Лилибон, ние сме с теб и Криско!!!

  • 91 648
  • 1 025
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 605
Ето и линк към една болница в Германия, предлагаШа терапия zа това zаболяване.
http://www.tomesa.de/epidermolysis-bullosa.html

# 16
  • Мнения: 917
Все още нямам деца, но съм плакала с глас четейки за Лилибон и бебчо...

Поклон пред българските майки!Ще помогна с каквото мога.

# 17
  • Мнения: 500
Господи........

# 18
  • Мнения: 2 807
Мила Lioness, безкрайно ти благодаря за инициативата, която си поела  Hug

Нека помогнем на малкото човече и родителите му...

От цялото си сърце моля модераторите да заковат темата, за да може повече мами да я прочетат!


# 19
  • Мнения: 439
Милата майчица и нейното детенце,
направо не мога да сдържам сълзите си...
Моля ви дайте и сметка в евро, на която да могат да се преведат пари от чужбина.
Господ да им помага!

# 20
  • Мнения: 2 807
Мили мами, току що се сетих, че ако всяка от нас изпрати този линк до приятели, родители, роднини, съседи, съфорумци, съученици, колеги, с молба те също да го разпратят на свои познати, шансът на Криско да бъде лекуван в Англия възможно най-скоро е много по-голям...

Помислете си - това можеше да е и вашето дете...
Тогава как бихте се чувствали Вие?

# 21
  • Мнения: 7
Lilibon, моля се да заминете по-бързо за Англия, за да бъдат облекчени страданията на бебчо и вашите.
Дано Бог бъде с Вас и се случи Чудото.
Ще помогна с каквото мога:pray:,
Късмет Praynig

# 22
  • Мнения: 1 017


В постинга на Лилибон има споменато неЩо за лекарства, които ги няма в България.
Прибирам се в края на седмицата. Ако има неЩо конкретно в момента, което би облекчило мъничето, моля, кажете ми. Ще търся тук, и Ще го донеса със мен. Ще ме улесни, ако имената са генерични (т.е. името на съставката в лекарството, а не търговското име)

СъЩо и името на превръзките, които са намерили в София. Ще сравня цени, съмнявам се, че тук е по евтино, но все пак Ще проверя и ако намеря, Ще донеса.

Кураж и много сила, мила мамо   bouquet  bouquet  bouquet

# 23
  • Мнения: 1 733
Едва сега виждам темата. Още утре ще пратя парички и винаги, когато мога, ще пращам още. Лилибон, с теб сме! Не се предавай!!! Разплаках се...

# 24
  • София
  • Мнения: 6 794
Лилибон,кураж и сили майче! Hug Praynig

# 25
  • Мнения: 263
Милият Криско!
Аз чак сега виждам темата и бързам да се включа. Може би е добре да се пусне и в другите форуми?
Лилибон, може пък с времето да се открие лек! Нали науката и медицината постоянно се развиват!

# 26
  • Мнения: 724
Няма нищо по страшно за една майка от това детето и да е болно!
Лилибонче много сили и кураж на теб ,цялото ти семейство и близки Praynig

# 27
  • Мнения: 213
Наистина няма по-страшно за една майка детето и  да е болно и да не може да му помогне.
Това се казва майка,не знам как бих понесла ако това се случи на моите деца.Лилибон много кураж и вяра,дано всичко да се оправи! Praynig

# 28
  • Мнения: 4 700
Моята банка иска името на получателя и адреса. Може и на лични да ми го пратите.

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 4 221
Моля, напишете в темата кои са тези лекарства, които ги няма в България. Каквото е необходимо - медикаменти, превръзки, всичко, което би облекчило мъките на милото дете. Може и такива, които ги има тук, но са скъпи.

Общи условия

Активация на акаунт