35- Арабска - бебешорско-отпускарска!!!

  • 15 465
  • 295
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 184
Миленка, добре дошла у дома  Hug. Много се радвам, че и двете сте добре. И на мен любимата ми част беше с мекиците  Twisted Evil /ех, как само манджата ми е в главата  newsm78/.
Ноичка, и да не топлиш басейна, в тази жега тук няма шанс водата да остане студена.

Ели, ще те изтупам като брашнен чувал като се видим. Twisted Evil, от целувки, да не си помисли друго. Laughing Heart Eyes
Ха, дано се видим по-скоро тогава  Twisted Evil. Аз и друго си помислих, но няма да кажа  Mr. Green.

# 46
  • Мнения: 1 655
Нойче ти ако чакаш и през нощта няма да идеш да плуваш, като гледам как са се разбъбрили всички! Mr. Green

# 47
  • Мнения: 3 461
Нойче ти ако чакаш и през нощта няма да идеш да плуваш, като гледам как са се разбъбрили всички! Mr. Green

Саботирахте ми плуването целокупно, но не, отивам. Twisted Evil

Аз и друго си помислих, но няма да кажа  Mr. Green.

Да бе, че после сватът да ме причака в тъмното с Валериянчо. Mr. Green Heart Eyes

# 48
  • Мнения: 1 655
каде хукна ма жена, те ще го затварят з апрофилактика сега, не си ли чула! hahaha

# 49
  • Мнения: 3 461
каде хукна ма жена, те ще го затварят з апрофилактика сега, не си ли чула! hahaha

Някой плаче за основна профилакатика, ама не е басейна. Mr. Green Heart Eyes

# 50
  • Мнения: 1 655
скоро скоро и аз ще си сменя фасона, ама да не ми завидите тогава Joy Mr. Green

# 51
  • Мнения: 2 804
Оле момичета колко сте изписали !
Браво все така да сте !  bouquet
Милена , добре завърнала се сред нас ! Hug
Радвам се , че всичко е минало добре и , че ти вече се възстановяваш . Целувки на малките ! Heart Eyes
Аз се прибрах преди малко скапана , купих си парче пица услади ми се много , но ще ходя пак до банята много зле ми действа .

# 52
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Ох , душички как не пукнах днеска не знам - то бива емоции , то бива жега ... ама  вече ми е многооооооооо ГОРЕЩООООО --- как ги траете тия жеги при вас - недоумявам !!! Чакам да свършат новините и излизам да обливам с маркуча ... БиТиВи - то изтрепаха рибата с първи интервюта на сестричките от резиденция Бояна - много сладка тая Миролюба Бенатова - много човечен журналист...

# 53
  • Мнения: 3 804
КАТЕ ти си 2та с по големи особености е hahaha
и да смъмря малко запо4нахме нова тема ,а още не си сменила аватара на НОЯ
СВЕАР какво става с МОХАМАД АМИН?
СВАТЕ и ти много рядко взе да се разписваш newsm78

# 54
  • Мнения: 1 184
Аз и друго си помислих, но няма да кажа  Mr. Green.

Да бе, че после сватът да ме причака в тъмното с Валериянчо. Mr. Green Heart Eyes
/ами аз това ти мислих, ама да не кажа  Twisted Evil. А той свата ми е трепач, та даже и Валерианчо няма да ти трябва  Mr. Green. Направо детска градина ще отвори човека ако пита мен  Joy/
 Joy  Mr. Green

# 55
  • Мнения: 3 461

/ами аз това ти мислих, ама да не кажа  Twisted Evil. А той свата ми е трепач, та даже и Валерианчо няма да ти трябва  Mr. Green. Направо детска градина ще отвори човека ако пита мен  Joy/
 Joy  Mr. Green

Ама аз мислех, че бой ще ям, нещо не мога да ти схвана мисълта, да не те е напекло и теб или аз съм глътнала повече вода в басейна. Mr. Green и от сложната конструкция на последното изречение, разбирам, че няма пречки за детската градина или резервния футболен отбор на Египет. Joy Mr. Green Heart Eyes

# 56
  • Мнения: 3 804

/ами аз това ти мислих, ама да не кажа  Twisted Evil. А той свата ми е трепач, та даже и Валерианчо няма да ти трябва  Mr. Green. Направо детска градина ще отвори човека ако пита мен  Joy/
 Joy  Mr. Green


Ама аз мислех, че бой ще ям, нещо не мога да ти схвана мисълта, да не те е напекло и теб или аз съм глътнала повече вода в басейна. Mr. Green и от сложната конструкция на последното изречение, разбирам, че няма пречки за детската градина или резервния футболен отбор на Египет. Joy Mr. Green Heart Eyes
хайде сватите не се 4удете ами запретвайте ръкави,то в вашия случай на ръкави ами нещо друго и започвайте моя приятелка германка ги има 7-5 моми4ета и 2 мом4ета.2 родени в германия,2 в 4ехия и 3 тук,като по ред на номерата са 1 типично германче след това араб4е и на този принцип до последното
НОЙчЕ верно твоите ще са само руси,ама важна е бройката  bouquet

# 57
  • Мнения: 1 184
Ама аз мислех, че бой ще ям, нещо не мога да ти схвана мисълта, да не те е напекло и теб или аз съм глътнала повече вода в басейна. Mr. Green и от сложната конструкция на последното изречение, разбирам, че няма пречки за детската градина или резервния футболен отбор на Египет. Joy Mr. Green Heart Eyes
Е, свата ми не е способен на такива неща  Naughty. Той е джентълмен. Може да те поступва от време на време, но само в огледални спални  Twisted Evil /знаем ги ние тези работи/. Следователно пак детските градини са вървежни  Joy. Но не се притеснявай, Египетския футболен отбор ще е насреща. За тебе - винаги  Hug  Heart Eyes.

# 58
  • Мнения: 3 461
Явно аз съм слънчасалата rotfImbo rotfImbo rotfImbo през цялото време мисля, че говориш за моя сват, който живее е в Джедда и за плановете ви да отваряте детска градина  Mr. Green

# 59
  • Мнения: 1 184
Явно аз съм слънчасалата rotfImbo rotfImbo rotfImbo през цялото време мисля, че говориш за моя сват, който живее е в Джедда и за плановете ви да отваряте детска градина  Mr. Green
Аааа, слънцето виновно сега  Twisted Evil. Не прехвърляй топката в моя двор. Аз съм стара за тези работи Joy.

Общи условия

Активация на акаунт