие на случилото се.
Оооо да! Ще пострадат нашите деца заради няколко жени, които са отишли там за печалбарство а в последствие нещата за тях са е объркали. От което страдаха те, техните семейства а сега ще страдат и много други! От горе на всичко щели да съдят държавата за компенсации...искат и пенсии и какво ли още не в последствие.
Много се съмнявам тава да са слухове а пък дори и така да е винаги в лъжата има и зрънце истина!
Да може да съм безсърдечна, може да съм дебелокожа но поне виждам малко по-далече от носа си и не реагирам първо сигнално! Някой казаха, че парите, които трябва да се дадат не от Бг. ами от Ес. ми хубаво ама щом Ес имат да дават нямаше ли да е хубаво да се дадат на българските деца, които имат нужда от лечения? Да тези пари не са нещо, което сме имали и да ни е било взето за да се даде другаде но това не прави нещата по-малко гадни. Пък вие се радвайте, че се пръскат толкова пари за няколко човека докато в Бг. постоянно умират деца (дори и без да разберем) защото родителите не са имали пари за лечение...
Пък нека съм проста, дебелокожа, безсърдечна или каквато и де е там но това е истината...
Но радвай се народе, радвай се!

не вярвам алтернативата на тази пари да са били даване за болни деца

България други я грабят, на тях се сърдете

# 78
  • Мнения: 1 858
Искам да попитам тези,дето нищо не чувстват как ще им се отрази пускането на ток до припадък МНОГОКРАТНО,изнасилване МНОГОКРАТНО,содомия и други екстри.Ще почувствате ли всичко това а?Срамувам се,че съм в един форум с такива като Петрова и другите й подръжнички.Ама така отдавна не се бях срамувала наистина.Нека Бог ви прости.

Ми ходи си се срамувай! Нас какво ни бърка, че ти се срамуваш?! Аз пък се срамувам от НАКОИ такива като теб пък си мълчах до сега.
Я да чуя с какво съм накарала височайшата ти личност да се срамува.....

Ами виж, аз не смятам личността си за височайша но ти явно смяташ своята за такава щом се срамуваш от мен и от тези, които споделят мнението ми.
А защо се срамувам не смятам да обяснявам то би трябвало да е повече от ясно...

# 79
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Мнението на maatete за пореден път доказва психиката на българина - не трябва други да са добре, щом на мен не ми е.


Никой не дава пари за болните деца, които така си умират ....... а за тези сестри се дават милиони ...

# 80
  • Мнения: 1 858
Но стига с тая патетика, днешния ден едва ли ще е част от учебниците по история.

Ще е , ще е ... всъщност зависи какво са обещали на Либия... големи неща, до колкото чета
Пък нас кучета ни яли Mr. Green... нали най-важното, е че медиците са си у дома Joy!

# 81
  • Мнения: 3 268
Мъчно ми е , че има хора , които не могат да се зарадват на чуждото щастие!
"Чуждото НЕЩАСТИЕ те радва,нали"-известна реклама на Спрайт,показваща безкрайната човешка злоба и злонамереност към ближния.Амин.
Не казвай Амин, защото амин означава "да бъде", а аз не искам да бъде така.
За съжаление ще бъде.Напоследък много негативизъм има тук и аз мисля да си почина от него.

# 82
  • Мнения: 677
...

Последна редакция: вт, 24 юли 2007, 16:38 от Дивиана

# 83
  • Мнения: 1 858
Мнението на maatete за пореден път доказва психиката на българина - не трябва други да са добре, щом на мен не ми е.

Всъщност, аз се радвам за сестрите, че ще се видят със семействата си, след толкова години мъчения..., вълнение ме обзема, когато се замисля, как ще изкарат довечера в семействата си... въобще...
Само че всеки има право на мнения, чувства и коментари. То за един Биг Брадър се навъртат сума ти страници, а какво остава за такова изключително събитие...


Ню аз никъде не съм казала, че не се радвам... радвам се. Обаче си мисля и за после. А явно много от нас не мислят...

# 84
  • Мнения: 2 759
                     Предвид всички теми днес (и тонът в тях), дано на модераторите им се плаща добре извънредния труд  Mr. Green. И аз не съм във възторг. От друга страна предвиждам еуфорията да свърши много по-рано отколкото в момента изглежда. 'Ще ни се стъжни ли и как точно' би била една интересна тема...

