Пак за банята-стъкло или плъзгащи вратички

  • 821
  • 8
  •   1
Отговори
  • В къщата на здравето, любовта и красотата!
  • Мнения: 307
Момичета тъй като банята ми не е особено голяма реших, че няма да слагам душ кабина.
Разгледах някои от старите теми и видях някои решения, с които е издигнато прагче от плочките за отделяне на поддушовото пространство.
Въпросът ми е как според вас е по-удачно да се отдели само със стъкло или задължително да има плъзгащи вратички? /от гледна точка на мокренето в другата част на банята/.
Как сте решили това да бъде при вас и доволни ли сте от направеното?

Представям си го горе долу така:

http://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=3525799

Благодаря Ви предварително

# 1
  • В къщата на здравето, любовта и красотата!
  • Мнения: 307
Няма ли кой да ми помогне в колебанията?!
Раздвоена съм и преливам ту в едната посока ту в другата newsm78

# 2
  • Мнения: 376
Нищо не се вижда , опитай пак.

# 3
  • Мнения: 1 187
Ние сега слагаме стъкло, което е триплекс или както там се казва \обезопасено при счупване, като стъклата на колите\. Дебело е 10-15 мм.  С матирането ще струва към 250 лв.

# 4
  • Мнения: 311
Иаз харесвам повече стъкло без рамка!KLAMERCHE може ли да те питам от къде го поръча !  bouquet

# 5
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Според мен душ кабина е решението  Simple Smile
Ако сложиш вратички, то пак си става като душ кабина /само дето може да не стане красиво и после да съжаляваш/, ако е само преграда пък ще ти се мокри помещението, както казваш от другата страна и тогава се губи смисъла на преградата.


 

# 6
  • Мнения: 5 178
За малка баня ти препоръчвам оформяне на корито - прагче с плочки и след това перде. Ние дълго спорихме с мъжлето, той искаше да слага стъкла, но сега е съгласен на 100% с мен, защото когато не се къпем имаме достатъчно пространство
Предимствата му са
 -  лесна поддръжка, сваляш и переш в пералнята, няма търкане и постоянно бърсане
 - смяна на обстановката само срещу 20-25 лв
 -
Недостатък
 - абе излиза си някоя и друга капка и извън коритото

# 7
  • Видин
  • Мнения: 168
 PeaceСъгласна съм с КОТЕ

# 8
  • Мнения: 1 152
Дори и малката баня може да се изгради с плъзгащи врати, по-добрият вариант от тия гнусни завеси.

Общи условия

Активация на акаунт