# 85
  • Мнения: 1 858
Стефаниш аз не бих го нарекла негативизъм а реализъм.

# 86
  • Мнения: 1 858
Ами замисли се той не е случаен...

# 87
  • Мнения: 5 468
Никой не дава пари за болните деца, които така си умират ....... а за тези сестри се дават милиони ...
Знам, но какво да направим? Нали постоянно събираме пари, изпращаме къде ли не... а онова е някаква политика, от която ще се извлекат дивиденти. Ще има файда за някой... дебелогъз. Но за това какво са виновни сестрите? Те си искат свободата и семействата им също. А че са станали разменна монета......
Но защото не се дават пари за някой, не означава, че не трябва да се дават и за друг. Така никога за нищо не трябва да се дават пари тогава... Защото винаги ще има кой да е ощетен.

Лигла, днес трябваше да има назначени допълнителни модератори на пълен работен денSimple Smile и с тлъста надница.

# 88
  • Варна
  • Мнения: 1 789
Аз пък много се развълнувах. И ревах и треперах.
Мисля да пусна тема и да уведомя всички два-милиона-и-кусур-потребители за това.
И престанете вече с тези пари. Кой откъде ги бил дал.
И престанете да спекулирате с темата за умиращите, болни от спин либийски дечица. За тях е виновна единствено и само държавата Либия. Не аз, не вие, не нашите медици.

# 89
  • Мнения: 343

Никой не дава пари за болните деца, които така си умират ....... а за тези сестри се дават милиони ...

Това е истинският цинизъм. Ама не ни се връзва с приповдигнатото настроение и затова по-добре да не се замисляме, нали? И за либийчетата да не се сещаме, че и те могат да ни развалят еуфорията...

# 90
  • Мнения: 5 468

Никой не дава пари за болните деца, които така си умират ....... а за тези сестри се дават милиони ...

Това е истинският цинизъм.
.

# 91
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Аз още не съм видяла репортажа. Довечера в новините ще го гледам. Предполагам, че ще ревна. Просто съм такава.
Освен това наистина съчуствах и съчуствам на тези хора, а също се и радвам, че се прибраха, макар животът им да е вече съсипан.
Знам, че това, което ще ме подразни ще бъдат безкрайните анализи, интервюта, филми, сочене на виновници, изкарване на фалшиви герои, разтягане на локуми и некомпетентни журналистически изказвания по всички медии.

# 92
  • Мнения: 6 167
Зарадвах се, но не съм плакала.
Надявам се, тези хора да имат нормален живот от тук насетне. Да си намерят работа, или да им дадат пенсии и да живеят необезпокоявани с близките си. Много искам да прочета след години една хубава книга с цялата истина.
Когато 'сестрите' вече няма да са новина, а история. Ще ми е интересно.

Сигурна съм, че сестрите не са заразявали никого умишлено, радвам се за тях, но не мога да триумфирам, знаейки, че в Либия има стотици инфектирани дечица. Моля се за лечението им, за това Либия да си промени здравната система, стандартите си и да назначават достойни и безкомпромисни хора.

Последна редакция: вт, 24 юли 2007, 16:46 от Lennie

# 93
  • Мнения: 4 390
Не престанете ли с обидите и скубането на перушина, ще заключа темата.

# 94
  • София
  • Мнения: 888
Освен прости, сте и злобни бе...
Няма  по - глупав, прост и злобен човек от този , който дава такива определения за другите Sick

Петрова, ти ме размаза с доводи. Интелекта ти извира със страшна сила от всеки твой пост. Къде се захванах с теб?! Ти си космос необятен, баце! Невероятна си! Евала! Машала! Ашколсун! Баклава!
Не съм давала каквито и да е било доводи,  но щом ти ги виждаш някъде... newsm78Що  се отнася до интелекта ми - прав си - необятен космос е...но  с единствената си мозъчна клетка, която функционира на пълни обороти  ще кажа само, че не желая  да   влизам в конфликт с теб лично..не ми е по -силите и интелектуалните способности...не си губи времето с мен...по - добре  напиши някой и друг лозунг за  днешния празник...

# 95
  • Мнения: 2 759
                   Дивиана, ми то само Тони скубе... безогледно при това  ooooh!.. Тони, пуснаха специална тема за теб - разходи се и подишай чист въздух...

# 96
  • Мнения: 4 585


Петрова, сподели последните 2-3 неща,
развълнували те последните  2-3 месеца.
Ще ми помогне да те разбера.

# 97
  • Sofia
  • Мнения: 4 220
Пък нас кучета ни яли Mr. Green... нали най-важното, е че медиците са си у дома Joy!

Какво означава това ?
Ако бяха останали там до края на живота си или ги бяха екзекутирали, щеше ли да се почувстваш отмъстена за това, че кучетата са те яли? Щеше ли да си по-щастлива?

# 98
  • София
  • Мнения: 888



Петрова, сподели послезните 2-3 неща,
развълнували те последните  2-3 месеца.
Ще ми помогне да те разбера.
ми  те са повечето в личен аспект  - взезх си изпитите,  първите грижи около бебето, една книга на Тери Пратчет.... и т.н.......

# 99
  • Мнения: 3 423
Мхм, и аз питам същото. И друго питам от къде се взе та да се плати?!
Някой казаха, че парите, които трябва да се дадат не от Бг. ами от Ес.
Когато в началото на годината България
влезе в ЕС, за първи път чух в новините
по първа ТВ в Германия, че България има
ядове с медицинските сестри. Всичките тези
години нито дума. България влиза в ЕС, казаха,
което значи, че на плещите на съюза лежат и
петте медицински лица, чакащи смъртта си в Либия.
Днес чух, че не ставало дума за пари. При всички
случаи става дума за непонятни за ССФ игри.
Много от посрещачите днес се държаха насрано.

# 100
  • София
  • Мнения: 1 074
Петрова, не им се обяснявай, те не желаят да разбират твоята гледна точка, само искат да те уязвят.

# 101
  • Мнения: 7 837
Само да кажа на всички "благородни" форумки, че сте не по-малко жалки бели птици в този момент. Ех, ако можехте да се прочетете отстрани...

# 102
  • Мнения: 3 521
При всички
случаи става дума за непонятни за ССФ игри.

Как? Непонятни? Абсурд ССФ знае всичко! Ей виж, как са надиплени пачките, къде за ток, вода, болни деца, слепите проглеждат, сакатите прохождат. Е*и му майката на човечността като качество.

# 103
  • Мнения: 2 818
Аз не се просълзих, но се зарадвах определено.

# 104
  • Бургас
  • Мнения: 702
Аз питам - кой плати, какво плати, какво е струвало на Държавата не само като материални, но и като морални загуби.
Мхм, и аз питам същото. И друго питам от къде се взе та да се плати?! Другият въпрос е ще пострадат ли интересите на моето дете, което е с тежко хронично заболяване, ще пострада ли интереса на хилядите други деца с тежки заболявания в следствие на случилото се.
Оооо да! Ще пострадат нашите деца заради няколко жени, които са отишли там за печалбарство а в последствие нещата за тях са е объркали. От което страдаха те, техните семейства а сега ще страдат и много други! От горе на всичко щели да съдят държавата за компенсации...искат и пенсии и какво ли още не в последствие.
Много се съмнявам тава да са слухове а пък дори и така да е винаги в лъжата има и зрънце истина!
Да може да съм безсърдечна, може да съм дебелокожа но поне виждам малко по-далече от носа си и не реагирам първо сигнално! Някой казаха, че парите, които трябва да се дадат не от Бг. ами от Ес. ми хубаво ама щом Ес имат да дават нямаше ли да е хубаво да се дадат на българските деца, които имат нужда от лечения? Да тези пари не са нещо, което сме имали и да ни е било взето за да се даде другаде но това не прави нещата по-малко гадни. Пък вие се радвайте, че се пръскат толкова пари за няколко човека докато в Бг. постоянно умират деца (дори и без да разберем) защото родителите не са имали пари за лечение...
Пък нека съм проста, дебелокожа, безсърдечна или каквато и де е там но това е истината...
Но радвай се народе, радвай се!

Подкрепям това мнение.
Радвам се, че сестрите вече са свободни, но всъщност никога не съм смятала, че ще ги екзекутират. Ако го бяха направили, нямяше да спечелят нищо, а всъщност цялата история е само за пари - от началото  до края й.
 

# 105
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
За българските деца говорим тук ... чиито родители са принудени да се молят  , защото държавата все няма пари . ... но излиза, че когато става въпрос за политическа изгода, пари се намират ... иначе и аз се радвам за сестрите, но е факт, че никой не показва толкова често болните български деца, толкова колкото сестрите и никоя медия не организира така  хората да се вдигат на протести ... и никой не носи лентичка с надпис "не сте сами" за българските дечица и техните родители ...

# 106
  • Мнения: 7 837
Много от посрещачите днес се държаха насрано.

А много, не знаеха, как да се държат.
Някой трябва да обясни на Драго Драганов, че ако до вчера си викал "Да живее БКП", днес не е най-удачно да викаш "Да живее Франция". Ама така е, като не е чел Кисинджър.

# 107
  • Sofia
  • Мнения: 179
За българските деца говорим тук ... чиито родители са принудени да се молят  , защото държавата все няма пари . ... но излиза, че когато става въпрос за политическа изгода, пари се намират ... иначе и аз се радвам за сестрите, но е факт, че никой не показва толкова често болните български деца, толкова колкото сестрите и никоя медия не организира така  хората да се вдигат на протести ... и никой не носи лентичка с надпис "не сте сами" за българските дечица и техните родители ...
Темата е озаглавена по-друг начин, ако ще говорим за БГ децата - да й се смени името или да се пусне нова...  Thinking

# 108
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Ясно, но е неизбежно да се появи мнение като на Маатете ...

...

# 109
  • Мнения: 7 837
Сложете си лентички сикрет, стикери по колите. Казах,че моя няма да го махам, посвещавам го на всички българи. Ако някой иска, ще му изпратя. Имам готови...

# 110
  • Мнения: 4 585




Защото са насрани. Аз на тяхно място бих гледал посрещането по телевизията.

# 111
  • Мнения: 6 029
ами. аз също не се разплаках. зарадвах се, казах си "знаех си, че ще си дойдат". но не съм ревала. не съм получила сърцетуп. и какво сега? жестока съм? трябва да гледам по-далече от носа си..? А, Сопрано?

че вие ревете ли за всички жертви на всякакви гадости? ревахте ли за заразените със спин либийски деца? А?

# 112
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Сложете си лентички сикрет, стикери по колите. Казах,че моя няма да го махам, посвещавам го на всички българи. Ако някой иска, ще му изпратя. Имам готови...

Аз само изписвам реални неща ... не защитавам кауза ... никоя не съм в тази насока ...

# 113
  • Мнения: 677
Елита на нацията се е събрал начело с аФторката тук. В никакъв случай не сте прости и злобни! Възхищавам ви се!
Дивиано, така ок ли е?

# 114
Елита на нацията се е събрал начело с аФторката тук. В никакъв случай не сте прости и злобни! Възхищавам ви се!
Дивиано, така ок ли е?


Сопрано, заЩо се изненадваШ? Какви претенции имаШ към форума? Я се нау4и да отсяваШ плявата  Sunglasses

# 115
  • Мнения: 5 468
Елита на нацията се е събрал начело с аФторката тук.
А ти що се буташ в елита, е това не ми е ясно newsm78.

# 116
  • Мнения: 6 029
Елита на нацията се е събрал начело с аФторката тук.
А ти що се буташ в елита, е това не ми е ясно newsm78.

точно и аз тва щях да питам?

# 117
  • Мнения: 3 268
ами. аз също не се разплаках. зарадвах се, казах си "знаех си, че ще си дойдат". но не съм ревала. не съм получила сърцетуп. и какво сега? жестока съм? трябва да гледам по-далече от носа си..? А, Сопрано?

че вие ревете ли за всички жертви на всякакви гадости? ревахте ли за заразените със спин либийски деца? А?
Явно не си прочела цялата тема.Това,че си се зарадвара е супер,щото тука е пълно с хора,дето пресмятат колко пари е струвало излизането на медиците и че от тяхния джоб са ги взели.И в крайна сметка е трябвало да си седят там,в затвора.Голям срам!

Общи условия

Активация на акаунт